Pompy ciepła w Białej Podlaskiej

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 262 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 193 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Biała Podlaska - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Biała Podlaska

PGENERGIA.PL Sp. z o.o.

39 opinii

Zawodowcy z PGENERGIA.PL Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży energii odnawialnej. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Odnawialne Źródła Energii Biała Podlaska

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Polenergia Pompy Ciepła S.A. to prawdziwi wyjadacze w branży odnawialnych źródeł energii. Swoje usługi oferują w okolicy Białej Podlaskiej. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

PROMIKA SOLAR - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Biała Podlaska

PROMIKA SOLAR

28 opinii

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w rejonie Białej Podlaskiej, zatrudnij fachowców w branży. PROMIKA SOLAR wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci świetną propozycję. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

S-COM Szczotka Grzegorz - Perfekcyjna Energia Odnawialna Biała Podlaska

Perfekcyjna Energia Odnawialna Biała Podlaska

20 opinii

Energia odnawialna w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

N-energia - z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Biała Podlaska

z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

19 opinii

Chesz znaleźć dostawcę z górnej półki powietrznych pomp ciepła w miejscowości Biała Podlaska lub na terenie powiatu? Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Biała Podlaska

TradeMark Energy Sp. z o.o.

16 opinii

Zawodowcy z TradeMark Energy Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej energii odnawialnej. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Darmax - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła w Białej Podlaskiej

Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła w Białej Podlaskiej

12 opinii

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w rejonie Białej Podlaskiej, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Darmax wykorzysta kompetencje swoich pracowników i przedstawi Ci świetną propozycję. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - sprawdź!

SOLEOS - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Biała Podlaska

Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła

8 opinii

Zakup wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z SOLEOS poradzą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Grupa LEW S.A. - Perfekcyjne Pompy Ciepła Biała Podlaska

Perfekcyjne Pompy Ciepła Biała Podlaska

5 opinii

Jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Grupa LEW S.A.. Biała Podlaska to główny obszar ich działania. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Green Hause Sp. z o.o. - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Biała Podlaska

Green Hause Sp. z o.o.

1 opinia

Ten, kto planuje zakup dobrych powietrznych pomp ciepła musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

70 Zleceń - Pompy Ciepła Biała Podlaska

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Biała Podlaska

Ten Klient myśli, że profesjonalna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Biała Podlaska

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 5 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Biała Podlaska

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Biała Podlaska

2022-09-20 do 2022-09-28

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Biała Podlaska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Biała Podlaska

2022-09-13 do 2022-09-21

Korzystne Systemy Grzewcze Biała Podlaska

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Biała Podlaska

2022-09-11 do 2022-09-19

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Biała Podlaska

2022-09-10 do 2022-09-18

Perfekcyjna Pompa Ciepła Biała Podlaska

Na wypadek jeśli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Białej Podlaskiej na pewno dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Biała Podlaska

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Biała Podlaska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmo...

 • Biała Podlaska

2022-09-05 do 2022-09-13

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w r...

 • Biała Podlaska

2022-08-30 do 2022-09-07

Świetne Systemy Grzewcze

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Biała Podlaska

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Biała Podlaska

Odnawialne źródła energii nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które brzmi "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Biała Podlaska

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Biała Podlaska

Jeśli energia odnawialna to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m²". Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Biała Podlaska

2022-08-24 do 2022-09-01

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Biała Podlaska

Zleceniodawca, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", szuka najwyższej klasy gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która jest najwyższej próby. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Biała Podlaska

2022-08-18 do 2022-08-26

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Biała Podlaska

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Biała Podlaska

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Biała Podlaska

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Biała Podlaska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Biała Podlaska

2022-08-05 do 2022-08-13

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Biała Podlaska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Biała Podlaska

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Biała Podlaska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Biała Podlaska

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Biała Podlaska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Biała Podlaska

2022-07-31 do 2022-08-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Biała Podlaska

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Biała Podlaska

2022-07-30 do 2022-08-07

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: 3,5 tony ekogro...

 • Biała Podlaska

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Biała Podlaska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Biała Podlaska

2022-07-22 do 2022-07-30

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Biała Podlaska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Biała Podlaska

2022-07-20 do 2022-07-28

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecenie od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu gruntowego wymiennika ciepła i nie ma jeszcze sprzedawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Biała Podlaska

2022-07-17 do 2022-04-24

Pompa Ciepła

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Biała Podlaska

2022-07-16 do 2022-07-24

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Skoro szukasz zlecenia jako producent pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Biała Podlaska

2022-07-16 do 2022-07-24

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Biała Podlaska

2022-07-06 do 2022-07-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Biała Podlaska

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Biała Podlaska

2022-07-03 do 2022-07-11

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Biała Podlaska

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Biała Podlaska

2022-07-03 do 2022-07-11

Pompa ciepła, bud. 201-300m², Biała Podlaska

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Biała Podlaska

2022-06-26 do 2022-07-04

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Biała Podlaska

2022-06-23 do 2022-07-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Biała Podlaska

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Biała Podlaska

2022-06-21 do 2022-06-29

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu