Elektryk w Chodzieży

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 412 636 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Chodzieży

Elektryk Chodzież

Profesjonalne Usługi Elektryczne Chodzież

1 opinia

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę od profesjonalnych usług elektrycznych z Chodzieży do realizacji zaplanowanych działań? Firma DEM - ELTECH jest Twoim rozwiązaniem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

INSTALACJE SANITARNO-BUDOWLANE DAMIAN TECŁAW - Kompetentne Pogotowie Elektryczne Chodzież

INSTALACJE SANITARNO-BUDOWLANE DAMIAN TECŁAW

1 opinia

Jeżeli szukasz jakości wykonywanych usług to specjaliści z INSTALACJE SANITARNO-BUDOWLANE DAMIAN TECŁAW są dla Ciebie idealni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

F.H.U. OMEGA - Świetne Instalacje Elektryczne Chodzież

F.H.U. OMEGA

5 opinii

Chcesz znaleźć dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? F.H.U. OMEGA z Chodzieży będzie najszybszą drogą. Instalacje elektryczne od A do Z dla domu, mieszkania, firmy i biura od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów od elektryczności pełen standard.

Firma Usługowo Handlowa Instal-Gaz - Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Chodzież

Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Chodzież

1 opinia

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace tym zawodowcom w kwestii wymiany instalacji elektrycznej z Chodzieży. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

INSTAL - DZIK USŁUGI ELEKTRYCZNE I HYDRAULICZNE Michał Dzik - Fantastyczny Elektryk Chodzież

INSTAL - DZIK USŁUGI ELEKTRYCZNE I HYDRAULICZNE Michał Dzik

1 opinia

Wymiana instalacji elektrycznej to życiowa pasja tego pogotowia elektrycznego - są niekwestionowanym liderem w fachu elektryka. Elektryka w pełnym zakresie dla domu, mieszkania, firmy i biura od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

Kozłowski - Sumienna Firma Elektryczna Chodzież

Kozłowski

1 opinia

Masz zamiar powierzyć wykonanie instalacji elektrycznych, a jeszcze nie znalazłeś firmy elektrycznej? Kozłowski to doskonały wybór. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Łukasz Tecław - Usługi elektryczne - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej w Chodzieży

Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej w Chodzieży

Szukasz specjalistów od rewelacyjnej wymiany instalacji elektrycznej w miejscowości Chodzież lub w pobliskim rejonie? Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Leszek Lendzion - Fenomenalna Firma Elektryczna Chodzież

Leszek Lendzion

Fenomenalna firma elektryczna świadcząca swoje usługi elektryczne na terenie Chodzieży oraz w rejonie Chodzieży. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

ElnetPV - Solidne Instalatorstwo Elektryczne Chodzież

ElnetPV

Specjalność ElnetPV to solidne usługi elektryczne i inne usługi z zakresu instalatorstwa elektrycznego na terenie Chodzieży oraz sąsiednich miast. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Wyszyny - Doskonałe Wykonanie Instalacji Elektrycznych Chodzież

Doskonałe Wykonanie Instalacji Elektrycznych

W przypadku, gdy interesuje Cię doskonałe wykonanie instalacji elektrycznych w rejonie Chodzieży i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Wyszyny. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 8 zleceń na instalacje elektryczne w Chodzieży

Prace Elektryczne Chodzież

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 6 lub więcej Zakres prac: przeniesienie punktów elektrycznych, montaż lub naprawa włącznika/włączników światła, montaż oświetlenia, montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Termin rozp...

 • Margonin

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapotrzebowanie na instalację elektryczną, do 50m², Chodzież

Zakres zlecenia: Ustawienie sterowanikow do pieca akumulacyjnego dimplex Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 2 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytan...

 • Chodzież

2022-11-19 do 2022-11-27

Zlecę prace z instalacją elektryczną, do 50m², Chodzież

Zakres zlecenia: Ustawienia sterowników do piecu akumulacyjnych dimplex Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 2 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytani...

 • Chodzież

2022-11-11 do 2022-11-19

Szukam ekipy do prac z instalacją elektryczną, 51-100m², Margonin

Zakres zlecenia: Ogrzewanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba...

 • Margonin

2022-10-24 do 2022-11-01

Staranne Instalacje Elektryczne Chodzież

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zlecenie dla elektryka, przegląd elektryczny, do 50m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie instalacji elektrycznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Chodzież

2022-10-14 do 2022-10-22

Dam zlecenie, przegląd elektryczny, 201-300m², Chodzież

Zlecający, który potrzebuje fantastycznej usługi elektrycznej winien koniecznie zgłosić się do elektryka takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Chodzież

2022-10-11 do 2022-10-19

Zlecenie dla elektryka, montaż instalacji teletechnicznej, 51-100m², Budzyń

Zakres zlecenia: montaż instalacji teletechnicznej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

 • Budzyń

2022-09-13 do 2022-09-21

Pierwszorzędne Usługi Elektryczne Chodzież

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi elektrycznej Twoja firma przewyższa konkurentów. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania Klientów. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Chodzież

2022-09-05 do 2022-09-13

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków