Pompa ciepła w Zamościu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 128 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Zamościu

Pompy ciepła Zamość

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Skoro starasz się znaleźć dostawcę najwyższej klasy powietrznych pomp ciepła to ten dostawca na pewno dobierze odpowiedni produkt. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Sunector - Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Zamość

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Zamość

37 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Zamość lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

S-COM Szczotka Grzegorz - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Zamość

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Zamość

21 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z S-COM Szczotka Grzegorz udzielą rad i wybiorą dopasowne rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Zamość

TradeMark Energy Sp. z o.o.

16 opinii

Ten fachowiec działa na obszarze Zamościa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

SINKO Energy Sp. z o.o - Perfekcyjna Energia Odnawialna Zamość

SINKO Energy Sp. z o.o

12 opinii

Pracownicy SINKO Energy Sp. z o.o to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej energii odnawialnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Firma Usługowo Handlowa Elektro-Moz Tomasz Mozoła - Pierwszorzędne Powietrzne Pompy Ciepła Zamość

Firma Usługowo Handlowa Elektro-Moz Tomasz Mozoła

12 opinii

Planujesz nabycie powietrznych pomp ciepła i nie masz sprzedawcy? Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

BOB24 Robert Biłas - Solidna Energia Odnawialna Zamość

BOB24 Robert Biłas

8 opinii

Zawodowcy z BOB24 Robert Biłas to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży energii odnawialnej. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Seedinstal Michał Stankiewicz - Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła Zamość

Najwyższej Klasy Gruntowe Pompy Ciepła

5 opinii

Energia odnawialna na najwyższym poziomie to dla firmy Seedinstal Michał Stankiewicz pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Zamość

Energo-Therm Radosław Kuźniar

4 opinie

Gdy poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w okolicy Zamościa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Energo-Therm Radosław Kuźniar wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i zaproponuje Ci zacną propozycję. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Green Hause Sp. z o.o. - Solidne Pompy Ciepła w Zamościu

Solidne Pompy Ciepła w Zamościu

1 opinia

Wykonanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Green Hause Sp. z o.o. ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Najnowsze z 39 zleceń na pompy ciepła w Zamościu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zamość

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projekto...

 • Zamość

2023-01-23 do 2023-01-31

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Zamość

Ten Klient szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Zamościa i napisał - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i zaproponuj niezłą propozycję. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Zamość

2023-01-21 do 2023-01-29

Najlepsza Pompa Ciepła Zamość

Klient napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Zamość

2023-01-12 do 2023-01-19

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Zamość

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m². Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Zamość

2023-01-11 do 2023-01-19

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła Zamość

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że szuka go od dawna. Masz szansę być wybawieniem dla tego Klienta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Zamość

2023-01-09 do 2022-10-24

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Zamość

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci możecie spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Zamość

2022-12-31 do 2023-01-08

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Zamość

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięc...

 • Zamość

2022-12-29 do 2023-01-06

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 140 Powierzchnia budynku: 4151m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek wielorodzinny po te...

 • Zamość

2022-12-08 do 2022-12-16

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Powinien on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zamość

2022-12-02 do 2022-12-10

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 301-500m², Zamość

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Zamość

2022-12-01 do 2022-12-09

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Zamość

2022-11-12 do 2022-11-20

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Zamość

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Zamość

2022-10-17 do 2022-10-25

Pompa ciepła, bud. do 150m², Zamość

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Zamościa z pewnością dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Zamość

2022-10-13 do 2022-10-21

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Zamość

2022-10-11 do 2022-10-19

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecenie od Klienta, który porównuje ceny gruntowego wymiennika ciepła i nie ma sprzedawcy. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Zamość

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Zamość

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Zamość

2022-10-07 do 2022-10-15

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Zamość

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Zamość

2022-10-01 do 2022-10-09

Idealne Systemy Grzewcze Zamość

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Zamość

2022-09-30 do 2022-10-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zamość

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Zamościa i przyległych miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Zamość

2022-09-28 do 2022-10-06

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Zamościa, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Zamość

2022-09-25 do 2022-10-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zamość

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Zamość

2022-09-23 do 2022-10-01

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Zamość

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Zamość

2022-09-22 do 2022-09-30

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zamość

2022-09-21 do 2022-09-29

Rewelacyjna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąc...

 • Zamość

2022-09-20 do 2022-09-20

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Zamość

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Zamość

2022-09-19 do 2022-09-27

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Zamość

2022-09-07 do 2022-09-15

Profesjonalna Energia Odnawialna Zamość

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Zamość

2022-09-03 do 2022-09-11

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: 2023-09-02...

 • Zamość

2022-09-02 do 2022-09-02

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesią...

 • Zamość

2022-08-29 do 2022-09-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zamość

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Zamość

2022-08-16 do 2022-08-24

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z miejscowości Zamość i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Zamość

2022-08-12 do 2022-08-20

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła