Elektryk w Krotoszynie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 159 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 472 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Krotoszynie

Elektryk Krotoszyn

Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej

8 opinii

Powierz usługę wymiany instalacji elektrycznej ekspertom z miejscowości Krotoszyn. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Krotoszyna są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi Elektroinstalacyjne "Elektro-Serwis" Jacek Konieczny - Kompetentny Elektryk Krotoszyn

Kompetentny Elektryk

2 opinie

Firma Usługi Elektroinstalacyjne Elektro-Serwis Jacek Konieczny zajmuje się usługami z zakresu wykonania instalacji elektrycznej. Wyróżnia się wspaniałymi opiniami Klientów. Ci elektrycy nie mają sobie równych. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Serwis elektryczny Krot-om Artur Jagła - Dobry Elektryk Krotoszyn

Serwis elektryczny Krot-om Artur Jagła

3 opinie

Wymiana instalacji elektrycznej to życiowa pasja tego pogotowia elektrycznego - są niekwestionowanym liderem w fachu elektryka. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu i firmy od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców standardowa metoda działania.

ELTOM-BUD Sp. z o.o. - Dobra Firma Elektryczna Krotoszyn

ELTOM-BUD Sp. z o.o.

1 opinia

Sprawdź kompetentną kadrę ELTOM-BUD Sp. z o.o.. Ta renomowana firma elektryczna jest ceniona w branży w miejscowości Krotoszyn za szczegółowe realizowanie usług elektrycznych. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

KAPI-FACH - Wysokiej Klasy Wykonanie Instalacji Elektrycznych Krotoszyn

KAPI-FACH

2 opinie

Elektryk z wieloletnią praktyką w kwestii dobrych usług elektrycznych śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

INSTALACJE - Wykwalifikowany Elektryk Krotoszyn

Wykwalifikowany Elektryk Krotoszyn

1 opinia

INSTALACJE zatrudnia wykwalifikowanych elektryków - szczególne kwalifikacje i fachowość to ich atuty. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności całkowity standard.

Instalatorstwo Przewoźny - Rewelacyjne Usługi Elektryczne Krotoszyn

Instalatorstwo Przewoźny

17 opinii

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi wymiany instalacji elektrycznej na bardzo dobrym poziomie. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców typowy pakiet usług.

INITI Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Wykonanie Instalacji Elektrycznych w Krotoszynie

Najwyższej Klasy Wykonanie Instalacji Elektrycznych w Krotoszynie

4 opinie

Zleć usługę najwyższej klasy wykonania instalacji elektrycznej profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Krotoszyn i okolicznych miast. Zachęcamy do zadawania pytań.

Specjalistyczne Techniki Zabezpieczeń - Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne Krotoszyn

Specjalistyczne Techniki Zabezpieczeń

7 opinii

Instalatorstwo elektryczne to dla firmy Specjalistyczne Techniki Zabezpieczeń pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

TAL-BUD - Solidna Firma Elektryczna Krotoszyn

Solidna Firma Elektryczna Krotoszyn

5 opinii

Wykonanie instalacji elektrycznych to życiowa pasja ekipy z firmy TAL-BUD - są zawodowcami w fachu elektryka. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 10 zleceń na instalacje elektryczne w Krotoszynie

Potrzebny elektryk do montażu lub wymiany instalacji, Zduny

Ten Klient uważa, że doskonałej jakości instalacje elektryczne to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebny elektryk do montażu lub wymiany instalacji". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Zduny

2023-02-01 do 2023-02-02

Znakomite Prace Elektryczne Krotoszyn

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 11 - 25 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż okablowania i puszek I...

 • Krotoszyn

2023-01-05 do 2023-01-13

Bezkonkurencyjne Roboty Elektryczne Krotoszyn

To zlecenie o treści - Instalacja elektryczna, 6m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Krotoszyna i okolic. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Krotoszyn

2022-09-25 do 2022-10-03

Doskonałe Prace Elektryczne

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe ja...

 • Krotoszyn

2022-08-26 do 2022-08-27

Doświadczony Elektryk Krotoszyn

Będąc w gronie elektryków z tak bogatym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Krotoszyn i w okolicy? Jesteś świetnym ekspertem do tego zapytania. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Krotoszyn

2022-08-20 do 2022-08-28

Zlecenie dla elektryka, pomiary elektryczne, 51-100m², Góry

Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywat...

 • Góry

2022-11-27 do 2022-12-05

Potrzebny elektryk, montaż instalacji elektrycznej, 80m², Fabianów

Jesteś firmą z wykwalifikowaną grupą pracowników? Jako znana firma elektryczna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Wielkopolskie za całościowe wykonywanie usług elektrycznych, wykonaj zlecenie mówiącego "Potrzebny elektryk, montaż instalacji elektrycznej, 80m²". Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Fabianów

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne, 201-300m², Milicz

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę robót elektrycznych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne, 201-300m²" jest stworzone dla Ciebie. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Milicz

2022-08-08 do 2022-08-16

Instalatorstwo Elektryczne Krotoszyn

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży instalatorstwa elektrycznego. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie, wymiana instalacji elektrycznej, do 50m². Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Milicz

2022-08-19 do 2022-08-27

Potrzebny elektryk, montaż rozdzielni elektrycznej, 101-150m², Milicz

Wykonanie instalacji elektrycznych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Potrzebny elektryk, montaż rozdzielni elektrycznej, 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Milicz

2022-11-25 do 2022-12-02

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków