Elektryk w Złotowie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 317 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 057 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Złotowie

Elektryk Złotów

WAFELEK

3 opinie

Firma WAFELEK świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Złotowa i okolic. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy zakres usług.

Andrzej Łukasik - Kompetentne Pogotowie Elektryczne Złotów

Kompetentne Pogotowie Elektryczne Złotów

2 opinie

Jeszcze nie znalazłeś pogotowia elektrycznego? Andrzej Łukasik to doskonały wybór. Aby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

ELECTRO ZYCH - Rewelacyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Złotów

Rewelacyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych

1 opinia

Nie możesz znaleźć solidnego fachowca oferującego usługi elektryczne? Ci elektrycy są wyjątkowi na terenie Złotowa. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Usługi Antenowo Domofonowo Elektryczne - Dobre Pogotowie Elektryczne Złotów

Dobre Pogotowie Elektryczne

To dobre pogotowie elektryczne to prawdziwi fachowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Elektro-Bilu - Solidny Elektryk Złotów

Solidny Elektryk

Profesjonalna wymiana instalacji elektrycznej to najważniejszy temat dla tego pogotowia elektrycznego - są niekwestionowanym liderem w fachu elektryka. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, firmy i biura od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców całkowity standard.

Usługi elektryczne Piotr Poziemski - Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Złotów

Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych

Wybierz firmę Usługi elektryczne Piotr Poziemski jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do perfekcyjnego wykonania instalacji elektrycznej w miejscowości Złotów lub sąsiednim mieście. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Technik Budownictwa AD-BUD - Pierwszorzędne Usługi Elektryczne w Złotowie

Pierwszorzędne Usługi Elektryczne w Złotowie

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Technik Budownictwa AD-BUD. Ta uznana firma elektryczna jest rozchwytywana w branży w okolicy Złotowa za kompletne wykonywanie usług elektrycznych. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Instalacje elektryczne - Wyjątkowy Elektryk Złotów

Instalacje elektryczne

To jedna z najlepszych firm elektrycznych zatrudniających elektryków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, działających w miejscowości Złotów i w całym powiecie. Usługi elektryczne i oświetleniowe od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców standardowa metoda działania.

Młody z pasja - Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Złotów

Młody z pasja

Instalatorstwo elektryczne to życiowa pasja tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu elektryka. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

ELEKTRO-SYSTEM - Wykwalifikowany Elektryk Złotów

Wykwalifikowany Elektryk Złotów

Usługi elektryczne w wykonaniu ELEKTRO-SYSTEM to istny majstersztyk. To wykwalifikowany elektryk. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 10 zleceń na instalacje elektryczne w Złotowie

Zlecę pomiary elektryczne w w domu, 101-150m², Okonek

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Cel przeglądu lub pomiarów: odbiorczy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Okonek

2022-12-13 do 2022-12-21

Rzetelna Firma Elektryczna Złotów

Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 4 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna I...

 • Okonek

2022-11-18 do 2022-11-18

Szukam firmy, przeniesienie punktów elektrycznych, 51-100m², Złotów

Jeśli elektryka to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Szukam firmy, przeniesienie punktów elektrycznych, 51-100m²". Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Złotów

2022-10-25 do 2022-10-25

Potrzebny elektryk, pomiary elektryczne, 151-200m², Dolnik

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebny elektryk, pomiary elektryczne, 151-200m², znalezienie rewelacyjnych prac elektrycznych może być skomplikowane, ale pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Dolnik

2022-10-19 do 2022-10-27

Dam zlecenie, wymiana instalacji elektrycznej, 52m², Złotów

Dla Klienta wybranie dobrej firmy elektrycznej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Złotowa, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Złotów

2022-10-18 do 2022-10-26

Perfekcyjna Elektryka Złotów

Zakres zlecenia: przeniesienie punktów elektrycznych Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 3 Powierzchnia obiektu: 8m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna I...

 • Złotów

2022-10-02 do 2022-10-10

Zlecę prace z instalacją elektryczną, do 50m², Złotów

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma elektryczna, która jest ceniona w branży w okolicy Złotowa za drobiazgowe podejście do usług elektrycznych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Zlecę prace z instalacją elektryczną, do 50m²". Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Złotów

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam firmy, przeniesienie punktów elektrycznych, do 50m², Paruszka

Zakres zlecenia: przeniesienie punktów elektrycznych Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: o...

 • Paruszka

2022-07-27 do 2022-08-04

Najwyższej Klasy Roboty Elektryczne Złotów

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: o...

 • Złotów

2022-07-26 do 2022-08-03

Godna Zaufania Firma Elektryczna

Nie możesz znaleźć idealnego dla Twojej firmy zapytania? Jako rzetelny wykonawca świadczący usługi elektryczne i elektryk pierwszej klasy wśród firm elektrycznych poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie dla elektryka, wymiana instalacji elektrycznej, 51-100m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Złotów

2022-07-26 do 2022-08-03

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków