Pompa ciepła w Krasnymstawie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 267 346 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Krasnymstawie

Pompy ciepła Krasnystaw

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

59 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, mimo że próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? Green Elite Lublin Pompy Ciepła Fotowoltaika Klimatyzacje może ma szansę zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Euros Energy Sp. z o.o. MB - Odpowiednie Gruntowe Pompy Ciepła Krasnystaw

Euros Energy Sp. z o.o. MB

40 opinii

Znalezienie odpowiednich gruntowych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Euros Energy Sp. z o.o. MB dadzą wskazówki i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

S-COM Szczotka Grzegorz - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Krasnystaw

S-COM Szczotka Grzegorz

25 opinii

Zakup znakomitych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z S-COM Szczotka Grzegorz udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Krasnystaw

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

18 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od lat, głównie na obszarze Krasnegostawu, ale także okolicznych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

SINKO Energy Sp. z o.o - Z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła Krasnystaw

SINKO Energy Sp. z o.o

13 opinii

Planujesz nabycie gruntowych pomp ciepła i nie wybrałeś sprzedawcy? Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

SYNCHRODOM - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Krasnystaw

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Krasnystaw

10 opinii

Firma SYNCHRODOM to eksperci od odnawialnych źródeł energii, obsługujący Klientów z Krasnegostawu i przyległych powiatów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Eko Trend Sp. z o.o. - Staranne Pompy Ciepła Krasnystaw

Eko Trend Sp. z o.o.

9 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z doświadczenia Eko Trend Sp. z o.o.. Krasnystaw i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

BOB24 Robert Biłas - Doskonała Energia Odnawialna Krasnystaw

Doskonała Energia Odnawialna

8 opinii

Firma BOB24 Robert Biłas oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Krasnegostawu i okolic. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

SystemSmartSolution Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii w Krasnymstawie

Solidne Odnawialne Źródła Energii w Krasnymstawie

4 opinie

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z przewozem pod Twoje drzwi to typowa usługa SystemSmartSolution Sp. z o.o., dzięki której będziesz na sto procent rad. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Eco Therm - Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła Krasnystaw

Doskonałe Powietrzne Pompy Ciepła Krasnystaw

1 opinia

Szukasz doskonałych powietrznych pomp ciepła w okolicy Krasnegostawu i wymagasz atrakcyjnej ceny? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi.

Najnowsze z 25 zleceń na pompy ciepła w Krasnymstawie

Gruntowy Wymiennik Ciepła Krasnystaw

Zakup cenionego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec pomóż Klientowi i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Topola

2024-02-01 do 2024-02-09

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m², Krasnystaw

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: wodna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Krasnystaw

2024-01-31 do 2024-02-08

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Suche Lipie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Interesuje mnie również instal...

 • Suche lipie

2024-01-09 do 2024-01-17

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Krasnystaw

Zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Krasnystaw oraz przyległych powiatów. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Krasnystaw

2024-01-05 do 2024-01-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Krasnystaw

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Krasnystaw

2023-12-31 do 2024-01-08

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Krasnystaw

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Krasnystaw

2023-12-20 do 2023-12-28

Odnawialne Źródła Energii Krasnystaw

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Krasnegostawu, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Krasnystaw

2023-11-04 do 2023-11-12

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Krasnystaw

2023-11-04 do 2023-11-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gorzków

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Lubelskie, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gorzków

2023-11-02 do 2023-11-10

Tanie Systemy Grzewcze Krasnystaw

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Czysta dębina

2023-10-13 do 2023-10-21

Perfekcyjna Energia Odnawialna Krasnystaw

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Pompa ciepła, bud. 71-100m²". Ustal pasujący termin od razu!

 • Krasnystaw

2023-09-29 do 2023-10-07

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Rejowiec

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy, pisząc - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 101-150m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Rejowiec

2023-09-23 do 2023-10-01

Profesjonalna Pompa Ciepła Krasnystaw

Ten Klient w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Fajsławice

2023-09-06 do 2023-09-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Rejowiec

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Rejowiec

2023-09-06 do 2023-09-14

Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Lubelskie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Orłów Murowany

2023-08-28 do 2023-09-05

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ...

 • Fajsławice

2023-08-27 do 2023-09-04

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Krasnystaw

2023-08-21 do 2023-08-29

Staranna Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 36-70m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kaszuby

2023-08-18 do 2023-08-26

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Lubelskiego, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Siennica Nadolna

2023-08-14 do 2023-08-22

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gołąb

2024-02-22 do 2024-03-01
dodano wczoraj o 14:27

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 101-150m², Stryjno Pierwsze

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ...

 • Stryjno pierwsze

2023-08-21 do 2023-08-29

Pompa ciepła, bud. 71-100m², Rybczewice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rybczewice

2023-11-22 do 2023-11-30

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Nielisz

2023-10-23 do 2023-10-31

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Trawniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Trawniki

2023-12-02 do 2023-12-10

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Biskupice

2023-10-18 do 2023-10-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła