Pompy ciepła w Janowie Lubelskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 250 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 193 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Janów Lubelski - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Janów Lubelski

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdziesz na terenie Janowa Lubelskiego, więc jeżeli szukasz korzystnego systemów grzewczych to od razu poznaj Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Sunector - Energia Odnawialna Janów Lubelski

Sunector

33 opinie

Pierwszorzędna energia odnawialna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

S-COM Szczotka Grzegorz - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Janów Lubelski

S-COM Szczotka Grzegorz

20 opinii

Jeśli szukasz dobrej współpracy to eksperci z S-COM Szczotka Grzegorz są dla Ciebie idealni. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Janów Lubelski

TradeMark Energy Sp. z o.o.

16 opinii

Dotarcie do dobrych gruntowych pomp ciepła może być trudne, ale ten dostawca na sto procent pomoże Ci w znalezieniu najlepszego towaru. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Green Elite Sp z o.o. - Profesjonalna Energia Odnawialna Janów Lubelski

Green Elite Sp z o.o.

14 opinii

Chcesz znaleźć rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Green Elite Sp z o.o. będzie najszybszą drogą. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

NOVA POWER - Pompy ciepła - Wysokiej Jakości Powietrzne Pompy Ciepła Janów Lubelski

NOVA POWER - Pompy ciepła

13 opinii

Dotarcie do wysokiej jakości powietrznych pomp ciepła może być trudne, ale NOVA POWER - Pompy ciepła na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego towaru. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

BOB24 Robert Biłas - Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Janów Lubelski

Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Janów Lubelski

8 opinii

Powietrzne pompy ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda działania BOB24 Robert Biłas, dzięki której będziesz całkowicie zadowolony. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

SOLEOS - Najlepsze Pompy Ciepła w Janowie Lubelskim

Najlepsze Pompy Ciepła w Janowie Lubelskim

8 opinii

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z SOLEOS posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Lubelskie studnie i odwierty Wojciech Ciepliński - Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Janów Lubelski

Lubelskie studnie i odwierty Wojciech Ciepliński

7 opinii

Osoby z Lubelskie studnie i odwierty Wojciech Ciepliński to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od odnawialnych źródeł energii. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Green Hause Sp. z o.o. - Idealne Gruntowe Pompy Ciepła Janów Lubelski

Green Hause Sp. z o.o.

1 opinia

Dotarcie do idealnych gruntowych pomp ciepła może być niełatwe, ale Green Hause Sp. z o.o. na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego produktu. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

30 Zleceń - Pompy Ciepła Janów Lubelski

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Janów Lubelski

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Zaproponuj termin od razu!

 • Zdziłowice

2022-09-18 do 2022-09-26

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Janów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Modliborzyce

2022-09-14 do 2022-09-22

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient zgłosił "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Janów Lubelski

2022-09-11 do 2022-09-19

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Janów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Koszt Termin skorz...

 • Janów Lubelski

2022-09-03 do 2022-09-11

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dzwola

2022-09-02 do 2022-09-10

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 180m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Janów Lubelski

2022-07-31 do 2022-08-02

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Modliborzyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Modliborzyce

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Modliborzyce

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Modliborzyce

2022-07-13 do 2022-07-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Janów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Janów Lubelski

2022-07-04 do 2022-07-12

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Janów Lubelski

2022-06-28 do 2022-07-06

Systemy Grzewcze Janów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Stara instalacja centr...

 • Janów Lubelski

2022-06-19 do 2022-06-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Dzwola

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Lubelskie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Dzwola

2022-06-16 do 2022-06-24

Szukam firmy od pomp ciepła, 501-1000m², Janów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: mo...

 • Janów Lubelski

2022-06-13 do 2022-06-21

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Potok Wielki

2022-06-06 do 2022-06-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Modliborzyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Modliborzyce

2022-06-06 do 2022-06-14

Doskonała Pompa Ciepła Janów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Radwanówka

2022-06-05 do 2022-06-13

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Radwanówka

2022-06-05 do 2022-06-13

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Radwanówka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Radwanówka

2022-06-04 do 2022-06-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Janów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Janów Lubelski

2022-06-03 do 2022-06-11

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Janów Lubelski

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu Janowa Lubelskiego, który napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Janów Lubelski

2022-05-27 do 2022-06-04

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Potok Wielki

2022-05-06 do 2022-05-14

Zlecę montaż gazowej pompy ciepła, 300m2, Janów Lubelski

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci możecie spełnić oczekiwania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zlecę montaż gazowej pompy ciepła, 300m2". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Janów Lubelski

2022-04-29 do 2022-05-07

Solidna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy ...

 • Janów Lubelski

2022-04-29 do 2022-05-07

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Janów Lubelski

2022-04-24 do 2022-05-02

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Janów Lubelski

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Janów Lubelski

2022-04-21 do 2022-04-29

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Janów Lubelski

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Janów Lubelski

2022-04-20 do 2022-04-28

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Montaż gazowej pompy ciepła, 300m2". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Janów Lubelski

2022-04-15 do 2022-04-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Janów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Janów Lubelski

2022-04-11 do 2022-04-19

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 100m², Janów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w...

 • Janów Lubelski

2022-03-30 do 2022-04-07

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Janów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ...

 • Janów Lubelski

2022-03-13 do 2022-03-21

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu