Elektryk w Pleszewie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 166 333 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 856 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.

Ranking najlepszych elektryków w Pleszewie

Elektryk Pleszew

Elektro-Instal

1 opinia

Ta dobra firma elektryczna z miejscowości Pleszew to prawdziwi fachowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności pełen standard.

GregBud - Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Pleszew

Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne

6 opinii

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? GregBud z Pleszewa będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Zakład Robót Ogólnobudowlanych "ZROBUD" - Sumienny Elektryk Pleszew

Zakład Robót Ogólnobudowlanych "ZROBUD"

6 opinii

Chcesz znaleźć elektryka do realizacji usług z zakresu wykonania instalacji elektrycznej? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest tym, czego potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Usługi Ślusarskie ,, Sebstal ,, - Rewelacyjne Pogotowie Elektryczne Pleszew

Rewelacyjne Pogotowie Elektryczne

5 opinii

Wybór rewelacyjnego pogotowia elektrycznego wymaga dużo uwagi, dlatego warto zainteresować się Usługi Ślusarskie Sebstal - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

MK Automatic Michał Krakowski - Fachowe Usługi Elektryczne w Pleszewie

Fachowe Usługi Elektryczne w Pleszewie

Ten elektryk działa w rejonie miejscowości Pleszew i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnego instalatorstwa elektrycznego. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.H.U. Elektro-Bud - Wykwalifikowany Elektryk Pleszew

Wykwalifikowany Elektryk Pleszew

P.H.U. Elektro-Bud zatrudnia wykwalifikowanych elektryków - szczególne kwalifikacje i fachowość to ich atuty. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności całkowity standard.

El-tron Patryk Olenderek - Najlepszy Elektryk Pleszew

Najlepszy Elektryk

Szukasz najlepszego elektryka z zakresu wykonania instalacji elektrycznej? Nie szukaj dalej, firma El-tron Patryk Olenderek jest świetnym wyborem. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

JAKANELEKTRO - Najlepsze Instalacje Elektryczne Pleszew

Najlepsze Instalacje Elektryczne Pleszew

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od instalacji elektrycznych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom JAKANELEKTRO. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od napraw awarii po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności pełen standard.

Lux - Tanie Usługi Elektryczne Pleszew

Tanie Usługi Elektryczne

Firma elektryczna Lux to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie instalatorstwa elektrycznego. Swoje usługi oferują w okolicy Pleszewa. Instalacje elektryczne od A do Z od serwisu instalacji po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów typowy pakiet usług.

ALWI Instalacje Elektryczne - Dobry Elektryk Pleszew

ALWI Instalacje Elektryczne

Wykonanie instalacji elektrycznych to życiowa pasja ekipy z firmy ALWI Instalacje Elektryczne - są zawodowcami w fachu elektryka. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 128 zleceń na instalacje elektryczne w Pleszewie

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m², Pleszew

Oczaruj tego Zlecającego profesjonalnym działaniem w miejscowości Pleszew. Jako uznana firma elektryczna wykonaj zlecenie o treści "Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m²" i zapewnij, że realizacja instalacji elektrycznych zostanie zakończona szybko. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Pleszew

2022-10-31 do 2022-11-08

Zlecenie dla elektryka, przeniesienie punktów elektrycznych, 12m², Pleszew

Oferując usługi z zakresu instalatorstwa elektrycznego od lat, zwłaszcza na obszarze Pleszewa, ale także okolicznych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Pleszew

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecenie dla elektryka, przeniesienie punktów elektrycznych, 16m², Pleszew

Zakres zlecenia: przeniesienie punktów elektrycznych Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: 16m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie oferto...

 • Pleszew

2022-09-26 do 2022-10-04

Prace Elektryczne Pleszew

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą prac elektrycznych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Fabianów

2022-08-30 do 2022-09-07

Najlepsze Instalacje Elektryczne Pleszew

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: os...

 • Pleszew

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 101m², Pleszew

Spowoduj, że roboty elektryczne nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z zakresu robót elektrycznych sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 101m². Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Pleszew

2022-08-22 do 2022-08-30

Dam zlecenie, montaż rozdzielni elektrycznej, 51-100m², Pleszew

Zakres zlecenia: montaż rozdzielni elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: o...

 • Pleszew

2022-07-28 do 2022-08-05

Prace Elektryczne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac elektrycznych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Pleszew

2022-06-17 do 2022-06-25

Potrzebny elektryk, montaż instalacji elektrycznej, 51-100m², Pleszew

Wciąż jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od instalacji elektrycznych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Pleszew

2022-06-07 do 2022-06-15

Rewelacyjne Roboty Elektryczne Pleszew

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 151-200m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Pleszew

2022-06-04 do 2022-06-12

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków