Pompa ciepła w Radzyniu Podlaskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 284 398 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Radzyniu Podlaskim

Pompy ciepła Radzyń Podlaski

Euros Energy Sp. z o.o. MB

40 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Radzynia Podlaskiego, dlatego jeśli szukasz dobrych gruntowych pomp ciepła to bez wahania sprawdź Euros Energy Sp. z o.o. MB. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

S-COM Szczotka Grzegorz - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Radzyń Podlaski

S-COM Szczotka Grzegorz

25 opinii

Odnawialne źródła energii nie ma dla firmy S-COM Szczotka Grzegorz żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Świetne Pompy Ciepła Radzyń Podlaski

TradeMark Energy Sp. z o.o.

18 opinii

TradeMark Energy Sp. z o.o. oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Radzynia Podlaskiego i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

AZEnergia Damian Dobrowolski - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Radzyń Podlaski

AZEnergia Damian Dobrowolski

17 opinii

Systemy grzewcze i niuanse z tego wynikające przestaną być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty AZEnergia Damian Dobrowolski. Wykwalifikowani konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

SINKO Energy Sp. z o.o - Znakomite Pompy Ciepła Radzyń Podlaski

SINKO Energy Sp. z o.o

13 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij SINKO Energy Sp. z o.o. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła Radzyń Podlaski

Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła Radzyń Podlaski

8 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to typowa usługa Wiert-Pol Robert Maciąg, dzięki której będziesz na sto procent zadowolony. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Heat System Marcin Żądełek - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła w Radzyniu Podlaskim

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła w Radzyniu Podlaskim

4 opinie

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Heat System Marcin Żądełek. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Romitex sp. z o.o. - Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Radzyń Podlaski

Bezkonkurencyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła Radzyń Podlaski

4 opinie

Takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Radzynia Podlaskiego, dlatego jeśli poszukujesz bezkonkurencyjnych gruntowych wymienników ciepła to koniecznie poznaj Romitex sp. z o.o.. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

CIEPŁOZZIEMI.COM DAMIAN SOBIECH - Perfekcyjna Energia Odnawialna Radzyń Podlaski

CIEPŁOZZIEMI.COM DAMIAN SOBIECH

1 opinia

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? CIEPŁOZZIEMI.COM DAMIAN SOBIECH jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

HYDRO-TECH ZALEWSKI KRZYSZTOF - Rewelacyjne Pompy Ciepła Radzyń Podlaski

HYDRO-TECH ZALEWSKI KRZYSZTOF

1 opinia

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje HYDRO-TECH ZALEWSKI KRZYSZTOF. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 27 zleceń na pompy ciepła w Radzyniu Podlaskim

Rewelacyjna Pompa Ciepła Radzyń Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Poszukuję montażysty pompy ciepła monoblok Arcti...

 • Radzyń Podlaski

2024-01-23 do 2024-01-31

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Radzyń Podlaski

Dowiedź Klientowi, że kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Radzyń Podlaski i okolicy. Więc jeśli jesteś dostawcą wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Radzyń Podlaski

2024-01-23 do 2024-01-31

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Kąkolewnica

Udowodnij Zlecającemu, że kolejnego takiego dostawcy prędko nie znajdzie na terenie Lubelskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą porządnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m². Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kąkolewnica

2024-01-21 do 2024-01-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kąkolewnica

Klient, który szuka bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Powinien on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zaproponuj termin!

 • Kąkolewnica

2024-01-20 do 2024-01-28

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Radzyń Podlaski

2024-01-11 do 2024-01-19

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Czemierniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Czemierniki

2024-01-10 do 2024-01-18

Profesjonalna Energia Odnawialna Radzyń Podlaski

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Lubelskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Turów

2023-12-28 do 2023-12-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Radzyń Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Radzyń Podlaski

2023-12-18 do 2023-12-26

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Borki

Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Borki

2023-12-05 do 2023-12-13

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Radzyń Podlaski

Zlecenie od Klienta, który porównuje ceny gruntowego wymiennika ciepła i nie ma sprzedawcy. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Radzyń Podlaski

2023-11-28 do 2023-12-06

Znakomita Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 36-70m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Lubelskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Borki

2023-11-23 do 2023-12-01

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Olszewnica

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedstaw bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Olszewnica

2023-11-07 do 2023-11-15

Doskonała Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Czemierniki

2023-11-05 do 2023-11-13

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup markowego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel Klientowi rady i dobierz najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Radzyń Podlaski

2023-11-05 do 2023-11-13

Profesjonalna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że profesjonalna pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 71-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Radzyń Podlaski

2023-10-30 do 2023-11-07

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Radzyń Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Kompleksowa termomodernizacja w...

 • Radzyń Podlaski

2023-10-30 do 2023-11-07

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Czemierniki

2023-10-29 do 2023-11-06

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Czemierniki

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Pompa ciepła, bud. 201-300m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Czemierniki

2023-10-29 do 2023-11-06

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dotarcie do wysokiej klasy gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż Klientowi radą i dobierz dopasowane rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Ulan-Majorat

2023-10-20 do 2023-10-28

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Ulan-Majorat

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Ulan-Majorat

2023-10-02 do 2023-10-10

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Kąkolewnica

Jeżeli nadal jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Lubelskiego na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Kąkolewnica

2023-09-20 do 2023-09-28

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Radzyń Podlaski

2023-09-10 do 2023-09-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Radzyń Podlaski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2023-09-10...

 • Radzyń Podlaski

2023-09-10 do 2023-09-18

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Kąkolewnica

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Lubelskie, który pisze "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Kąkolewnica

2023-08-27 do 2023-09-04

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², Polskowola

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, podgrzewanie wody, ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i oc...

 • Polskowola

2023-08-26 do 2023-09-03

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Radzyń Podlaski

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Lubelskiego, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Paszki Duże

2023-08-20 do 2023-08-28

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Paszki Duże

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Lubelskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Paszki Duże

2023-08-20 do 2023-08-28

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła