Pompy ciepła w Chełmie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 877 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 975 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Chełm - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Chełm

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Solidna energia odnawialna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Sunector - Tanie Systemy Grzewcze Chełm

Sunector

33 opinie

Znalezienie taniego systemów grzewczych jest niełatwe, ale Sunector na pewno pomoże Tobie w znalezieniu dobrego produktu. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

S-COM Szczotka Grzegorz - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła w Chełmie

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła w Chełmie

20 opinii

Trudno Ci się odnaleźć w gąszczu ofert na gruntowe wymienniki ciepła? Fachowcy z S-COM Szczotka Grzegorz zaproponują Ci najlepsze wyjście. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Chełm

Solidne Odnawialne Źródła Energii

16 opinii

TradeMark Energy Sp. z o.o. to wybitni specjaliści od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Chełma i przyległych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Goldsun Radosław Szewczuk - Perfekcyjna Energia Odnawialna Chełm

Perfekcyjna Energia Odnawialna Chełm

13 opinii

Energia odnawialna w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

SINKO Energy Sp. z o.o - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Chełm

SINKO Energy Sp. z o.o

10 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z doręczeniem pod drzwi to normalna metoda pracy SINKO Energy Sp. z o.o, dzięki której będziesz w pełni rad. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

SYNCHRODOM - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Chełm

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

10 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy powietrznych pomp ciepła, mimo że poszukujesz go od dłuższego czasu? SYNCHRODOM może być Twoim rozwiązaniem. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Eko Trend Sp. z o.o. - Najlepsze Pompy Ciepła Chełm

Eko Trend Sp. z o.o.

8 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Chełma i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego odnawialnych źródeł energii. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

BOB24 Robert Biłas - Pompy Ciepła Chełm

Pompy Ciepła Chełm

8 opinii

Myślisz, że solidne pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z BOB24 Robert Biłas poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Chełm

Wiert-Pol Robert Maciąg

5 opinii

Kiedy szukasz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w rejonie Chełma, zatrudnij fachowców w branży. Wiert-Pol Robert Maciąg wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i złoży Ci dobrą propozycję. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

59 Zleceń - Pompy Ciepła Chełm

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Chełm

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompa powietrze wod...

 • Chełm

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Odnawialne Źródła Energii Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pompa ciepła na cz...

 • Chełm

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 7 dni temu

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Chełm

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Chełm

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 8 dni temu

Energia Odnawialna Chełm

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Chełma oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin od razu!

 • Chełm

2022-09-17 do 2022-09-25

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Chełm

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chełm

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Jeżeli nadal jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Chełma na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Chełm

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie Zlecającemu zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Chełm

2022-09-10 do 2022-09-18

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Oferujesz propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Chełm

2022-09-07 do 2022-09-07

Pompa Ciepła Chełm

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Chełma z pewnością udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Chełm

2022-09-02 do 2022-09-10

Profesjonalna Energia Odnawialna

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w okolicy Chełma, który napisał "Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Chełm

2022-08-29 do 2022-09-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 120m², Pokrówka

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 120m². Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Pokrówka

2022-08-26 do 2022-09-03

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zlecającemu, że takiego dostawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Chełm i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Chełm

2022-08-12 do 2022-08-20

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6...

 • Chełm

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Chełm

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Chełm

2022-08-03 do 2022-08-11

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako wybitny specjalista od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Chełma i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Chełm

2022-08-03 do 2022-08-11

Doskonała Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Chełm

2022-08-03 do 2022-08-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Chełma. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Chełm

2022-07-29 do 2022-08-06

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: ? Termin skorzyst...

 • Chełm

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: 695•••••••• Term...

 • Chełm

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chełm

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Chełm

2022-07-17 do 2022-07-25

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Chełm

2022-07-13 do 2022-07-21

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Chełm

2022-07-09 do 2022-07-17

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Chełm

2022-07-09 do 2022-07-17

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Chełm

2022-07-07 do 2022-07-15

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Chełma i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Chełm

2022-07-04 do 2022-07-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Chełm

2022-07-03 do 2022-07-11

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Chełm

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3...

 • Chełm

2022-07-02 do 2022-07-10

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Chełm

Ten Zlecający wciąż poszukuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Chełm

2022-06-29 do 2022-07-07

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu