Pompy ciepła w Krasnymstawie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 252 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 193 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Krasnystaw - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Krasnystaw

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

49 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? Polenergia Pompy Ciepła S.A. może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Sunector - Odpowiednie Gruntowe Pompy Ciepła Krasnystaw

Sunector

33 opinie

Znalezienie odpowiednich gruntowych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Sunector dadzą wskazówki i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

S-COM Szczotka Grzegorz - Gruntowe Pompy Ciepła Krasnystaw

S-COM Szczotka Grzegorz

20 opinii

Zakup znakomitych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z S-COM Szczotka Grzegorz udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Krasnystaw

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Krasnystaw

16 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od lat, głównie na obszarze Krasnegostawu, ale także okolicznych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

NOVA POWER - Pompy ciepła - z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Krasnystaw

NOVA POWER - Pompy ciepła

13 opinii

Planujesz nabycie gruntowych pomp ciepła i nie wybrałeś sprzedawcy? Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

SINKO Energy Sp. z o.o - Odnawialne Źródła Energii Krasnystaw

Odnawialne Źródła Energii Krasnystaw

10 opinii

Firma SINKO Energy Sp. z o.o to eksperci od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Krasnegostawu i przyległych powiatów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Eko Trend Sp. z o.o. - Staranne Pompy Ciepła Krasnystaw

Eko Trend Sp. z o.o.

8 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia Eko Trend Sp. z o.o.. Krasnystaw i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

BOB24 Robert Biłas - Doskonała Energia Odnawialna w Krasnymstawie

Doskonała Energia Odnawialna w Krasnymstawie

8 opinii

Firma BOB24 Robert Biłas oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Krasnegostawu i okolic. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Seedinstal Michał Stankiewicz - Gruntowe Wymienniki Ciepła Krasnystaw

Seedinstal Michał Stankiewicz

5 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to typowa usługa Seedinstal Michał Stankiewicz, dzięki której będziesz na sto procent rad. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Green Hause Sp. z o.o. - Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła Krasnystaw

Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła

1 opinia

Szukasz doskonałych powietrznych pomp ciepła w okolicy Krasnegostawu i wymagasz atrakcyjnej ceny? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi.

46 Zleceń - Pompy Ciepła Krasnystaw

Profesjonalna Pompa Ciepła Krasnystaw

Ten Klient uważa, że profesjonalna pompa ciepła to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Krasnystaw

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Surhów

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Łopiennik Górny

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Lubelskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Łopiennik Górny

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Krasnystaw

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Rudnik

2022-09-18 do 2022-09-26

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Krasnystaw

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Orchowiec

2022-09-15 do 2022-09-23

Energia Odnawialna Krasnystaw

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Krasnystaw i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaproponuj termin!

 • Krasnystaw

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Orchowiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ...

 • Orchowiec

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Siennica Nadolna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Siennica Nadolna

2022-09-14 do 2022-09-22

Rewelacyjne Systemy Grzewcze Krasnystaw

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Krasnystaw

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Krupiec

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Krupiec

2022-09-12 do 2022-09-20

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Zapytanie o treści - Pompa ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Lubelskiego i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Fajsławice

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kryniczki

Ten Zleceniodawca poszukuje najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła na terenie Lubelskiego i napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoje doświadczenie i przedstaw świetną propozycję. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Kryniczki

2022-09-03 do 2022-09-11

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Ustal pasujący termin od razu!

 • Krasnystaw

2022-08-29 do 2022-09-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Żółkiewka-Osada

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Żółkiewka-Osada

2022-08-27 do 2022-09-04

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Żółkiewka-Osada

2022-08-27 do 2022-09-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 165m², Siennica Nadolna

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 165m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-09-19...

 • Siennica Nadolna

2022-08-24 do 2022-09-01

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Bończa-Kolonia

Dotarcie do znakomitego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź Klientowi i wybierz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bończa-Kolonia

2022-08-15 do 2022-08-23

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Witam jestem zaint...

 • Fajsławice

2022-08-11 do 2022-08-19

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Krasnystaw

2022-08-10 do 2022-08-18

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Izbica

2022-08-09 do 2022-08-17

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Siennica Różana

Znalezienie opłacalnego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż Klientowi radą i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Siennica Różana

2022-07-25 do 2022-07-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 120m², Ostrów Krupski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 120m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ostrów krupski

2022-07-24 do 2022-08-01

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informacje: Budynek jest rozbu...

 • Fajsławice

2022-07-18 do 2022-07-26

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Rejowiec

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Pokaż propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Rejowiec

2022-07-11 do 2022-07-19

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ogrzewanie domu i podgrzan...

 • Krasnystaw

2022-07-11 do 2022-07-19

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Ignasin

2022-07-06 do 2022-07-14

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Siennica Nadolna

2022-06-19 do 2022-06-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łopiennik Podleśny

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciąg...

 • Łopiennik podleśny

2022-06-16 do 2022-06-24

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Żółkiewka-Osada

Jako utalentowani pracownicy możecie spełnić oczekiwania w temacie odnawialnych źródeł energii. Zapytanie ma treść "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Żółkiewka-Osada

2022-06-16 do 2022-06-24

Świetne Systemy Grzewcze

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Fajsławice

2022-06-16 do 2022-06-24

Znakomite Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: 2022-07-15...

 • Fajsławice

2022-06-09 do 2022-06-17

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu