Alarmy w Płońsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Alarmowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 968 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 188 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od tego, jak zamożni jesteśmy i jak luksusowa jest nasza posiadłość, odpowiedni system alarmowy pozwala zabezpieczyć naszą nieruchomość. Alarmy zabezpieczające montowane są bardzo często już na etapie budowy, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodów pod elewacją ścian. Elementy alarmów są zazwyczaj mocno oddalone od siebie - wystarczy spojrzeć na rozmieszczenie kamer bądź czujek. Z tego względu kłopotliwe może być poprowadzenie niezbędnych przewodów po ukończeniu tynkowania ścian. Projektanci instalacji elektrycznych polecają zadbać o alarm już na etapie budowy domu. Przeczytaj nasz artykuł, z którego poznasz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczących alarmów.

Instalacja alarmów zabezpieczających często polega na współpracy z firmą oferującą usługi alarmowe, co przekłada się na wysoką skuteczność zabezpieczeń. Firmy te odpowiedzialne są za montaż systemu alarmowego w budynku, a następnie bieżące monitorowanie jego pracy. Gdy alarm zostanie z jakiegoś powodu uruchomiony, firma zobowiązana jest w krótkim czasie wysłać swoich specjalistów do skontrolowania sytuacji. Jej pracownicy najczęściej posiadają odpowiednie uprawnienia i kompetencje, by móc zatrzymać złodzieja na naszej posesji.

W przypadku starego budownictwa, gdzie nie posiadamy możliwości skutecznego ukrycia przewodów w ścianach, instalatorstwo telekomunikacyjne najlepiej wykonać bezprzewodowo. Rozwiązania te są coraz tańsze i z powodzeniem można je zamontować w domu bez potrzeby rozkuwania ścian.

Ciekawą opcją we współczesnych alarmach zabezpieczających jest możliwość uruchomienia tzw. cichego alarmu, który nie włącza syreny alarmowej, jednak powiadamia firmę o niebezpiecznym zajściu. Dzięki temu, możliwe jest pojmanie złodzieja na gorącym uczynku w sytuacji, kiedy domownicy znajdują się w domu. Alarm wtedy jest rozbrojony i nie ma możliwości zadziałać, jednak w przypadku zauważenia niepożądanych osób na posesji, domownicy mogą w prosty sposób wezwać pomoc.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie alarmu współpracującego ze Smart Home, dzięki czemu możemy posiadać nieustanną kontrolę nad domem za pośrednictwem telefonu. Alarm tego typu zalicza się do zdalnego kierowania domem, w którego skład wchodzą takie funkcje jak: czujniki ruchu, detektory czadu, domofony, wideofony, a także czujniki temperatury oraz wilgoci. Stosując opcję Smart Home, możemy sterować całym domem zdalnie, przy czym znacząco zwiększamy jego bezpieczeństwo. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, jednak wymaga wprowadzenia większych zmian w wyposażeniu domu. nawet takich jak montaż oświetlenia dostosowanego do inteligentnych domów.

Profesjonalne alarmy domowe dostępne są do zakupu w wielu sklepach budowlanych, w Internecie, a także bezpośrednio od firm alarmowych. Urządzenia te stają się coraz bardziej przystępne cenowo, a uwzględniając to, jak mocno zwiększają bezpieczeństwo budynku, zdecydowanie warto w nie zainwestować.

Ranking najlepszych specjalistów od alarmów w Płońsku

Alarmy Płońsk

Doskonały Montaż Systemów Alarmowych w Płońsku

9 opinii

W przypadku, gdy interesuje Cię doskonały montaż systemów alarmowych i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia System-a. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

AL-TEL Cezary Modrzejewski - Pierwszorzędny Montaż Systemów Alarmowych Płońsk

AL-TEL Cezary Modrzejewski

9 opinii

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do montażu systemów alarmowych ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Elektro-Insta Mariusz Jaworski - Pierwszorzędne Alarmy Płońsk

Pierwszorzędne Alarmy

21 opinii

Jeśli poszukujesz współpracy to eksperci z Elektro-Insta Mariusz Jaworski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ENEVIO Anna Sowa - Solidny Serwis Alarmów Płońsk

ENEVIO Anna Sowa

2 opinie

Chcesz znaleźć dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? ENEVIO Anna Sowa z Płońska będzie najszybszą drogą. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

SUPPORT - USŁUGI ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE - Profesjonalne Instalacje Alarmowe Płońsk

Profesjonalne Instalacje Alarmowe Płońsk

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z SUPPORT - USŁUGI ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE są dla Ciebie stworzeni. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Aisel Polska - KAMERY - MONITORING - z Górnej Półki Alarm Domowy Płońsk

z Górnej Półki Alarm Domowy

Aisel Polska - KAMERY - MONITORING nie ma sobie równych w oferowaniu z górnej półki alarmu domowego w bezkonkurencyjnej cenie każdemu Klientowi, zapewniając przy tym liczne formy płatności. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Marcin Unierzyski - Staranne Alarmy Płońsk

Marcin Unierzyski

Gdy szukasz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Marcin Unierzyski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Nie trać czasu - zadzwoń do nich.

SOMAT - Dobre Systemy Alaramowe Do Domu Płońsk

SOMAT

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od alarmów? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom SOMAT. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

Pc Plus Łukasz Konarzewski - Rewelacyjne Alarmy Płońsk

Pc Plus Łukasz Konarzewski

Myślisz, że rewelacyjne alarmy to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Płońska Grupa Elektrotechniczna - Najwyższej Klasy Montaż Kamer Płońsk

Najwyższej Klasy Montaż Kamer Płońsk

Wybierz tę firmę jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do najwyższej klasy montażu kamer na terenie Płońska lub okolicy. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Najnowsze z 26 zleceń na alarmy w Płońsku

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Anielin

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie instalacji alarmowej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Anielin

2022-12-22 do 2022-12-30

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Pasieki

Pokaż temu Klientowi, że następnego takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego. Więc jeśli jesteś dostawcą opłacalnego systemu alarmowego to bez zbędnej zwłoki zapoznaj się ze zleceniem o treści - Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m². Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Pasieki

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Nasielsk

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powie...

 • Nasielsk

2022-12-19 do 2022-12-19

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Pomiechówek

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150m² ...

 • Pomiechówek

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 4 dni temu

Z Górnej Półki System Alarmowy Płońsk

Udowodnij Klientowi, że drugiego takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki i okolicy. Więc jeśli jesteś dostawcą z górnej półki systemu alarmowego to koniecznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m². Nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-12-28 do 2023-01-05

Dam zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres zlecenia: modyfikacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia bu...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 171m², Trzciany

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu, zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynk...

 • Trzciany

2023-01-15 do 2023-01-23

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Turza Mała

Ten Zleceniodawca nadal szuka specjalisty od instalacji alarmowej. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Turza mała

2022-12-22 do 2022-12-30

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Słupno

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powie...

 • Słupno

2022-10-20 do 2022-10-28

System Alarmowy

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 126m² Tym nieruchom...

 • Skrzeszew

2022-10-04 do 2022-10-12

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 120m², Chotomów

Upewnij się, że Konsumenci zlecający montaż alarmów są dobrej jakości. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od montażu alarmów. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Chotomów

2022-11-14 do 2022-11-22

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Płock

Zleceniodawca, który szuka doskonałego systemu alarmowego pisze - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m². Musi on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje atrakcyjne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Płock

2022-11-14 do 2022-11-22

Profesjonalne Zakładanie Alarmu Płońsk

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, czujniki w oknach i drzwiach, system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze ni...

 • Płock

2022-11-25 do 2022-12-03

Znakomity Alarm Płońsk

Zlecenie o treści - Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Płocka i z sąsiednich miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Płock

2023-01-08 do 2023-01-16

Z Górnej Półki System Alarmowy

Dotarcie do z górnej półki systemu alarmowego dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź Klientowi i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Łajski

2022-11-17 do 2022-11-25

Porządna Instalacja Alarmowa Płońsk

Zakres zlecenia: naprawa systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 101–150m² Tym nieruc...

 • Sochaczew

2022-11-04 do 2022-11-12

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Sochaczew

Wybór dobrego systemu alarmowego dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż Klientowi radą i znajdź dopasowane rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Sochaczew

2022-10-08 do 2022-10-16

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Legionowo

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najwyższej klasy zakładanie alarmu w rejonie Legionowa i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Legionowo

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapytanie o naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 301–400m², Wieliszew

Zakres zlecenia: naprawa systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, system monitoringu Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego s...

 • Wieliszew

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Jabłonna

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powie...

 • Jabłonna

2022-10-06 do 2022-10-14

Zakładanie Alarmu

Planujesz przyjąć zlecenie na zakładanie alarmu, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m² to wspaniały wybór. Przedstaw wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Seroki-Parcela

2023-01-18 do 2023-01-26

Profesjonalny Montaż Alarmów Płońsk

Przyjmij zadanie profesjonalnego montażu alarmów o treści "Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m²", jako profesjonalista z miejscowości Mazowieckie. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Łomianki

2022-12-15 do 2022-12-23

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 2800m², Sadowa

••••••••••••••••••••...

 • Sadowa

2022-10-11 do 2022-10-19

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Stare Babice

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 151–200m² Tym nieru...

 • Stare Babice

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 100m², Sierpc

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 100m² ...

 • Sierpc

2022-11-14 do 2022-11-22

Wyjątkowy Montaż Alarmów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, czujniki w oknach i drzwiach, system monitoringu, czujniki ruchu, zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup sys...

 • Nowy kozłów drugi

2023-01-21 do 2023-01-29
dodano 6 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Alarmowych

Zobacz specjalistów od alarmów w dużych miastach

Najczęstsze pytania o alarmach

Jaki jest koszt założenia alarmu w domu?

Cena instalacji alarmowej zależy od wielu czynników takich jak wielkość budynku oraz ilość czujników i kamer. Montując alarm już na etapie budowy, nie interesują nas koszty ewentualnego rozkucia ścian i ponownej elewacji. Wysokiej jakości zestaw alarmowy składa się z centrali sterującej, czujników ruchu i kamer (ich liczba jest zależna od wielkości domu i pomieszczeń), sygnalizatora zewnętrznego, sygnalizatora wewnętrznego, klawiatury sterującej oraz modułu, za pośrednictwem którego możemy powiadomić firmę i odpowiednie służby. Całkowity koszt instalacji wraz z montażem może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jednak decydując się na bardziej budżetowe zestawy z mniejszą liczbą kamer, spokojnie zmieścimy się w budżecie kilku tysięcy złotych.

Czy warto założyć alarm w swoim domu?

Mimo że przez wiele lat od wprowadzenia się do domu nic niepokojącego się nie wydarzyło, zdecydowanie warto zainwestować w system zabezpieczający. Zabezpieczenia współpracujące z firmami alarmowymi znacząco zwiększają bezpieczeństwo zarówno naszego dobytku, jak i rodziny. Mimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu instalacji alarmowej, jest to jednorazowa inwestycja na lata. Posiadając alarm zabezpieczający, nie ponosimy żadnych kosztów, poza ewentualnym abonamentem za aplikację mobilną oraz ewentualnymi przyjazdami patrolu.

Kto zajmuje się montażem alarmu w domu?

Montaż możemy wykonać samodzielnie, jednak aby zapewnić prawidłowe działanie alarmu, poleca się skorzystanie z usług specjalisty, którego m.in. znajdziesz w naszym rankingu. Montaż systemu alarmowego możemy zlecić instalatorstwu telekomunikacyjnemu bądź firmie alarmowej, z którą w późniejszym czasie będziemy współpracować. Należy pamiętać, że przy montażu alarmu w starym budynku konieczne może być rozkucie ścian w celu umieszczenia przewodów. Dlatego należy przedyskutować ze specjalistą o innych rozwiązaniach, czy istnieje opcja instalacji alarmu bezprzewodowego.

Jak działają alarmy zabezpieczające?

System alarmowy posiada wiele czujek oraz kamer, które zaraz po wykryciu niebezpieczeństwa informują o nim domowników za pośrednictwem sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W zależności od posiadanego modelu, system może posiadać wiele innych przydatnych rozwiązań. Zaliczyć do nich można Cichy Alarm, czy połączenie ze Smart Home. Współpracując z firmami alarmowymi, po wykryciu zagrożenia bądź na polecenie domowników, wzywany jest patrol.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Alarmowych