Pompa ciepła we Włodawie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 120 570 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Włodawa - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Włodawa

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Zakup rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. poradzą Ci i dobiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

S-COM Szczotka Grzegorz - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Włodawa

S-COM Szczotka Grzegorz

21 opinii

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? S-COM Szczotka Grzegorz z Włodawy jest na to skuteczną metodą. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Rewelacyjne Pompy Ciepła Włodawa

TradeMark Energy Sp. z o.o.

16 opinii

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji TradeMark Energy Sp. z o.o.. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

SINKO Energy Sp. z o.o - Świetne Pompy Ciepła Włodawa

SINKO Energy Sp. z o.o

11 opinii

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom SINKO Energy Sp. z o.o. Włodawa to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Eko Trend Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Włodawa

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

8 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Eko Trend Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Grupa LEW S.A. - Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła Włodawa

Idealne Gruntowe Wymienniki Ciepła Włodawa

5 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to typowa usługa Grupa LEW S.A., dzięki której będziesz na sto procent zadowolony. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Staranne Pompy Ciepła we Włodawie

Staranne Pompy Ciepła we Włodawie

5 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Wiert-Pol Robert Maciąg. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Usługi hydrauliczne Wojciech Kujawa - Profesjonalne Pompy Ciepła Włodawa

Usługi hydrauliczne Wojciech Kujawa

3 opinie

Jeszcze szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Usługi hydrauliczne Wojciech Kujawa. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

USŁUGI HYDRAULICZNE JAROSŁAW KRAL - Solidna Energia Odnawialna Włodawa

Solidna Energia Odnawialna Włodawa

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia USŁUGI HYDRAULICZNE JAROSŁAW KRAL. Włodawa i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Energocentrum - Korzystne Systemy Grzewcze Włodawa

Energocentrum

Lepszej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Włodawy, więc jeżeli poszukujesz korzystnego systemów grzewczych to natychmiast poznaj Energocentrum. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

31 Zleceń - Pompy Ciepła Włodawa

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Wytyczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wytyczno

2022-11-09 do 2022-11-17

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Włodawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Hańsk Pierwszy

2022-11-08 do 2022-11-09

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 711 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Doskonała Energia Odnawialna Włodawa

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Wola Uhruska

2022-11-02 do 2022-11-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 140m², Wlodawa

To zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 140m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Lubelskie i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wlodawa

2022-10-20 do 2022-10-28

Dobre Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Włodawa

2022-10-13 do 2022-10-14

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Włodawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Włodawa

2022-10-11 do 2022-10-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Włodawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Włodawa

2022-09-30 do 2022-10-08

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z...

 • Hańsk Pierwszy

2022-09-16 do 2022-09-24

Pompa Ciepła Włodawa

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Włodawa

2022-08-23 do 2022-08-31

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Włodawa

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m²". Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Włodawa

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Wola Uhruska

Dla Zlecającego, który napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wola Uhruska

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Włodawa

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Włodawa

2022-07-20 do 2022-07-28

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Urszulin

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Włodawa

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Włodawa

2022-07-20 do 2022-07-28

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Włodawa

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Włodawa

Zleceniodawca, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Włodawa

2022-07-14 do 2022-07-22

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Wola Uhruska

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Wola Uhruska

2022-06-08 do 2022-06-16

Idealne Systemy Grzewcze

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny systemów grzewczych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 213m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wola Uhruska

2022-06-08 do 2022-06-16

Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Włodawa i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zaproponuj termin!

 • Włodawa

2022-06-04 do 2022-06-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Włodawa

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Włodawa, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Włodawa

2022-05-31 do 2022-06-08

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Włodawa

Zleceniodawca, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", szuka najwyższej klasy gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która jest najwyższej próby. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Włodawa

2022-05-19 do 2022-05-27

Pompa ciepła, bud. do 150m², Włodawa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Włodawa

2022-05-19 do 2022-05-27

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Palikije Drugie

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Dodatkowe inf...

 • Palikije drugie

2022-05-21 do 2022-05-29

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wojciechów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Wojciechów

2022-07-20 do 2022-07-28

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Stasin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Stasin

2022-07-21 do 2022-07-29

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Łubki

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Łubki

2022-07-17 do 2022-07-25

Staranna Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wojciechów

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Zacisze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-05-01...

 • Zacisze

2022-11-20 do 2022-11-28
dodano 7 dni temu

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 110m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Sawin

2022-05-12 do 2022-05-20

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Sawin

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Lubelskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Sawin

2022-09-15 do 2022-09-23

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Sawin

2022-05-12 do 2022-05-20

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu