Elektryk w Jarocinie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 447 848 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 043 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Jarocinie

Elektryk Jarocin

Pierwszorzędne Pogotowie Elektryczne w Jarocinie

144 opinie

Właśnie wybierasz solidnego specjalistę do realizacji swoich planów? Electric Line z Jarocina jest na to skuteczną metodą. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

MN ELECTRIC Marcin Nowicki - Doskonała Wymiana Instalacji Elektrycznej Jarocin

MN ELECTRIC Marcin Nowicki

3 opinie

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest wymiana instalacji elektrycznej. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ELEKTRIX - Najlepszy Elektryk Jarocin

ELEKTRIX

4 opinie

To jedna z najlepszych firm elektrycznych zatrudniających elektryków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, świadczących usługi elektryczne na terenie miejscowości Jarocin i w okolicy. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

PHU Sat-Mar - Solidny Elektryk Jarocin

Solidny Elektryk

1 opinia

Elektryk z wieloletnią praktyką w temacie solidnych usług elektrycznych śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

COMTECH Dariusz Ostojski - Znakomite Usługi Elektryczne Jarocin

Znakomite Usługi Elektryczne Jarocin

2 opinie

Nie możesz znaleźć solidnego wykonawcy oferującego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem w mieście Jarocin. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

RPK energy - Dobry Elektryk Jarocin

RPK energy

1 opinia

Profesjonalna wymiana instalacji elektrycznej to najważniejszy temat dla tego pogotowia elektrycznego - są niekwestionowanym liderem w fachu elektryka. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, firmy i biura od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych fachowców całkowity standard.

FHU MARIANEK - Świetny Elektryk Jarocin

FHU MARIANEK

7 opinii

Potrzebujesz elektryków od najlepszej wymiany instalacji elektrycznej w miejscowości Jarocin lub w przyległych powiatach? Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Re-Mat Firma Remontowo-Budowlana Mateusz Wojcieszak - Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Jarocin

Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Jarocin

3 opinie

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace tym zawodowcom w kwestii wymiany instalacji elektrycznej z Jarocina. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

MPD WOJTASIK Piotr Wojtasik - Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej Jarocin

Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej

1 opinia

Zatrudnij specjalistów z MPD WOJTASIK Piotr Wojtasik jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do najlepszej wymiany instalacji elektrycznej na terenie Jarocina. Skontaktuj się i poznaj ofertę.

Elektron Dariusz Kubis - Staranne Usługi Elektryczne Jarocin

Elektron Dariusz Kubis

Zacznij działać z Elektron Dariusz Kubis jeśli szukasz solidnych elektryków działających na terenie Jarocina oraz w okolicy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Najnowsze z 12 zleceń na instalacje elektryczne w Jarocinie

Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. do bud. przemysłowego, 11-25mb, Jaraczewo

Odpowiedz na zapytanie jako elektryk z bogatym doświadczeniem w kwestii perfekcyjnych usług elektrycznych. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to zwykła rzecz. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Jaraczewo

2023-01-08 do 2023-01-16

Dam zlecenie na drobne prace elektryczne, mieszkanie, powyżej 5pkt. el., Kotlin

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania profesjonalista od doskonałych usług elektrycznych z Wielkopolskiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Kotlin

2022-12-30 do 2023-01-07

Rewelacyjne Roboty Elektryczne Jarocin

Typ budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia pomieszczeń: do 50m² Zakres zlecenia: Zakres prac jest krótki i bardzo prosty. Polega na wykonaniu przeglądu urządzenia naszej produkcji w umówionym terminie. Jedynie co ...

 • Jarocin

2022-12-27 do 2023-01-04

Solidne Instalacje Elektryczne Jarocin

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: przeniesienie punktów elektrycznych Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Jarocin

2022-12-19 do 2022-12-27

Rewelacyjny Elektryk Jarocin

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 3 Zakres prac: montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Termin rozpoczęcia prac: 2022-12-13...

 • Jarocin

2022-12-13 do 2022-12-21

Szukam ekipy do prac z instalacją elektryczną, do 50m², Jaraczewo

Zakres zlecenia: Montaż paneli fotowoltaicznych 2,25 Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytan...

 • Jaraczewo

2022-12-01 do 2022-12-05

Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, do 50m², Jarocin

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Klienta jako specjalista od instalacji elektrycznych. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Jarocin

2022-10-26 do 2022-10-30

Odpowiednie Roboty Elektryczne

Ten Klient pragnąc dotrzeć do robót elektrycznych powinien znaleźć Twoją Ofertę, która nie ma konkurentów. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę prace z instalacją elektryczną, 12m². Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Jarocin

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapotrzebowanie na instalację elektryczną, do 50m², Twardów

Zakres zlecenia: Montaż podlicznika Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

 • Twardów

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapytanie dla firmy, montaż instalacji elektrycznej, 120m², Cielcza

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 63 Powierzchnia obiektu: 120m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna...

 • Cielcza

2022-08-20 do 2022-08-28

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków