Alarmy w Sierpcu

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Alarmowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 442 669 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 758 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od tego, jak zamożni jesteśmy i jak luksusowa jest nasza posiadłość, odpowiedni system alarmowy pozwala zabezpieczyć naszą nieruchomość. Alarmy zabezpieczające montowane są bardzo często już na etapie budowy, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodów pod elewacją ścian. Elementy alarmów są zazwyczaj mocno oddalone od siebie - wystarczy spojrzeć na rozmieszczenie kamer bądź czujek. Z tego względu kłopotliwe może być poprowadzenie niezbędnych przewodów po ukończeniu tynkowania ścian. Projektanci instalacji elektrycznych polecają zadbać o alarm już na etapie budowy domu. Przeczytaj nasz artykuł, z którego poznasz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczących alarmów.

Instalacja alarmów zabezpieczających często polega na współpracy z firmą oferującą usługi alarmowe, co przekłada się na wysoką skuteczność zabezpieczeń. Firmy te odpowiedzialne są za montaż systemu alarmowego w budynku, a następnie bieżące monitorowanie jego pracy. Gdy alarm zostanie z jakiegoś powodu uruchomiony, firma zobowiązana jest w krótkim czasie wysłać swoich specjalistów do skontrolowania sytuacji. Jej pracownicy najczęściej posiadają odpowiednie uprawnienia i kompetencje, by móc zatrzymać złodzieja na naszej posesji.

W przypadku starego budownictwa, gdzie nie posiadamy możliwości skutecznego ukrycia przewodów w ścianach, instalatorstwo telekomunikacyjne najlepiej wykonać bezprzewodowo. Rozwiązania te są coraz tańsze i z powodzeniem można je zamontować w domu bez potrzeby rozkuwania ścian.

Ciekawą opcją we współczesnych alarmach zabezpieczających jest możliwość uruchomienia tzw. cichego alarmu, który nie włącza syreny alarmowej, jednak powiadamia firmę o niebezpiecznym zajściu. Dzięki temu, możliwe jest pojmanie złodzieja na gorącym uczynku w sytuacji, kiedy domownicy znajdują się w domu. Alarm wtedy jest rozbrojony i nie ma możliwości zadziałać, jednak w przypadku zauważenia niepożądanych osób na posesji, domownicy mogą w prosty sposób wezwać pomoc.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie alarmu współpracującego ze Smart Home, dzięki czemu możemy posiadać nieustanną kontrolę nad domem za pośrednictwem telefonu. Alarm tego typu zalicza się do zdalnego kierowania domem, w którego skład wchodzą takie funkcje jak: czujniki ruchu, detektory czadu, domofony, wideofony, a także czujniki temperatury oraz wilgoci. Stosując opcję Smart Home, możemy sterować całym domem zdalnie, przy czym znacząco zwiększamy jego bezpieczeństwo. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, jednak wymaga wprowadzenia większych zmian w wyposażeniu domu. nawet takich jak montaż oświetlenia dostosowanego do inteligentnych domów.

Profesjonalne alarmy domowe dostępne są do zakupu w wielu sklepach budowlanych, w Internecie, a także bezpośrednio od firm alarmowych. Urządzenia te stają się coraz bardziej przystępne cenowo, a uwzględniając to, jak mocno zwiększają bezpieczeństwo budynku, zdecydowanie warto w nie zainwestować.

Ranking najlepszych specjalistów od alarmów w Sierpcu

Alarmy Sierpc

Znakomite Kamery Do Monitoringu Sierpc

7 opinii

Czujesz się zagubiony w bogactwie ofert na kamery do monitoringu? Specjaliści z Tomasz Jankowski pomogą Ci znaleźć najlepsze wyjście. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Medial-Net sp. z o.o. - Perfekcyjne Instalacje Alarmowe w Sierpcu

Perfekcyjne Instalacje Alarmowe w Sierpcu

1 opinia

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Medial-Net sp. z o.o. z Sierpca jest na to najlepszym rozwiązaniem. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Instalatorstwo elektryczne - Najwyższej Klasy Montaż Systemów Alarmowych Sierpc

Najwyższej Klasy Montaż Systemów Alarmowych

Planujesz wybrać wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Instalatorstwo elektryczne z Sierpca jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Vision System - Staranne Alarmy Sierpc

Vision System

Myślisz, że staranne alarmy to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

ELEKTRO-PAX Paweł Poniewierki - Doskonały Serwis Alarmów Sierpc

ELEKTRO-PAX Paweł Poniewierki

Według Ciebie perfekcyjne instalacje alarmowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z ELEKTRO-PAX Paweł Poniewierki dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Usługi Elektryczne - Perfekcyjny Serwis Alarmów Sierpc

Perfekcyjny Serwis Alarmów

Serwis alarmów to specjalność ekipy z firmy Usługi Elektryczne - nie mają sobie równych w tym fachu. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

P.H.U. Perfect Gift - Pierwszorzędne Alarmy Sierpc

Pierwszorzędne Alarmy

Jeśli poszukujesz współpracy to eksperci z P.H.U. Perfect Gift perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Firma Doradczo-Usługowa "ConService" - Doskonałe Systemy Alaramowe Do Domu Sierpc

Doskonałe Systemy Alaramowe Do Domu

Zakup doskonałych systemów alaramowych do domu nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Firma Doradczo-Usługowa ConService pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Tronic System Jacek Gabryszewski - Wysokiej Jakości Kamery Do Monitoringu Sierpc

Wysokiej Jakości Kamery Do Monitoringu Sierpc

Nie możesz odnaleźć się w nadmiarze ofert na kamery do monitoringu? Eksperci z Tronic System Jacek Gabryszewski pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Tronic-System - Rewelacyjne Alarmy Sierpc

Tronic-System

Myślisz, że rewelacyjne alarmy to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najnowsze z 28 zleceń na alarmy w Sierpcu

Montaż Alarmów Sierpc

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 100m² ...

 • Sierpc

2022-11-14 do 2022-11-22

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Płock

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu, zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupioneg...

 • Płock

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Płock

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, czujniki w oknach i drzwiach, system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze ni...

 • Płock

2022-11-25 do 2022-12-03

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Płock

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki dymu, czujniki czadu, czujniki w oknach i drzwiach, system monitoringu Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup...

 • Płock

2023-01-08 do 2023-01-16

Doskonały Montaż Alarmów

Zakres zlecenia: modyfikacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 151–200m² Tym nieruchomości: ...

 • Rypin

2022-11-03 do 2022-11-11

Porządny Alarm Sierpc

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia b...

 • Lipno

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Słupno

Jako Firma z miejscowości Mazowieckie i specjalista w dostarczaniu znakomitego systemu alarmowego w korzystnej cenie każdemu odbiorcy i zapewniający liczne formy realizacji płatności, odpowiedz na to ogłoszenie brzmiące "Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m²". Powinno Cię zaciekawić. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Słupno

2022-10-20 do 2022-10-28

Dam zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Zduny

Zakres zlecenia: modyfikacja systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 101–150m² Tym nie...

 • Zduny

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Górzno

Podmiot, który wprowadził zlecenie o treści "Zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m²", szuka bezkonkurencyjnego systemu alarmowego. Powinien trafić na ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

 • Górzno

2022-10-02 do 2022-10-10

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Stajenczynki

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od zakładania alarmu to zrealizuj zlecenie - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Stajenczynki

2023-01-17 do 2023-01-25

Doskonałe Zakładanie Alarmu Sierpc

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki ruchu Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Pow...

 • Gostynin

2022-10-03 do 2022-10-11

Pierwszorzędny System Alarmowy Sierpc

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 100m² Tym nieru...

 • Gostynin

2022-11-15 do 2022-11-23

Doskonałe Zakładanie Alarmu

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150m² Tym nieru...

 • Włocławek

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Włocławek

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Włocławek

2022-11-02 do 2022-11-10

Profesjonalny Alarm

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powie...

 • Włocławek

2022-11-25 do 2022-12-03

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Włocławek

Ten Klient nadal poszukuje specjalisty od instalacji alarmowej. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Włocławek

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia mniej niż 50m², Włocławek

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: mniej niż 50m² Tym...

 • Włocławek

2022-10-25 do 2022-11-02

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Włocławek

Przyjmij zadanie najlepszego zakładania alarmu o treści "Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m²", jako ekspert z miejscowości Włocławek. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Włocławka nie masz sobie równych. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Włocławek

2022-08-03 do 2022-08-11

Najwyższej Klasy System Alarmowy

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki w oknach i drzwiach, czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia...

 • Włocławek

2022-09-22 do 2022-09-29

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Działdowo

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150m² Tym nier...

 • Działdowo

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Anielin

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 101–150m² ...

 • Anielin

2022-12-22 do 2022-12-30

Najlepsze Zakładanie Alarmu

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zdalny widok z kamer, system monitoringu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierz...

 • Pasieki

2023-01-09 do 2023-01-17

Znakomita Instalacja Alarmowa Sierpc

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki dymu, czujniki ruchu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupione...

 • Lubicz

2022-11-15 do 2022-11-23

Zapytanie o naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Aleksandrów Kujawski

Zakres zlecenia: naprawa systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 50–100m² Tym nieruch...

 • Aleksandrów Kujawski

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Kutno

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, system monitoringu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku:...

 • Kutno

2022-08-27 do 2022-09-04

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Kutno

Upewnij się, że Konsumenci zlecający zakładanie alarmu są pewni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako specjalista od zakładania alarmu. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Kutno

2022-08-21 do 2022-08-29

Alarm

Zakres zlecenia: Monitoring Urządzenia: zdalny widok z kamer Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150m² Tym nieruchom...

 • Krośniewice

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia mniej niż 50m², Toruń

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki dymu, system monitoringu, czujniki ruchu, zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klien...

 • Toruń

2022-12-29 do 2023-01-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Alarmowych

Zobacz specjalistów od alarmów w dużych miastach

Najczęstsze pytania o alarmach

Jaki jest koszt założenia alarmu w domu?

Cena instalacji alarmowej zależy od wielu czynników takich jak wielkość budynku oraz ilość czujników i kamer. Montując alarm już na etapie budowy, nie interesują nas koszty ewentualnego rozkucia ścian i ponownej elewacji. Wysokiej jakości zestaw alarmowy składa się z centrali sterującej, czujników ruchu i kamer (ich liczba jest zależna od wielkości domu i pomieszczeń), sygnalizatora zewnętrznego, sygnalizatora wewnętrznego, klawiatury sterującej oraz modułu, za pośrednictwem którego możemy powiadomić firmę i odpowiednie służby. Całkowity koszt instalacji wraz z montażem może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jednak decydując się na bardziej budżetowe zestawy z mniejszą liczbą kamer, spokojnie zmieścimy się w budżecie kilku tysięcy złotych.

Czy warto założyć alarm w swoim domu?

Mimo że przez wiele lat od wprowadzenia się do domu nic niepokojącego się nie wydarzyło, zdecydowanie warto zainwestować w system zabezpieczający. Zabezpieczenia współpracujące z firmami alarmowymi znacząco zwiększają bezpieczeństwo zarówno naszego dobytku, jak i rodziny. Mimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu instalacji alarmowej, jest to jednorazowa inwestycja na lata. Posiadając alarm zabezpieczający, nie ponosimy żadnych kosztów, poza ewentualnym abonamentem za aplikację mobilną oraz ewentualnymi przyjazdami patrolu.

Kto zajmuje się montażem alarmu w domu?

Montaż możemy wykonać samodzielnie, jednak aby zapewnić prawidłowe działanie alarmu, poleca się skorzystanie z usług specjalisty, którego m.in. znajdziesz w naszym rankingu. Montaż systemu alarmowego możemy zlecić instalatorstwu telekomunikacyjnemu bądź firmie alarmowej, z którą w późniejszym czasie będziemy współpracować. Należy pamiętać, że przy montażu alarmu w starym budynku konieczne może być rozkucie ścian w celu umieszczenia przewodów. Dlatego należy przedyskutować ze specjalistą o innych rozwiązaniach, czy istnieje opcja instalacji alarmu bezprzewodowego.

Jak działają alarmy zabezpieczające?

System alarmowy posiada wiele czujek oraz kamer, które zaraz po wykryciu niebezpieczeństwa informują o nim domowników za pośrednictwem sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W zależności od posiadanego modelu, system może posiadać wiele innych przydatnych rozwiązań. Zaliczyć do nich można Cichy Alarm, czy połączenie ze Smart Home. Współpracując z firmami alarmowymi, po wykryciu zagrożenia bądź na polecenie domowników, wzywany jest patrol.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Alarmowych