Pompa ciepła w Chełmie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 129 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Chełmie

Pompy ciepła Chełm

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Solidna energia odnawialna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Sunector - Tanie Systemy Grzewcze Chełm

Sunector

37 opinii

Znalezienie taniego systemów grzewczych jest niełatwe, ale Sunector na pewno pomoże Tobie w znalezieniu dobrego produktu. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

S-COM Szczotka Grzegorz - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła w Chełmie

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła w Chełmie

21 opinii

Trudno Ci się odnaleźć w gąszczu ofert na gruntowe wymienniki ciepła? Fachowcy z S-COM Szczotka Grzegorz zaproponują Ci najlepsze wyjście. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Chełm

Solidne Odnawialne Źródła Energii

16 opinii

TradeMark Energy Sp. z o.o. to wybitni specjaliści od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Chełma i przyległych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Goldsun Radosław Szewczuk - Perfekcyjna Energia Odnawialna Chełm

Perfekcyjna Energia Odnawialna Chełm

15 opinii

Energia odnawialna w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

SINKO Energy Sp. z o.o - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Chełm

SINKO Energy Sp. z o.o

12 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z doręczeniem pod drzwi to normalna metoda pracy SINKO Energy Sp. z o.o, dzięki której będziesz w pełni rad. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

SYNCHRODOM - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Chełm

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

10 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy powietrznych pomp ciepła, mimo że poszukujesz go od dłuższego czasu? SYNCHRODOM może być Twoim rozwiązaniem. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Eko Trend Sp. z o.o. - Najlepsze Pompy Ciepła Chełm

Eko Trend Sp. z o.o.

8 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Chełma i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

BOB24 Robert Biłas - Solidne Pompy Ciepła Chełm

Solidne Pompy Ciepła Chełm

8 opinii

Myślisz, że solidne pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z BOB24 Robert Biłas poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Chełm

Wiert-Pol Robert Maciąg

5 opinii

Kiedy szukasz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w rejonie Chełma, zatrudnij fachowców w branży. Wiert-Pol Robert Maciąg wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i złoży Ci dobrą propozycję. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 45 zleceń na pompy ciepła w Chełmie

Systemy Grzewcze Chełm

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Chełma, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Chełm

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Weremowice

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Lubelskie z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Weremowice

2023-01-26 do 2023-01-26

Znakomita Pompa Ciepła Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 180m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Weremowice

2023-01-26 do 2023-02-03

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Chełm

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Chełm

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Zapytanie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Chełma i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Chełm

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Chełm

2023-01-15 do 2023-01-23

Gruntowy Wymiennik Ciepła Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Chełm

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Chełm

2023-01-10 do 2023-01-18

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Chełm

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Chełm

2022-12-25 do 2023-01-02

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąc...

 • Chełm

2022-12-10 do 2022-12-17

Doskonała Energia Odnawialna Chełm

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: ...

 • Chełm

2022-12-07 do 2022-12-15

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chełm

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Jako Firma z rejonu Chełma, nie mając sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła w dobrej cenie każdemu Klientowi i zapewniający dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Powinno Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Chełm

2022-12-05 do 2022-12-08

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Chełm

2022-11-29 do 2022-12-07

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chełm

2022-11-14 do 2022-11-22

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście Klientowi zgłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Umów się na rozmowę od razu.

 • Chełm

2022-11-07 do 2022-11-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Chełm

Klient, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", poszukuje gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Chełm

2022-10-24 do 2022-11-01

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Chełm

2022-10-19 do 2022-10-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Chełm

2022-10-18 do 2022-10-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Chełm

2022-10-11 do 2022-10-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Chełm

2022-09-30 do 2022-10-08

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że szuka go od dawna. Masz szansę być wybawieniem dla tego Klienta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Chełm

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Chełm

2022-09-24 do 2022-10-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompa powietrze wod...

 • Chełm

2022-09-21 do 2022-09-29

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, choć poszukuje od dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Chełm

2022-09-21 do 2022-09-29

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompa ciepła na cz...

 • Chełm

2022-09-20 do 2022-09-28

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Chełm

2022-09-19 do 2022-09-27

Energia Odnawialna

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Chełma oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin od razu!

 • Chełm

2022-09-17 do 2022-09-25

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Chełm

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chełm

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Jeżeli nadal jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Chełma na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Chełm

2022-09-12 do 2022-09-20

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła