Pompa ciepła w Lubartowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 863 465 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Lubartów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Lubartów

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Soltimus Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze w Lubartowie

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze w Lubartowie

27 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające już nie będą dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Soltimus Sp. z o.o.. Profesjonalni znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

S-COM Szczotka Grzegorz - Odpowiednie Powietrzne Pompy Ciepła Lubartów

S-COM Szczotka Grzegorz

20 opinii

Szukając powietrznych pomp ciepła natkniesz się na producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to S-COM Szczotka Grzegorz nie ma sobie równych. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Lubartów

TradeMark Energy Sp. z o.o.

16 opinii

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. TradeMark Energy Sp. z o.o. ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Green Elite Sp z o.o. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Lubartów

Green Elite Sp z o.o.

14 opinii

Jeśli szukasz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła na terenie Lubartowa, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Green Elite Sp z o.o. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

NOVA POWER - Pompy ciepła - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Lubartów

Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła

13 opinii

Kupno rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale NOVA POWER - Pompy ciepła na sto procent pomoże Ci w znalezieniu właściwego produktu. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

SINKO Energy Sp. z o.o - Idealne Systemy Grzewcze Lubartów

Idealne Systemy Grzewcze Lubartów

10 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tym związane przestaną być dla Ciebie trudnością, jeśli skorzystasz z oferty SINKO Energy Sp. z o.o. Wykwalifikowani znawcy z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Gruntowe Pompy Ciepła Lubartów

Wiert-Pol Robert Maciąg

5 opinii

Zakup znakomitych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Wiert-Pol Robert Maciąg udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

Green Hause Sp. z o.o. - Doskonała Energia Odnawialna Lubartów

Doskonała Energia Odnawialna Lubartów

1 opinia

Potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Green Hause Sp. z o.o.. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Euros Energy Sp. z o.o. MB pompy ciepła, fotowoltaika - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Lubartów

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła

1 opinia

Trudno Ci się odnaleźć w gąszczu ofert na gruntowe wymienniki ciepła? Fachowcy z Euros Energy Sp. z o.o. MB pompy ciepła fotowoltaika zaproponują Ci najlepsze wyjście. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

49 Zleceń - Pompy Ciepła Lubartów

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubartów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lubartów

2022-09-30 do 2022-10-08
dodano 2 dni temu

Wysokiej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła Lubartów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmow...

 • Lubartów

2022-09-30 do 2022-10-08
dodano 2 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Pierwszorzędna Energia Odnawialna Lubartów

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ostrówek

2022-09-23 do 2022-10-01

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Uścimów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodn...

 • Uścimów

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Abramów

Zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Lubelskie oraz przyległych powiatów. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Abramów

2022-09-17 do 2022-09-25

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Lubartów

Dla Zlecającego, który pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Kamionka

2022-09-07 do 2022-09-15

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Kock

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Lubelskie, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Kock

2022-09-03 do 2022-09-11

Pompa Ciepła Lubartów

Ten Klient jest zdania, że porządna pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Sosnówka

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Kamionka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Kamionka

2022-08-12 do 2022-08-20

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubartów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Lubartów

2022-08-11 do 2022-08-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kamionka

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Kamionka

2022-08-06 do 2022-08-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Lubartów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Domek około 50 m Termin skorzystania ...

 • Lubartów

2022-08-05 do 2022-08-13

Doskonała Pompa Ciepła

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Lubelskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Kamionka

2022-08-03 do 2022-08-11

Porządna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Podłogówka +grzejniki Termin ...

 • Maśluchy A-

2022-07-26 do 2022-08-03

Opłacalne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Rudno

2022-07-24 do 2022-08-01

Tanie Systemy Grzewcze

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ostrów Lubelski

2022-07-22 do 2022-07-30

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Lubartów

2022-07-17 do 2022-07-25

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Lubartów

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Lubartów

2022-07-16 do 2022-07-24

Profesjonalna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kock

2022-07-13 do 2022-07-21

Korzystne Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista zaproponuj najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Z pewnością zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²" jest idealne dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Michów

2022-07-12 do 2022-07-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wielkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Wielkie

2022-07-07 do 2022-07-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kamionka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kamionka

2022-07-05 do 2022-07-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubartów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lubartów

2022-06-28 do 2022-07-06

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 100m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zara...

 • Serniki

2022-06-23 do 2022-07-01

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Krasne

2022-06-19 do 2022-06-27

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Przytoczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Przytoczno

2022-06-13 do 2022-06-21

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Lubartów

2022-06-12 do 2022-06-20

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Rozkopaczew

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub sta...

 • Rozkopaczew

2022-06-09 do 2022-06-17

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Abramów

2022-06-09 do 2022-06-17

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2...

 • Ostrów Lubelski

2022-06-08 do 2022-06-16

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że znakomita pompa ciepła to trudny temat. Wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kamionka

2022-06-06 do 2022-06-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu