Pompa ciepła w Kraśniku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 119 997 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 806 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Kraśnik - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Kraśnik

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii w Kraśniku

36 opinii

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Kraśnik i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

S-COM Szczotka Grzegorz - Tanie Systemy Grzewcze Kraśnik

S-COM Szczotka Grzegorz

21 opinii

Systemy grzewcze oraz detale z tym powiązane skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę S-COM Szczotka Grzegorz. Wykwalifikowani znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Kraśnik

TradeMark Energy Sp. z o.o.

16 opinii

Utalentowani pracownicy firmy TradeMark Energy Sp. z o.o. spełnią Państwa oczekiwania odnośnie energii odnawialnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

SINKO Energy Sp. z o.o - Solidna Energia Odnawialna Kraśnik

SINKO Energy Sp. z o.o

11 opinii

Solidna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy SINKO Energy Sp. z o.o - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu.

BOB24 Robert Biłas - Najlepsze Pompy Ciepła Kraśnik

Najlepsze Pompy Ciepła Kraśnik

8 opinii

Według Ciebie najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z BOB24 Robert Biłas posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Grupa LEW S.A. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Kraśnik

Grupa LEW S.A.

5 opinii

Odnawialne źródła energii to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w tym fachu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Instal-Tech Arkadiusz Miś - Znakomite Systemy Grzewcze Kraśnik

Instal-Tech Arkadiusz Miś

10 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Instal-Tech Arkadiusz Miś. Wykwalifikowani specjaliści z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę.

OZE Kraśnik - Perfekcyjna Energia Odnawialna Kraśnik

OZE Kraśnik

2 opinie

Energia odnawialna na najwyższym poziomie to dla firmy OZE Kraśnik pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Grzegorz Słowinski usługi remontowo-budowlane - Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Kraśnik

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Kraśnik

2 opinie

Kolejnego takiego dostawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Kraśnik i okolicy, więc jeśli szukasz rewelacyjnych gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie sprawdź Grzegorz Słowinski usługi remontowo-budowlane. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

solar system fotowoltaika - Pierwszorzędne Gruntowe Wymienniki Ciepła Kraśnik

solar system fotowoltaika

1 opinia

Gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda pracy solar system fotowoltaika, dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

42 Zlecenia - Pompy Ciepła Kraśnik

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Brzozówka-Kolonia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe informacje: Jestem na etapie adapta...

 • Brzozówka-Kolonia

2022-11-14 do 2022-11-22

Gruntowy Wymiennik Ciepła Kraśnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 15 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kraśnik

2022-11-11 do 2022-11-19

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 711 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Stróża

2022-11-09 do 2022-11-17

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Skoro szukasz zlecenia jako producent pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Kraśnik

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kraśnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kraśnik

2022-11-03 do 2022-11-11

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Trzydnik Duży

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna pompa ciepła to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Trzydnik Duży

2022-10-23 do 2022-10-31

Pompa Ciepła Kraśnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Stróża

2022-10-20 do 2022-10-28

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kraśnik

Klient, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²", poszukuje gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Kraśnik

2022-10-20 do 2022-10-28

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Kraśnik

2022-10-10 do 2022-10-18

Pompa Ciepła

Jeszcze możesz odpowiedzieć na zapytanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Kraśnik

2022-10-07 do 2022-10-15

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kraśnik

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Zakrzówek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Zakrzówek

2022-10-06 do 2022-10-14

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Trzydnik Duży

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Trzydnik Duży

2022-10-05 do 2022-10-13

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Stróża

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ocie...

 • Stróża

2022-09-21 do 2022-09-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kraśnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kraśnik

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kraśnik

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że poszukuje od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Kraśnik

2022-09-10 do 2022-09-18

Odnawialne Źródła Energii Kraśnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z of...

 • Kraśnik

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kraśnik

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kraśnik

2022-08-27 do 2022-09-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zakrzówek

Zlecający nierzadko czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Zakrzówek

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zakrzówek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Zakrzówek

2022-08-26 do 2022-09-03

Pompa Ciepła

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Urzędów

2022-08-23 do 2022-08-31

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Boby Kol Koło Urzedów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ocieplony grzejni...

 • Boby Kol Koło Urzedów

2022-08-20 do 2022-08-21

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Urzędów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięc...

 • urzędów

2022-08-20 do 2022-08-21

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Zakrzówek

2022-08-15 do 2022-08-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kraśnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Kraśnik

2022-08-09 do 2022-08-17

Dobre Systemy Grzewcze Kraśnik

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i znajdź dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Zakrzówek

2022-08-01 do 2022-08-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kraśnik

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Kraśnik, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraśnik

2022-07-31 do 2022-08-08

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Kraśnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Kraśnik

2022-07-24 do 2022-08-01

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m², Zakrzówek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Zakrzówek

2022-07-12 do 2022-07-20

Systemy Grzewcze

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Lubelskiego, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Gościeradów Ukazowy

2022-07-08 do 2022-07-16

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek biurow...

 • Kraśnik

2022-07-05 do 2022-07-13

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu