Elektryk w Pile

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 567 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 067 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Pile

Elektryk Piła

Wyjątkowe Pogotowie Elektryczne

145 opinii

Potrzebujesz wyjątkowego pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Electric Line to gwarant takiej oferty. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

MaxMaster Sp. z o.o. - Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej Piła

Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej Piła

7 opinii

Zatrudnij specjalistów z MaxMaster Sp. z o.o. jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do najlepszej wymiany instalacji elektrycznej na terenie Piły. Skontaktuj się i poznaj ofertę.

ELEKTRO DK Dariusz Kubisiak - Doskonałej Jakości Instalacje Elektryczne Piła

ELEKTRO DK Dariusz Kubisiak

1 opinia

W dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od instalacji elektrycznych? Skorzystaj z doświadczenia ELEKTRO DK Dariusz Kubisiak. Elektryka w pełnym zakresie dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów typowy pakiet usług.

Mont Elektra - Fenomenalna Firma Elektryczna Piła

Mont Elektra

5 opinii

To jedna z najlepszych firm elektrycznych zatrudniających elektryków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Piła i w całym powiecie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Integrix Jakub Janiszewski - Solidne Instalatorstwo Elektryczne Piła

Solidne Instalatorstwo Elektryczne

3 opinie

Osoby z Integrix Jakub Janiszewski to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny solidnego instalatorstwa elektrycznego. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Usługi elektryczne Marek Kwiatkowski - Solidny Elektryk Piła

Solidny Elektryk

2 opinie

To jedna z najlepszych firm elektrycznych zatrudniających elektryków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Piła i w całym powiecie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

B2B4IT sp. z o.o. - Dobry Elektryk w Pile

Dobry Elektryk w Pile

7 opinii

Szukasz solidnego profesjonalisty wykonującego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem w Pile. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy pakiet usług.

Voltpower Marcin Sarzała - Wyjątkowe Wykonanie Instalacji Elektrycznych Piła

Wyjątkowe Wykonanie Instalacji Elektrycznych Piła

2 opinie

Elektryk z właściwym doświadczeniem w kwestii instalatorstwa elektrycznego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

A-marant Mariusz Fąs - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Piła

A-marant Mariusz Fąs

5 opinii

Znalezienie perfekcyjnej firmy elektrycznej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się A-marant Mariusz Fąs - to prawdziwi fachowcy w kwestii instalatorstwa elektrycznego działający w rejonie Piły, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Elektrodienst Sp. z o.o. - Najlepsze Instalacje Elektryczne Piła

Najlepsze Instalacje Elektryczne

9 opinii

Przygotowanie instalacji elektrycznych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Elektrodienst Sp. z o.o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

Najnowsze z 31 zleceń na instalacje elektryczne w Pile

Porządne Instalacje Elektryczne Piła

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Informacje dodatkowe: 36 gniazd 230V : 1 gniazdo 400V Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Piła

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano 4 godziny temu

Elektryka Piła

Jako osoba z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży elektryki. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie projektu inst. elektrycznej, dom, 151-200m². Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Piła

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano 4 godziny temu

Najwyższej Klasy Roboty Elektryczne Piła

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne, przegląd elektryczny Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Piła

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano wczoraj o 22:29

Zapytanie dla firmy na montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., Piła

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, montaż rozdzielni Informacje dod...

 • Piła

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano wczoraj o 19:45

Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, 26-50pkt. el., Dobrzyca

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, montaż rozdzielni Informacje doda...

 • Dobrzyca

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 2 dni temu

Wykwalifikowany Elektryk Piła

Jako wykwalifikowany elektryk pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista zawsze gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Klient napisał "Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, mieszkanie, 3pkt. el.". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Piła

2023-01-23 do 2023-01-31

Perfekcyjne Instalacje Elektryczne

Wciąż jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako dobra firma od instalacji elektrycznych. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Piła

2023-01-16 do 2023-01-24

Szukam ekipy do przeglądy lub pomiarów inst. elektrycznej, 101-150m², Piła

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne, przegląd elektryczny, wpis w dzennik budowy Cel przeglądu lub pomiarów: odbiorczy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Piła

2023-01-12 do 2023-01-20

Rzetelne Usługi Elektryczne Piła

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: faza Termin rozpoczęcia prac: możliw...

 • Piła

2023-01-05 do 2023-01-05

Firma Elektryczna

Odpowiedz na zlecenie jako firma elektryczna świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Wielkopolskie i w rejonie Wielkopolskiego. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Nowa wieś ujska

2022-11-27 do 2022-12-05

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków