Elektryk w Grodzisku Wielkopolskim

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 146 112 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 914 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.

Elektryk Grodzisk Wielkopolski - ranking najlepszych firm

Elektryk Grodzisk Wielkopolski

Dolata Electric

39 opinii

Usługi elektryczne w wykonaniu firmy Dolata Electric to istny majstersztyk. To kompetentny elektryk. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

POL-INSTAL KACPER POŁKA - Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej Grodzisk Wielkopolski

Profesjonalna Wymiana Instalacji Elektrycznej

3 opinie

Zleć usługę profesjonalnej wymiany instalacji elektrycznej fachowcom z firmy POL-INSTAL KACPER POŁKA. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Grodzisk Wielkopolski i okolicznych miast. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Elektroinstal Szymon Kelich - Solidne Pogotowie Elektryczne Grodzisk Wielkopolski

Elektroinstal Szymon Kelich

1 opinia

Szukasz pogotowia elektrycznego do niezwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Elektroinstal Szymon Kelich w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - warto.

EL-BUD Dawid Nowak - Staranne Instalacje Elektryczne w Grodzisku Wielkopolskim

Staranne Instalacje Elektryczne w Grodzisku Wielkopolskim

2 opinie

Zrealizowanie instalacji elektrycznych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. EL-BUD Dawid Nowak ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Robert Kliszewski ELEKTROSYSTEM - Dobry Elektryk Grodzisk Wielkopolski

Dobry Elektryk Grodzisk Wielkopolski

1 opinia

Dobry elektryk oferuje swoje doświadczenie na terenie Grodziska Wielkopolskiego oraz w pobliskim rejonie. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

MIKO-TRAM - Fenomenalny Elektryk Grodzisk Wielkopolski

MIKO-TRAM

2 opinie

Szukasz solidnego profesjonalisty wykonującego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem wśród firm elektrycznych. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Bud-Paweł firma Remontowo-Wykonczeniowo - Nieprzeciętny Elektryk Grodzisk Wielkopolski

Bud-Paweł firma Remontowo-Wykonczeniowo

15 opinii

Elektryk z wieloletnim doświadczeniem z zakresu rzetelnych usług elektrycznych nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów typowy pakiet usług.

Usługi budowlane Michał Frąckowiak - Dobre Pogotowie Elektryczne Grodzisk Wielkopolski

Usługi budowlane Michał Frąckowiak

1 opinia

Już od kilku lat pracownicy Usługi budowlane Michał Frąckowiak realizują usługi z zakresu wymiany instalacji elektrycznej, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi elektrycznej. Zapraszamy do kontaktu.

TOMBUD Tomasz Wołczyk - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Grodzisk Wielkopolski

TOMBUD Tomasz Wołczyk

1 opinia

Firma TOMBUD Tomasz Wołczyk to wybitni specjaliści od instalatorstwa elektrycznego, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Grodzisk Wielkopolski i przyległych powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

ELEKTRO-LASIU - Najlepsze Instalacje Elektryczne Grodzisk Wielkopolski

Najlepsze Instalacje Elektryczne Grodzisk Wielkopolski

Przygotowanie instalacji elektrycznych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. ELEKTRO-LASIU ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

8 Zleceń - Elektryk Grodzisk Wielkopolski

Doskonałe Instalacje Elektryczne Grodzisk Wielkopolski

Zakres zlecenia: wykonanie instalacji odgromowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 301 - 500 Powierzchnia obiektu: 201-300m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: ...

 • Rostarzewo

2022-11-12 do 2022-11-20

Potrzebny elektryk, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m², Niemierzyce

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 150 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: os...

 • Niemierzyce

2022-08-09 do 2022-08-10

Elektryk - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 50 774 Elektryków najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, do 50m², Rostarzewo

Jeśli Instalatorstwo elektryczne nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Rostarzewo

2022-07-31 do 2022-08-08

Korzystne Prace Elektryczne Grodzisk Wielkopolski

Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatn...

 • Opalenica

2022-08-27 do 2022-09-04

Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 301-400m², Plewiska

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 301-400m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa za...

 • Plewiska

2022-09-14 do 2022-09-22

Świetne Instalacje Elektryczne

Wykonanie instalacji elektrycznych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecenie dla elektryka, pomiary elektryczne, 101-150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Plewiska

2022-09-15 do 2022-09-23

Instalacje Elektryczne

Ten Klient myśli, że perfekcyjne instalacje elektryczne to trudny temat. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Buk

2022-07-18 do 2022-07-26

Zapytanie dla firmy, montaż instalacji teletechnicznej, 101-150m², Niepruszewo

Zakres zlecenia: montaż instalacji teletechnicznej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jak...

 • Niepruszewo

2022-06-28 do 2022-07-06

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków
Udostępnij znajomemu