Pompy ciepła w Parczewie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 279 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 195 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Parczew - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Parczew

Budotom Pompy Ciepła

47 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy Budotom Pompy Ciepła, dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Parczew

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

49 opinii

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Polenergia Pompy Ciepła S.A. z Parczewa będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

S-COM Szczotka Grzegorz - Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Parczew

Wysokiej Klasy Powietrzne Pompy Ciepła Parczew

20 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła w miejscowości Parczew, zatrudnij ekspertów w branży. S-COM Szczotka Grzegorz wykorzysta kompetencje swoich pracowników i złoży Ci świetną propozycję. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Parczew

TradeMark Energy Sp. z o.o.

16 opinii

Energia odnawialna w najlepszym wydaniu to dla firmy TradeMark Energy Sp. z o.o. pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

SINKO Energy Sp. z o.o - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Parczew

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Parczew

10 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? SINKO Energy Sp. z o.o może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Sobianek Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Parczew

Sobianek Sp. z o.o.

59 opinii

Jeżeli szukasz dobrej współpracy to profesjonaliści z Sobianek Sp. z o.o. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

ABI Energy - Odpowiednie Systemy Grzewcze w Parczewie

Odpowiednie Systemy Grzewcze w Parczewie

14 opinii

Równie dobrej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz w miejscowości Parczew i okolicy, więc jeżeli szukasz odpowiedniego systemów grzewczych to od razu poznaj ABI Energy. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

SaniCo - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Parczew

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła

4 opinie

Wybranie znakomitych powietrznych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale SaniCo na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego towaru. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

DG-Bud - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Parczew

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z DG-Bud dadzą wskazówki i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Zakład Drzewny Kazimierz Izdebski i Ewa Niziołek - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Parczew

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz wielu producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Zakład Drzewny Kazimierz Izdebski i Ewa Niziołek nie ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

25 Zleceń - Pompy Ciepła Parczew

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przewłoka

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Przewłoka

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 23:39

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Parczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: cena, montaż. Ter...

 • Parczew

2022-09-16 do 2022-09-24

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Świetna Pompa Ciepła Parczew

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Milanów

2022-09-14 do 2022-09-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jabłoń

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Jabłoń

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Siemień

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Ogłoszenie ma treść "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Siemień

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Siemień

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Siemień

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Siemień

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek drewniany Termi...

 • Siemień

2022-07-25 do 2022-08-02

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła Parczew

Zleceniodawca, który planuje kupno gruntowego wymiennika ciepła napisał - Pompa ciepła, bud. do 150m². Winien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Siemień

2022-07-22 do 2022-07-22

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi zgłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Parczew

2022-07-05 do 2022-07-13

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Parczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Parczew

2022-06-26 do 2022-06-02

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Parczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Parczew

2022-06-26 do 2022-07-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Parczew

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Parczew

2022-06-20 do 2022-06-28

Korzystne Systemy Grzewcze

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Parczew

2022-05-30 do 2022-06-07

Tanie Systemy Grzewcze

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z branży systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Parczew

2022-05-28 do 2022-06-05

Profesjonalna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom 100m ocieplony Termin s...

 • Parczew

2022-05-28 do 2022-06-05

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 250m², Opole

Jeśli energia odnawialna to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 250m²". Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Opole

2022-05-26 do 2022-05-26

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z of...

 • Parczew

2022-05-21 do 2022-05-29

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Parczew

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Parczew

2022-05-20 do 2022-05-28

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Milanów

Zlecenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Lubelskie oraz przyległych powiatów. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Milanów

2022-05-18 do 2022-05-26

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej współpracy, pisząc - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Parczew

2022-05-08 do 2022-05-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Parczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-06-10...

 • Parczew

2022-04-15 do 2022-04-23

Odnawialne Źródła Energii Parczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lejno lubelskie

2022-04-15 do 2022-04-23

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Siemień

2022-04-10 do 2022-04-18

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Parczew

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Parczew

2022-04-06 do 2022-04-14

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient jeszcze nie podjął decyzji o wyborze właściwego dostawcy taniego gruntowego wymiennika ciepła i zgłosił nam zlecenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jako firma możesz być tym, czego poszukuje. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Parczew

2022-03-25 do 2022-04-02

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu