Alarmy w Przasnyszu

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Alarmowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 883 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 805 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od tego, jak zamożni jesteśmy i jak luksusowa jest nasza posiadłość, odpowiedni system alarmowy pozwala zabezpieczyć naszą nieruchomość. Alarmy zabezpieczające montowane są bardzo często już na etapie budowy, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodów pod elewacją ścian. Elementy alarmów są zazwyczaj mocno oddalone od siebie - wystarczy spojrzeć na rozmieszczenie kamer bądź czujek. Z tego względu kłopotliwe może być poprowadzenie niezbędnych przewodów po ukończeniu tynkowania ścian. Projektanci instalacji elektrycznych polecają zadbać o alarm już na etapie budowy domu. Przeczytaj nasz artykuł, z którego poznasz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczących alarmów.

Instalacja alarmów zabezpieczających często polega na współpracy z firmą oferującą usługi alarmowe, co przekłada się na wysoką skuteczność zabezpieczeń. Firmy te odpowiedzialne są za montaż systemu alarmowego w budynku, a następnie bieżące monitorowanie jego pracy. Gdy alarm zostanie z jakiegoś powodu uruchomiony, firma zobowiązana jest w krótkim czasie wysłać swoich specjalistów do skontrolowania sytuacji. Jej pracownicy najczęściej posiadają odpowiednie uprawnienia i kompetencje, by móc zatrzymać złodzieja na naszej posesji.

W przypadku starego budownictwa, gdzie nie posiadamy możliwości skutecznego ukrycia przewodów w ścianach, instalatorstwo telekomunikacyjne najlepiej wykonać bezprzewodowo. Rozwiązania te są coraz tańsze i z powodzeniem można je zamontować w domu bez potrzeby rozkuwania ścian.

Ciekawą opcją we współczesnych alarmach zabezpieczających jest możliwość uruchomienia tzw. cichego alarmu, który nie włącza syreny alarmowej, jednak powiadamia firmę o niebezpiecznym zajściu. Dzięki temu, możliwe jest pojmanie złodzieja na gorącym uczynku w sytuacji, kiedy domownicy znajdują się w domu. Alarm wtedy jest rozbrojony i nie ma możliwości zadziałać, jednak w przypadku zauważenia niepożądanych osób na posesji, domownicy mogą w prosty sposób wezwać pomoc.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie alarmu współpracującego ze Smart Home, dzięki czemu możemy posiadać nieustanną kontrolę nad domem za pośrednictwem telefonu. Alarm tego typu zalicza się do zdalnego kierowania domem, w którego skład wchodzą takie funkcje jak: czujniki ruchu, detektory czadu, domofony, wideofony, a także czujniki temperatury oraz wilgoci. Stosując opcję Smart Home, możemy sterować całym domem zdalnie, przy czym znacząco zwiększamy jego bezpieczeństwo. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, jednak wymaga wprowadzenia większych zmian w wyposażeniu domu. nawet takich jak montaż oświetlenia dostosowanego do inteligentnych domów.

Profesjonalne alarmy domowe dostępne są do zakupu w wielu sklepach budowlanych, w Internecie, a także bezpośrednio od firm alarmowych. Urządzenia te stają się coraz bardziej przystępne cenowo, a uwzględniając to, jak mocno zwiększają bezpieczeństwo budynku, zdecydowanie warto w nie zainwestować.

Ranking najlepszych specjalistów od alarmów w Przasnyszu

Alarmy Przasnysz

Ceniony Alarm Domowy Przasnysz

1 opinia

EL-TOMAR Usługi Elektryczne Tomasz Pszczółkowski z rejonu Przasnysza jest najlepszy w oferowaniu cenionego alarmu domowego w bezkonkurencyjnej cenie każdemu zainteresowanemu, zapewniając dogodne formy realizacji płatności. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Master Instal - Solidny Montaż Kamer w Przasnyszu

Solidny Montaż Kamer w Przasnyszu

4 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące montażu kamer ekspertom z miejscowości Przasnysz. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Przasnysza są w ścisłej czołówce. Zarezerwuj termin już teraz!

BIOZE ENERGY - Rewelacyjny Montaż Kamer Przasnysz

BIOZE ENERGY

6 opinii

Wiele długich lat pracownicy firmy BIOZE ENERGY wykonują usługi z zakresu montażu kamer, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

EKOVOLT Marek Budny - Najlepszy Serwis Alarmów Przasnysz

Najlepszy Serwis Alarmów

3 opinie

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi serwisu alarmów na bardzo dobrym poziomie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Smart House Piotr Tomaszewski - Najlepsze Alarmy Przasnysz

Najlepsze Alarmy Przasnysz

Poszukujesz specjalisty od alarmów? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Smart House Piotr Tomaszewski. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Cezary Goś - Opłacalny Alarm Domowy Przasnysz

Opłacalny Alarm Domowy

Wybór opłacalnego alarmu domowego bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Cezary Goś udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich.

Solidbud - Znakomite Alarmy Przasnysz

Znakomite Alarmy

Właśnie wybierasz solidnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Solidbud z Przasnysza jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

ARTECH service - Solidny Montaż Systemów Alarmowych Przasnysz

ARTECH service

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy ARTECH service, która świadczy usługi montażu systemów alarmowych na bardzo dobrym poziomie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi budowlane - Rewelacyjne Alarmy Przasnysz

Usługi budowlane

Jeżeli jeszcze szukasz dobrej firmy od alarmów to zaufaj doświadczeniu Usługi budowlane. Przasnysz i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

DAN-BUD ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY - Wysokiej Klasy Montaż Systemów Alarmowych Przasnysz

DAN-BUD ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY

Wybór opłacalnego alarmu domowego bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z DAN-BUD ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich.

Najnowsze z 24 zleceń na alarmy w Przasnyszu

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Przasnysz

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki w oknach i drzwiach, czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powi...

 • Przasnysz

2022-12-27 do 2023-01-04

Rewelacyjna Instalacja Alarmowa Przasnysz

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Przasnysz

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Poświętne

Dowiedź Zleceniodawcy, że takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego. Więc jeśli jesteś producentem doskonałego systemu alarmowego to natychmiast przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m². Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Poświętne

2022-12-13 do 2022-12-21

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Maków Mazowiecki

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 151–200m² Tym nieru...

 • Maków Mazowiecki

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Brzóze Duże

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia bud...

 • Brzóze duże

2023-01-13 do 2023-01-21

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Kadzidło

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kup...

 • Kadzidło

2022-09-16 do 2022-09-24

Wysokiej Klasy Montaż Alarmów Przasnysz

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, system monitoringu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu ...

 • Ostrołęka

2022-08-02 do 2022-08-02

Staranny Alarm Przasnysz

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 128m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Ostrołęka

2022-10-18 do 2022-10-26

Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 320m², Tobolice

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 320m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie alarmu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Tobolice

2022-08-21 do 2022-08-29

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Anielin

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 101–150m² ...

 • Anielin

2022-12-22 do 2022-12-30

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Działdowo

Ten Klient jest zdania, że staranna instalacja alarmowa to niełatwy temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Działdowo

2022-09-07 do 2022-09-15

Staranny Alarm

Zakres zlecenia: naprawa systemu alarmowego Urządzenia: czujniki dymu, system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 50–100m...

 • Pokrzywnica

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 140m², Szczytno

Ten Klient myśli, że perfekcyjny alarm to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 140m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Szczytno

2022-08-27 do 2022-09-04

Doskonałej Jakości Instalacja Alarmowa

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako dobra firma od instalacji alarmowej. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zadzwoń i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Szczytno

2022-07-23 do 2022-07-31

Staranna Instalacja Alarmowa

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, system monitoringu, zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowe...

 • Szczytno

2022-07-19 do 2022-07-27

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Szczytno

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150...

 • Szczytno

2022-11-24 do 2022-12-02

Staranna Instalacja Alarmowa

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powie...

 • Nasielsk

2022-12-19 do 2022-12-19

Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Zatory

Zakres zlecenia: modyfikacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki dymu, czujniki w oknach i drzwiach, czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego syste...

 • Zatory

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia mniej niż 50m², Pasym

Zakres zlecenia: modyfikacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, czujniki ruchu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: mniej niż 50m...

 • Pasym

2022-09-19 do 2022-09-27

Montaż Alarmów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powie...

 • Wyszków

2022-12-01 do 2022-12-09

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Pomiechówek

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150m² ...

 • Pomiechówek

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 7 dni temu

Rewelacyjna Instalacja Alarmowa

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 126m² Tym nieruchom...

 • Skrzeszew

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapytanie o naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 301–400m², Wieliszew

Wykonanie alarmu dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapytanie o naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 301–400m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Wieliszew

2022-11-04 do 2022-11-12

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia bud...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-12-28 do 2023-01-05

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Alarmowych

Zobacz specjalistów od alarmów w dużych miastach

Najczęstsze pytania o alarmach

Jaki jest koszt założenia alarmu w domu?

Cena instalacji alarmowej zależy od wielu czynników takich jak wielkość budynku oraz ilość czujników i kamer. Montując alarm już na etapie budowy, nie interesują nas koszty ewentualnego rozkucia ścian i ponownej elewacji. Wysokiej jakości zestaw alarmowy składa się z centrali sterującej, czujników ruchu i kamer (ich liczba jest zależna od wielkości domu i pomieszczeń), sygnalizatora zewnętrznego, sygnalizatora wewnętrznego, klawiatury sterującej oraz modułu, za pośrednictwem którego możemy powiadomić firmę i odpowiednie służby. Całkowity koszt instalacji wraz z montażem może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jednak decydując się na bardziej budżetowe zestawy z mniejszą liczbą kamer, spokojnie zmieścimy się w budżecie kilku tysięcy złotych.

Czy warto założyć alarm w swoim domu?

Mimo że przez wiele lat od wprowadzenia się do domu nic niepokojącego się nie wydarzyło, zdecydowanie warto zainwestować w system zabezpieczający. Zabezpieczenia współpracujące z firmami alarmowymi znacząco zwiększają bezpieczeństwo zarówno naszego dobytku, jak i rodziny. Mimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu instalacji alarmowej, jest to jednorazowa inwestycja na lata. Posiadając alarm zabezpieczający, nie ponosimy żadnych kosztów, poza ewentualnym abonamentem za aplikację mobilną oraz ewentualnymi przyjazdami patrolu.

Kto zajmuje się montażem alarmu w domu?

Montaż możemy wykonać samodzielnie, jednak aby zapewnić prawidłowe działanie alarmu, poleca się skorzystanie z usług specjalisty, którego m.in. znajdziesz w naszym rankingu. Montaż systemu alarmowego możemy zlecić instalatorstwu telekomunikacyjnemu bądź firmie alarmowej, z którą w późniejszym czasie będziemy współpracować. Należy pamiętać, że przy montażu alarmu w starym budynku konieczne może być rozkucie ścian w celu umieszczenia przewodów. Dlatego należy przedyskutować ze specjalistą o innych rozwiązaniach, czy istnieje opcja instalacji alarmu bezprzewodowego.

Jak działają alarmy zabezpieczające?

System alarmowy posiada wiele czujek oraz kamer, które zaraz po wykryciu niebezpieczeństwa informują o nim domowników za pośrednictwem sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W zależności od posiadanego modelu, system może posiadać wiele innych przydatnych rozwiązań. Zaliczyć do nich można Cichy Alarm, czy połączenie ze Smart Home. Współpracując z firmami alarmowymi, po wykryciu zagrożenia bądź na polecenie domowników, wzywany jest patrol.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Alarmowych