Elektryk w Ostrzeszowie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 289 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 479 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Ostrzeszowie

Elektryk Ostrzeszów

Dobra Firma Elektryczna

18 opinii

Firma INSTAL-KOR USŁUGI ELEKTRYCZNE I PRACE WYKOŃCZENIE KORDIAN KOSUT świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Ostrzeszów i z sąsiednich miast. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

TP Family Tomasz Krysik - Profesjonalne Usługi Elektryczne Ostrzeszów

Profesjonalne Usługi Elektryczne

1 opinia

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze profesjonalnego elektryka dla siebie, to zerknij na firmę TP Family Tomasz Krysik. Świadczy szerokie spektrum usług elektrycznych w korzystnych cenach. Usługi elektryczne i oświetleniowe od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

Usługi Elektro-Mechatroniczne Damian Nóżka - Dobry Elektryk Ostrzeszów

Usługi Elektro-Mechatroniczne Damian Nóżka

4 opinie

Szukasz dobrego elektryka z zakresu wymiany instalacji elektrycznej? Właśnie go znalazłeś, ta firma jest tym, czego potrzebujesz. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi elektryczne - Doskonałe Instalacje Elektryczne Ostrzeszów

Doskonałe Instalacje Elektryczne Ostrzeszów

4 opinie

Wciąż szukasz dobrej firmy od instalacji elektrycznych? Wykorzystaj kompetencje Usługi elektryczne. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Instalacje Elektryczne Robert Sikora - Pierwszorzędna Wymiana Instalacji Elektrycznej Ostrzeszów

Pierwszorzędna Wymiana Instalacji Elektrycznej

3 opinie

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii wymiany instalacji elektrycznej. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się!

INSTBUD - Solidne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Ostrzeszów

Solidne Wykonanie Instalacji Elektrycznych

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy INSTBUD oferują usługi z zakresu wykonania instalacji elektrycznej, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę.

Usługi elektryczno-budowlane Marcin Mikołajczyk - Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne w Ostrzeszowie

Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne w Ostrzeszowie

1 opinia

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi elektryczno-budowlane Marcin Mikołajczyk z Ostrzeszowa będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

PAGRA Sp. z o.o. - Doświadczony Elektryk Ostrzeszów

PAGRA Sp. z o.o.

2 opinie

Chcesz znaleźć elektryków od rewelacyjnego wykonania instalacji elektrycznej w miejscowości Ostrzeszów lub w pobliskich powiatach? Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Euro-Dach - Rzetelne Pogotowie Elektryczne Ostrzeszów

Rzetelne Pogotowie Elektryczne Ostrzeszów

1 opinia

Celny wybór rzetelnego pogotowia elektrycznego jest niełatwy, dlatego warto zainteresować się Euro-Dach - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

PHU Szczygieł Henryk - Doskonała Wymiana Instalacji Elektrycznej Ostrzeszów

PHU Szczygieł Henryk

1 opinia

Z czystym sumieniem powierz usługę doskonałej wymiany instalacji elektrycznej ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Ostrzeszów i sąsiednich miast. Elektryka w pełnym zakresie dla domu, mieszkania, firmy i biura od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów od elektryczności całkowity standard.

Najnowsze z 7 zleceń na instalacje elektryczne w Ostrzeszowie

Świetne Prace Elektryczne Ostrzeszów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: budynek użyteczności publicznej Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient nie ma pro...

 • Ostrzeszów

2023-01-23 do 2023-01-31

Instalacje Elektryczne Ostrzeszów

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż okablowania i puszek Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Grabów nad Prosną

2023-01-21 do 2023-01-29

Zlecenie dla elektryka na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 26-50pkt. el., Ostrzeszów

Wyślij ofertę Klientowi jako firma elektryczna oferująca swoje usługi na terenie Ostrzeszowa oraz na obszarze Ostrzeszowa. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Ostrzeszów

2023-01-03 do 2023-01-11

Zlecę montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., Kobyla Góra

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę robót elektrycznych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zlecę montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el." jest stworzone dla Ciebie. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kobyla Góra

2022-12-18 do 2022-12-19

Zlecenie dla elektryka, przegląd elektryczny, 101-150m², Ostrzeszów

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako renomowana firma elektryczna, która jest ceniona w branży na terenie Ostrzeszowa za gruntowne podejście do usług elektrycznych, podejmij się zlecenia mówiącego "Zlecenie dla elektryka, przegląd elektryczny, 101-150m²". Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Ostrzeszów

2022-11-21 do 2022-11-29

Zlecenie dla elektryka, wymiana instalacji elektrycznej, 51-100m², Kraszewice

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą prac elektrycznych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Kraszewice

2022-09-19 do 2022-09-27

Solidne Usługi Elektryczne Ostrzeszów

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 8m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofert...

 • Grabów nad Prosną

2022-08-01 do 2022-08-09

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków