Alarmy w Legionowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Alarmowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 433 256 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 361 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od tego, jak zamożni jesteśmy i jak luksusowa jest nasza posiadłość, odpowiedni system alarmowy pozwala zabezpieczyć naszą nieruchomość. Alarmy zabezpieczające montowane są bardzo często już na etapie budowy, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodów pod elewacją ścian. Elementy alarmów są zazwyczaj mocno oddalone od siebie - wystarczy spojrzeć na rozmieszczenie kamer bądź czujek. Z tego względu kłopotliwe może być poprowadzenie niezbędnych przewodów po ukończeniu tynkowania ścian. Projektanci instalacji elektrycznych polecają zadbać o alarm już na etapie budowy domu. Przeczytaj nasz artykuł, z którego poznasz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczących alarmów.

Instalacja alarmów zabezpieczających często polega na współpracy z firmą oferującą usługi alarmowe, co przekłada się na wysoką skuteczność zabezpieczeń. Firmy te odpowiedzialne są za montaż systemu alarmowego w budynku, a następnie bieżące monitorowanie jego pracy. Gdy alarm zostanie z jakiegoś powodu uruchomiony, firma zobowiązana jest w krótkim czasie wysłać swoich specjalistów do skontrolowania sytuacji. Jej pracownicy najczęściej posiadają odpowiednie uprawnienia i kompetencje, by móc zatrzymać złodzieja na naszej posesji.

W przypadku starego budownictwa, gdzie nie posiadamy możliwości skutecznego ukrycia przewodów w ścianach, instalatorstwo telekomunikacyjne najlepiej wykonać bezprzewodowo. Rozwiązania te są coraz tańsze i z powodzeniem można je zamontować w domu bez potrzeby rozkuwania ścian.

Ciekawą opcją we współczesnych alarmach zabezpieczających jest możliwość uruchomienia tzw. cichego alarmu, który nie włącza syreny alarmowej, jednak powiadamia firmę o niebezpiecznym zajściu. Dzięki temu, możliwe jest pojmanie złodzieja na gorącym uczynku w sytuacji, kiedy domownicy znajdują się w domu. Alarm wtedy jest rozbrojony i nie ma możliwości zadziałać, jednak w przypadku zauważenia niepożądanych osób na posesji, domownicy mogą w prosty sposób wezwać pomoc.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie alarmu współpracującego ze Smart Home, dzięki czemu możemy posiadać nieustanną kontrolę nad domem za pośrednictwem telefonu. Alarm tego typu zalicza się do zdalnego kierowania domem, w którego skład wchodzą takie funkcje jak: czujniki ruchu, detektory czadu, domofony, wideofony, a także czujniki temperatury oraz wilgoci. Stosując opcję Smart Home, możemy sterować całym domem zdalnie, przy czym znacząco zwiększamy jego bezpieczeństwo. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, jednak wymaga wprowadzenia większych zmian w wyposażeniu domu. nawet takich jak montaż oświetlenia dostosowanego do inteligentnych domów.

Profesjonalne alarmy domowe dostępne są do zakupu w wielu sklepach budowlanych, w Internecie, a także bezpośrednio od firm alarmowych. Urządzenia te stają się coraz bardziej przystępne cenowo, a uwzględniając to, jak mocno zwiększają bezpieczeństwo budynku, zdecydowanie warto w nie zainwestować.

Ranking najlepszych specjalistów od alarmów w Legionowie

Alarmy Legionowo

BEST P.S.Z. Sp. z o.o.

22 opinie

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od alarmów? Wykorzystaj doświadczenie BEST P.S.Z. Sp. z o.o.. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

System-a - Rewelacyjny Alarm Domowy Legionowo

System-a

9 opinii

Alarm domowy z doręczeniem pod drzwi to zwyczajna metoda działania System-a, dzięki której będziesz na sto procent zadowolony. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Techno-Mix - Świetne Alarmy Legionowo

Techno-Mix

2 opinie

Wykonanie alarmów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Techno-Mix ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

Smart Salon s.c. - Fantastyczny Montaż Alarmów Legionowo

Smart Salon s.c.

2 opinie

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do montażu alarmów ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

SAPRO - Solidne Alarmy Legionowo

Solidne Alarmy Legionowo

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie alarmów i zatrudnij SAPRO. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

LM security - Profesjonalny Serwis Alarmów Legionowo

LM security

1 opinia

Powierz zadanie serwisu alarmów ekspertom z miejscowości Legionowo. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Legionowa są w ścisłej czołówce. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Alcorn - Elektryka i Teletechnika - Rewelacyjne Instalacje Alarmowe Legionowo

Alcorn - Elektryka i Teletechnika

5 opinii

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Alcorn - Elektryka i Teletechnika są dla Ciebie idealni. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Instal - Profesjonalny Montaż Kamer Legionowo

Profesjonalny Montaż Kamer Legionowo

2 opinie

Z czystym sumieniem powierz usługę profesjonalnego montażu kamer fachowcom z firmy Instal. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Legionowo i przyległych powiatów. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Instalatorstwo Elektryczne Uze Wojciech - Rewelacyjne Alarmy Legionowo

Instalatorstwo Elektryczne Uze Wojciech

3 opinie

Jeżeli jeszcze szukasz dobrej firmy od alarmów to zaufaj doświadczeniu Instalatorstwo Elektryczne Uze Wojciech. Legionowo i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Electro-Power Sp. z o.o. - Perfekcyjny Montaż Alarmów w Legionowie

Perfekcyjny Montaż Alarmów w Legionowie

3 opinie

Electro-Power Sp. z o.o. oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Legionowa oraz przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 25 zleceń na alarmy w Legionowie

Rewelacyjne Zakładanie Alarmu Legionowo

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi zakładania alarmu na wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Złóż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Łajski

2022-11-17 do 2022-11-25

Najwyższej Klasy System Alarmowy Legionowo

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 120m²", szuka najwyższej klasy systemu alarmowego. Powinien spotkać Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Chotomów

2022-11-14 do 2022-11-22

Zapytanie o naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 301–400m², Wieliszew

Ten Klient jest zdania, że staranny alarm to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapytanie o naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 301–400m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Wieliszew

2022-11-04 do 2022-11-12

Solidny Montaż Alarmów Legionowo

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m²". Wykonaj usługę solidnego montażu alarmów jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji zleceń z Mazowieckiego i pobliskich powiatów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Jabłonna

2022-10-06 do 2022-10-14

Profesjonalny Alarm Legionowo

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 126m² Tym nieruchom...

 • Skrzeszew

2022-10-04 do 2022-10-12

Wysokiej Klasy Zakładanie Alarmu

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki w oknach i drzwiach, system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmow...

 • Legionowo

2022-08-06 do 2022-08-14

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Mościska

Dowiedź Zleceniodawcy, że następnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy. Dlatego jeśli jesteś dostawcą porządnego systemu alarmowego to bez zbędnej zwłoki poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m². Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Mościska

2022-11-13 do 2022-11-21

Zakładanie Alarmu

Planujesz wykonać zlecenie na zakładanie alarmu, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m² to świetny wybór. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Radzymin

2023-01-06 do 2023-01-14

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Łomianki

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki dymu, czujniki czadu, czujniki w oknach i drzwiach, system monitoringu, czujniki ruchu, zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba ka...

 • Łomianki

2022-12-15 do 2022-12-23

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 2800m², Sadowa

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako specjalista od instalacji alarmowej. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Sadowa

2022-10-11 do 2022-10-19

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Pomiechówek

Wykonanie alarmu dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Pomiechówek

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 171m², Trzciany

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze zalety jako specjalisty od montażu alarmów to wykonaj zlecenie - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 171m². Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Trzciany

2023-01-15 do 2023-01-23

Pierwszorzędny Montaż Alarmów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia bud...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-12-28 do 2023-01-05

Dam zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli jako ekspert od instalacji alarmowej szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Nowego Dworu Mazowieckiego z pewnością uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-10-04 do 2022-10-12

Montaż Alarmów

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi profesjonalista z zakresu perfekcyjnego montażu alarmów z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Nasielsk

2022-12-19 do 2022-12-19

Perfekcyjna Instalacja Alarmowa Legionowo

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Zatory

2022-09-01 do 2022-09-09

System Alarmowy

Wybór doskonałego systemu alarmowego dla Klientów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź Klientowi i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wołomin

2022-11-02 do 2022-11-10

Najlepsza Instalacja Alarmowa

Zakres zlecenia: montaz kamer Urządzenia: kamery, system monitoringu Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 151–200m² Tym nieruchomośc...

 • Wołomin

2022-08-20 do 2022-08-28

Doskonały System Alarmowy

Jako Firma z miejscowości Wołomin, nie mając sobie równych w sprzedaży doskonałego systemu alarmowego w bezkonkurencyjnej cenie każdemu kontrahentowi i zapewniający liczne metody płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zlecę modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 230m²". Powinno Cię zainteresować. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wołomin

2022-10-27 do 2022-11-04

Najwyższej Klasy System Alarmowy

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 50–100m² Tym nieruc...

 • Wołomin

2022-11-04 do 2022-11-12

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Stare Babice

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 151–200m² Tym nieru...

 • Stare Babice

2023-01-16 do 2023-01-24

Doskonałej Jakości Instalacja Alarmowa

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki w oknach i drzwiach, system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma ku...

 • Ząbki

2023-01-16 do 2023-01-24

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 70m², Warszawa

Przygotowanie alarmu dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 70m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Wybierz numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Warszawa

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Warszawa

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kup...

 • Warszawa

2022-08-13 do 2022-08-21

Profesjonalny Montaż Alarmów

Klient szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Warszawa

2022-12-14 do 2022-12-22

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Alarmowych

Zobacz specjalistów od alarmów w dużych miastach

Najczęstsze pytania o alarmach

Jaki jest koszt założenia alarmu w domu?

Cena instalacji alarmowej zależy od wielu czynników takich jak wielkość budynku oraz ilość czujników i kamer. Montując alarm już na etapie budowy, nie interesują nas koszty ewentualnego rozkucia ścian i ponownej elewacji. Wysokiej jakości zestaw alarmowy składa się z centrali sterującej, czujników ruchu i kamer (ich liczba jest zależna od wielkości domu i pomieszczeń), sygnalizatora zewnętrznego, sygnalizatora wewnętrznego, klawiatury sterującej oraz modułu, za pośrednictwem którego możemy powiadomić firmę i odpowiednie służby. Całkowity koszt instalacji wraz z montażem może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jednak decydując się na bardziej budżetowe zestawy z mniejszą liczbą kamer, spokojnie zmieścimy się w budżecie kilku tysięcy złotych.

Czy warto założyć alarm w swoim domu?

Mimo że przez wiele lat od wprowadzenia się do domu nic niepokojącego się nie wydarzyło, zdecydowanie warto zainwestować w system zabezpieczający. Zabezpieczenia współpracujące z firmami alarmowymi znacząco zwiększają bezpieczeństwo zarówno naszego dobytku, jak i rodziny. Mimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu instalacji alarmowej, jest to jednorazowa inwestycja na lata. Posiadając alarm zabezpieczający, nie ponosimy żadnych kosztów, poza ewentualnym abonamentem za aplikację mobilną oraz ewentualnymi przyjazdami patrolu.

Kto zajmuje się montażem alarmu w domu?

Montaż możemy wykonać samodzielnie, jednak aby zapewnić prawidłowe działanie alarmu, poleca się skorzystanie z usług specjalisty, którego m.in. znajdziesz w naszym rankingu. Montaż systemu alarmowego możemy zlecić instalatorstwu telekomunikacyjnemu bądź firmie alarmowej, z którą w późniejszym czasie będziemy współpracować. Należy pamiętać, że przy montażu alarmu w starym budynku konieczne może być rozkucie ścian w celu umieszczenia przewodów. Dlatego należy przedyskutować ze specjalistą o innych rozwiązaniach, czy istnieje opcja instalacji alarmu bezprzewodowego.

Jak działają alarmy zabezpieczające?

System alarmowy posiada wiele czujek oraz kamer, które zaraz po wykryciu niebezpieczeństwa informują o nim domowników za pośrednictwem sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W zależności od posiadanego modelu, system może posiadać wiele innych przydatnych rozwiązań. Zaliczyć do nich można Cichy Alarm, czy połączenie ze Smart Home. Współpracując z firmami alarmowymi, po wykryciu zagrożenia bądź na polecenie domowników, wzywany jest patrol.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Alarmowych