Elektryk w Śremie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 159 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 046 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Śremie

Elektryk Śrem

Niezawodna Firma Elektryczna

145 opinii

Wybranie niezawodnej firmy elektrycznej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się Electric Line - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii instalatorstwa elektrycznego działający na terenie Śremu, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Dolata Electric - Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Śrem

Perfekcyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych

41 opinii

Wybierz firmę Dolata Electric jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do perfekcyjnego wykonania instalacji elektrycznej w miejscowości Śrem lub sąsiednim mieście. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Instalatorstwo Elektryczne Tomasz Szczawik - Fenomenalny Elektryk Śrem

Fenomenalny Elektryk

2 opinie

Chcesz znaleźć elektryka do realizacji usług z zakresu wykonania instalacji elektrycznej? Nie szukaj dalej, firma Instalatorstwo Elektryczne Tomasz Szczawik jest firmą, której szukasz. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Michał Wasela - Doskonałej Jakości Instalacje Elektryczne Śrem

Michał Wasela

2 opinie

W dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od instalacji elektrycznych? Skorzystaj z doświadczenia Michał Wasela. Elektryka w pełnym zakresie dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów typowy pakiet usług.

ELMI Michał Matuszewski - Dobry Elektryk w Śremie

Dobry Elektryk w Śremie

1 opinia

Firma ELMI Michał Matuszewski zajmuje się usługami z zakresu wymiany instalacji elektrycznej. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci elektrycy nie mają sobie równych wśród firm elektrycznych. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

Voltic - Fantastyczny Elektryk Śrem

Voltic

1 opinia

Jeśli wciąż nie wybrałeś elektryka, to zwróć uwagę na firmę Voltic. Realizuje wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

HK Serwis Hubert Kucharek - Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Śrem

Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne

2 opinie

Jeśli szukasz perfekcyjnej usługi elektrycznej w dobrej cenie to firma HK Serwis Hubert Kucharek jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu instalatorstwa elektrycznego. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców całkowity standard.

Instalacje elektryczne. LUKASINSTAL.pl - Znakomity Elektryk Śrem

Znakomity Elektryk

1 opinia

Próbujesz dotrzeć do sprawdzonego wykonawcy oferującego usługi elektryczne? Ci elektrycy nie mają sobie równych na terenie Śremu. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Elektryk - Profesjonalne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Śrem

Profesjonalne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Śrem

1 opinia

Elektryk zajmuje się usługami z zakresu wykonania instalacji elektrycznej. Wyróżnia się solidnymi opiniami Klientów. Ci elektrycy nie mają sobie równych wśród firm elektrycznych. Przedzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Elektroinstalatorstwo Łukasz Grobarski - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Śrem

Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Śrem

1 opinia

Powierz usługę wymiany instalacji elektrycznej ekspertom z miejscowości Śrem. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Śremu są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 21 zleceń na instalacje elektryczne w Śremie

Zlecenie dla elektryka, wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb, Dolsk

Instalatorstwo elektryczne nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia o treści "Zlecenie dla elektryka, wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb". Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Dolsk

2023-01-16 do 2023-01-24

Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Śrem

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: w gruncie Długość przyłącza: 51mb lub więcej Informacje dodatkowe: Witam, Proszę o oferty na wykonanie prac polegających na wkopaniu przyłącza prądowego łączącego budynek ze skrzynką prąd. w g...

 • Dolsk

2023-01-16 do 2023-01-24

Najwyższej Klasy Firma Elektryczna Śrem

Wyślij ofertę Klientowi jako firma elektryczna świadcząca swoje usługi elektryczne na terenie Brodnicy oraz w przyległych miastach. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Brodnica

2023-01-10 do 2023-01-18

Znakomite Usługi Elektryczne Śrem

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako renomowana firma elektryczna, która jest ceniona w branży w okolicy Wielkopolskiego za gruntowne realizowanie usług elektrycznych, wykonaj zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na drobne prace elektryczne, powyżej 5pkt. el.". Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Dolsk

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, dom, 1pkt. el., Śrem

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Śremu. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś.

 • Śrem

2022-12-13 do 2022-12-21

Profesjonalne Instalacje Elektryczne Śrem

Ten Klient szuka profesjonalistów od instalacji elektrycznych. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie dla firmy, montaż instalacji elektrycznej, 51-100m², chcąc doświadczonych specjalistów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Dolsk

2022-11-29 do 2022-12-07

Szukam ekipy do prac z instalacją elektryczną, do 50m², Śrem

Zakres zlecenia: domofon wymiana Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Śrem

2022-11-22 do 2022-11-30

Utalentowany Elektryk Śrem

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 201-300m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe...

 • Książ Wielkopolski

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 48m², Śrem

Pokaż Klientowi, że równie dobrej propozycji robót elektrycznych nie znajdzie na terenie Śremu, więc jeśli szuka najwyższej klasy robót elektrycznych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Śrem

2022-10-10 do 2022-10-18

Wyjątkowe Usługi Elektryczne

Zakres zlecenia: przeniesienie punktów elektrycznych Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofe...

 • Śrem

2022-10-10 do 2022-10-18

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków