Pompa ciepła w Rykach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 120 017 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 806 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Ryki - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Ryki

Solidna Energia Odnawialna

50 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Ryki, ale także pobliskich powiatów. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Soltimus Sp. z o.o. - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Ryki

Soltimus Sp. z o.o.

27 opinii

Drugiego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Ryki i okolicy, dlatego jeśli szukasz świetnych gruntowych wymienników ciepła to natychmiast zobacz Soltimus Sp. z o.o.. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

S-COM Szczotka Grzegorz - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Ryki

S-COM Szczotka Grzegorz

21 opinii

Skoro planujesz zakup tanich gruntowych pomp ciepła to S-COM Szczotka Grzegorz na pewno dobierze odpowiedni towar. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Ryki

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Ryki

16 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z TradeMark Energy Sp. z o.o. udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

NOVA POWER - Pompy ciepła - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Ryki

NOVA POWER - Pompy ciepła

13 opinii

Klient, który szuka gruntowych wymienników ciepła musi niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy NOVA POWER - Pompy ciepła i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

SINKO Energy Sp. z o.o - Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła w Rykach

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła w Rykach

11 opinii

Kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Ryk, więc jeśli szukasz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie zobacz SINKO Energy Sp. z o.o. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

SOLEOS - Profesjonalne Pompy Ciepła Ryki

SOLEOS

8 opinii

Jeżeli szukasz dobrej współpracy to profesjonaliści z SOLEOS perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Ryki

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Ryki

5 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Ryki lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Grupa LEW S.A. - Staranne Pompy Ciepła Ryki

Staranne Pompy Ciepła

5 opinii

Grupa LEW S.A. oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Ryk i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Romitex sp. z o.o. - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Ryki

Romitex sp. z o.o.

4 opinie

Kupno dobrych gruntowych wymienników ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Romitex sp. z o.o. pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

33 Zlecenia - Pompy Ciepła Ryki

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kłoczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Kłoczew

2022-11-15 do 2022-11-23

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Ryki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dęblin

2022-11-14 do 2022-11-22

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 711 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Jako Firma z Lubelskiego, będąc najlepszym w oferowaniu dobrego gruntowego wymiennika ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu Klientowi i zapewniający przy tym dogodne metody płatności, odpowiedz na to ogłoszenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Powinno Cię zainteresować. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nowy bazanów

2022-10-15 do 2022-10-23

Świetne Systemy Grzewcze Ryki

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Ułęż

2022-10-09 do 2022-10-17

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Kawęczyn

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzg...

 • Kawęczyn

2022-10-06 do 2022-10-14

Doskonała Energia Odnawialna Ryki

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 118m²". Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Kłoczew

2022-10-01 do 2022-10-09

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ryki

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Niedźwiedź

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Niedźwiedź

2022-09-11 do 2022-09-12

Znakomita Pompa Ciepła Ryki

Jeżeli jeszcze jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 301-500m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Ryk z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Ryki

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 70m², Stężyca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 70m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do u...

 • Stężyca

2022-09-08 do 2022-09-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dęblin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Dęblin

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dęblin

Ten Klient uważa, że najlepsza pompa ciepła to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Dęblin

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Prażmów

Ten Klient myśli, że perfekcyjna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Prażmów

2022-08-29 do 2022-09-06

Energia Odnawialna

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży profesjonalnej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca pisze - Pompa ciepła, bud. 151-200m². Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Ryki

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 237m², Stężyca

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 237m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Stężyca

2022-08-22 do 2022-08-30

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zgłoszenie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Sobieszyn

2022-08-11 do 2022-08-19

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Ryki

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 100m², Kłoczew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Kłoczew

2022-07-15 do 2022-07-23

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 90m², Dęblin

Dla Klienta, który pisze - Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 90m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Dęblin

2022-07-14 do 2022-07-22

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Ryki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ryki

2022-07-12 do 2022-07-20

Profesjonalna Pompa Ciepła

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 135m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Ryki

2022-07-03 do 2022-07-11

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodn...

 • Stężyca

2022-06-10 do 2022-06-18

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jako znakomici profesjonaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Moszczanka

2022-06-06 do 2022-06-14

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Moszczanka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: 2022-06-0...

 • Moszczanka

2022-06-06 do 2022-06-14

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Ryki

2022-06-04 do 2022-06-12

Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Ryki i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Zaproponuj termin!

 • Ryki

2022-06-04 do 2022-06-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Ułęż

Jako specjalista działający na obszarze Lubelskiego i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Ułęż

2022-05-30 do 2022-06-07

Odnawialne Źródła Energii

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Lubelskie i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Dęblin

2022-05-29 do 2022-06-06

Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Lubelskiego, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Dęblin

2022-05-20 do 2022-05-28

Świetne Systemy Grzewcze

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Kłoczew

2022-05-17 do 2022-05-25

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Ryki

2022-05-17 do 2022-05-25

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu