Elektryk we Wrześni

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 121 328 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.

Elektryk Września - ranking najlepszych firm

Elektryk Września

Usługi elektryczne Tomasz Przybylski

13 opinii

Ten perfekcyjny elektryk z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Usługi elektryczne Tomasz Przybylski to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

INSTALACJE I POMIARY ELEKTRYCZNE - Staranne Instalacje Elektryczne Września

Staranne Instalacje Elektryczne Września

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie instalacji elektrycznych i zatrudnij INSTALACJE I POMIARY ELEKTRYCZNE. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

DaVinci Bartosz Wieńć - Pierwszorzędne Usługi Elektryczne Września

DaVinci Bartosz Wieńć

3 opinie

Firma DaVinci Bartosz Wieńć to prawdziwi wyjadacze w temacie instalatorstwa elektrycznego. Swoje pierwszorzędne usługi elektryczne oferują Klientom w okolicy miejscowości Września. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Bis Energetyk - Staranne Usługi Elektryczne Września

Bis Energetyk

1 opinia

Są w branży usług elektrycznych od lat, szczególnie na obszarze miejscowości Września, ale także przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

ELMI Michał Matuszewski - Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Września

Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Września

1 opinia

Po prostu zleć usługę wymiany instalacji elektrycznej fachowcom firmy ELMI Michał Matuszewski z miejscowości Września. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Wrześni nie mają sobie równych. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Instalacje Elektryczne Elstach - Sumienne Pogotowie Elektryczne Września

Instalacje Elektryczne Elstach

2 opinie

Szukasz pogotowia elektrycznego z okolic Wrześni, ale nie chcesz przepłacać? Instalacje Elektryczne Elstach oferuje wykonanie usługi w atrakcyjnej cenie. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Serwis Elektryczny Daniel Wawrzyniak - Wyjątkowe Wykonanie Instalacji Elektrycznych Września

Serwis Elektryczny Daniel Wawrzyniak

4 opinie

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy, której specjalnością jest wykonanie instalacji elektrycznych. Instalacje elektryczne od A do Z dla domu i firmy od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów standardowa metoda działania.

Elektrix Paweł Chołuj - Kompetentny Elektryk we Wrześni

Kompetentny Elektryk we Wrześni

1 opinia

Elektrix Paweł Chołuj zatrudnia kompetentnych elektryków - wyjątkowe zaangażowanie i doświadczenie to ich mocne punkty. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

ELEKTROMIX - Doskonałe Wykonanie Instalacji Elektrycznych Września

ELEKTROMIX

3 opinie

Wiele długich lat pracownicy ELEKTROMIX realizują usługi z zakresu doskonałego wykonania instalacji elektrycznej, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi elektrycznej. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

El-tech usługi elektrotechiczne - Dobre Pogotowie Elektryczne Września

El-tech usługi elektrotechiczne

1 opinia

Ten elektryk pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą zawsze przygotowanym do współpracy - El-tech usługi elektrotechiczne to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

13 Zleceń - Elektryk Września

Zapotrzebowanie na instalację elektryczną, do 50m², Nekielka

Ten Klient uważa, że perfekcyjne instalacje elektryczne to skomplikowane zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na instalację elektryczną, do 50m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako elektryk pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Nekielka

2022-11-26 do 2022-12-04
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie, przegląd elektryczny, 101-150m², Pyzdry

Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba p...

 • Pyzdry

2022-11-18 do 2022-11-26

Elektryk - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 50 694 Elektryków najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tanie Roboty Elektryczne Września

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: fi...

 • Nekielka

2022-10-03 do 2022-10-11

Wyjątkowe Usługi Elektryczne Września

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: oso...

 • Września

2022-09-03 do 2022-09-11

Zapotrzebowanie na instalację elektryczną, do 50m², Miłosław

Zakres zlecenia: Podłączenie pidgrzewacza Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

 • Miłosław

2022-08-17 do 2022-08-25

Solidna Elektryka Września

Zakres zlecenia: wykonanie instalacji odgromowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba...

 • Września

2022-08-13 do 2022-08-21

Zapytanie dla firmy, wykonanie instalacji odgromowej, 51-100m², Września

Ten Klient pragnąc dotrzeć do prac elektrycznych powinien znaleźć Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zapytanie dla firmy, wykonanie instalacji odgromowej, 51-100m². Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Września

2022-08-13 do 2022-08-21

Solidne Instalatorstwo Elektryczne Września

Zakres zlecenia: Przyłączyć pompe powietrza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofer...

 • Września

2022-08-09 do 2022-08-17

Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne

Zakres zlecenia: przeniesienie punktów elektrycznych Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: oso...

 • Września

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę prace z instalacją elektryczną, 101-150m², Września

Zakres zlecenia: montaz lamp solarnych Rodzaj obiektu: montaz lamp solarnych Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: ogogrod dz...

 • Września

2022-07-18 do 2022-07-26

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków
Udostępnij znajomemu