Elektryk w Wolsztynie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 614 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 527 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Wolsztynie

Elektryk Wolsztyn

Wysokiej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej w Wolsztynie

25 opinii

Pragniesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu wysokiej klasy wymiany instalacji elektrycznej z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma EL-REN Usługi Elektryczno-Budowlane Przemysław Jagodziński jest do Twojej dyspozycji. Ustal pasujący termin od razu!

ek elektroinstalatorstwo klimatyzacja Waldemar Prętki - Dobry Elektryk Wolsztyn

ek elektroinstalatorstwo klimatyzacja Waldemar Prętki

4 opinie

Firma ek elektroinstalatorstwo klimatyzacja Waldemar Prętki świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wolsztyna i okolic. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od serwisu instalacji po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy zakres usług.

POL-INSTAL KACPER POŁKA - Dobre Pogotowie Elektryczne Wolsztyn

POL-INSTAL KACPER POŁKA

3 opinie

Dobre pogotowie elektryczne to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Instalatorstwo elektryczne Daniel Gajska - Sumienne Pogotowie Elektryczne Wolsztyn

Instalatorstwo elektryczne Daniel Gajska

4 opinie

Szukasz pogotowia elektrycznego z okolic Wolsztyna, ale nie chcesz przepłacać? Instalatorstwo elektryczne Daniel Gajska oferuje wykonanie usługi w atrakcyjnej cenie. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Usługi Elektryczne Hubert Domagalski - Doskonała Wymiana Instalacji Elektrycznej Wolsztyn

Usługi Elektryczne Hubert Domagalski

1 opinia

Dobry elektryk oferuje swoje usługi w miejscowości Wolsztyn oraz w rejonie powiatu. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

EL Jar Usługi Elektryczne Jarosław Hamrol - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Wolsztyn

EL Jar Usługi Elektryczne Jarosław Hamrol

6 opinii

Oferuje usługi z zakresu instalatorstwa elektrycznego od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Wolsztyn, ale także pobliskich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

New Technic Dawid Borowiak - Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej Wolsztyn

Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej Wolsztyn

5 opinii

Zatrudnij specjalistów z New Technic Dawid Borowiak jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do najlepszej wymiany instalacji elektrycznej na terenie Wolsztyna. Skontaktuj się i poznaj ofertę.

G2 Klima - Profesjonalne Usługi Elektryczne Wolsztyn

Profesjonalne Usługi Elektryczne Wolsztyn

2 opinie

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze profesjonalnego elektryka dla siebie, to zerknij na firmę G2 Klima. Świadczy szerokie spektrum usług elektrycznych w korzystnych cenach. Usługi elektryczne i oświetleniowe od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

SMART HOME Mateusz Stachowiak - Profesjonalne Instalacje Elektryczne Wolsztyn

SMART HOME Mateusz Stachowiak

2 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie instalacji elektrycznych i zatrudnij SMART HOME Mateusz Stachowiak. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

ZAKŁAD USŁUG POMIAROWO-KONTROLNYCH I INSTALACYJNYCH - Najwyższej Klasy Pogotowie Elektryczne Wolsztyn

ZAKŁAD USŁUG POMIAROWO-KONTROLNYCH I INSTALACYJNYCH

2 opinie

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? ZAKŁAD USŁUG POMIAROWO-KONTROLNYCH I INSTALACYJNYCH będzie najszybszą drogą. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 7 zleceń na instalacje elektryczne w Wolsztynie

Zapytanie dla firmy od instalacji elektrycznej, Wolsztyn

To zapytanie o treści - Zapytanie dla firmy od instalacji elektrycznej jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Wolsztyna oraz przyległych powiatów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wolsztyn

2022-12-12 do 2022-12-28

Zapytanie dla firmy, wykonanie przyłącza elektrycznego, 51-100m², Wolsztyn

Dla Klienta namierzenie znakomitej firmy elektrycznej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, niezależnie jako prawdziwy specjalista w kwestii elektryki działający w rejonie Wolsztyna, którzy znają się na swojej robocie. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wolsztyn

2022-11-15 do 2022-11-23

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, 201-300m², Mochy

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 101 - 300 Powierzchnia obiektu: 201-300m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma (I...

 • Mochy

2022-10-03 do 2022-10-11

Doskonałej Jakości Instalacje Elektryczne Wolsztyn

Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywat...

 • Stary widzim

2022-09-24 do 2022-10-02

Elektryka Wolsztyn

Dla Klienta wybranie profesjonalnej firmy elektrycznej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, z własnej inicjatywy jako prawdziwy specjalista w kwestii elektryki działający na terenie Wielkopolskiego, którzy znają się na swojej robocie. Nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Wroniawy

2022-09-04 do 2022-09-12

Dam zlecenie, wykonanie instalacji odgromowej, 20m², Chobienice-Grójec Wielki

Ten Klient pragnąc dotrzeć do prac elektrycznych powinien trafić na Twoją Ofertę, która nie ma sobie równych. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Dam zlecenie, wykonanie instalacji odgromowej, 20m². Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Chobienice-Grójec Wielki

2022-08-17 do 2022-08-25

Dobre Usługi Elektryczne Wolsztyn

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi elektrycznej Twoja firma przewyższa konkurentów. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania odbiorców. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Przemęt

2022-07-30 do 2022-08-07

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków