Pompy ciepła w Łukowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 840 540 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 859 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Łuków - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Łuków

z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła Łuków

20 opinii

Skoro chcesz dokonać zakupu z górnej półki powietrznych pomp ciepła to S-COM Szczotka Grzegorz z całą pewnością zapewni najlepszy produkt. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Tanie Systemy Grzewcze Łuków

Tanie Systemy Grzewcze

16 opinii

Każdy, kto potrzebuje systemów grzewczych winien niezwłocznie zgłosić się do TradeMark Energy Sp. z o.o. i zobaczyć świetne oferty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

NOVA POWER - Pompy ciepła - Staranne Pompy Ciepła Łuków

Staranne Pompy Ciepła

13 opinii

Szukasz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - NOVA POWER - Pompy ciepła jest do Twoich usług. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Darmax - Pompy Ciepła Łuków

Darmax

12 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Darmax ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Da Vinci Green Energy Prosta S.A - Gruntowe Wymienniki Ciepła Łuków

Gruntowe Wymienniki Ciepła

12 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to zwyczajna metoda pracy Da Vinci Green Energy Prosta S.A, dzięki której będziesz całkowicie ukontentowany. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

AZEnergia Damian Dobrowolski - Perfekcyjna Energia Odnawialna Łuków

AZEnergia Damian Dobrowolski

11 opinii

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z AZEnergia Damian Dobrowolski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Nie trać czasu - zadzwoń do nich.

SOLEOS - Rewelacyjne Systemy Grzewcze Łuków

SOLEOS

8 opinii

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale SOLEOS przebije je wszystkie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Grupa LEW S.A. - Doskonała Energia Odnawialna w Łukowie

Doskonała Energia Odnawialna w Łukowie

5 opinii

Firma Grupa LEW S.A. to wybitni specjaliści od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z Łukowa i przyległych powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Wiert-Pol Robert Maciąg - Świetne Pompy Ciepła Łuków

Świetne Pompy Ciepła Łuków

5 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Wiert-Pol Robert Maciąg ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

JW Nowa Energia - Znakomite Pompy Ciepła Łuków

Znakomite Pompy Ciepła

3 opinie

Szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - JW Nowa Energia jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

54 Zlecenia - Pompy Ciepła Łuków

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Trzebieszów

Jako fachowiec działający na terenie Lubelskiego i świadczący różnorodne usługi z zakresu solidnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Trzebieszów

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 23:06

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Łuków

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Łukowa, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Łuków

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano wczoraj o 12:44

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Trzebieszów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: warunki...

 • Trzebieszów

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 7 dni temu

Gruntowy Wymiennik Ciepła Łuków

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie podjął decyzji o wyborze sprzedawcy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Łuków

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Łuków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z of...

 • Łuków

2022-09-15 do 2022-09-23

z Górnej Półki Gruntowy Wymiennik Ciepła

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Lubelskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Okrzeja

2022-09-09 do 2022-09-17

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: proszę o wycenę gruntowej pompy c...

 • Łuków

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wojcieszków

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Lubelskie, który pisze "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Wojcieszków

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Trzebieszów

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze Lubelskiego, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Trzebieszów

2022-09-03 do 2022-09-11

Profesjonalna Pompa Ciepła Łuków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Trzebieszów

2022-09-03 do 2022-09-11

Świetna Pompa Ciepła

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Stoczek Łukowski

2022-08-19 do 2022-08-27

Energia Odnawialna Łuków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Jaki kos...

 • Stoczek Łukowski

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Łuków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łuków

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Trzebieszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: grzejniki 65%, reszta ogrzew...

 • Trzebieszów

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Trzebieszów

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z dziedziny systemów grzewczych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Trzebieszów

2022-07-25 do 2022-08-02

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Łuków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łuków

2022-07-20 do 2022-07-28

Znakomita Pompa Ciepła

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Łuków

2022-07-19 do 2022-07-27

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Adamów

Klient, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Pompa ciepła, bud. 151-200m². Winien on już dziś zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Adamów

2022-07-15 do 2022-07-23

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Krzywda

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Krzywda

2022-07-14 do 2022-07-22

Odnawialne Źródła Energii Łuków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Stanin

2022-07-11 do 2022-07-19

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Gołaszyn

Ten Zlecający w dalszym ciągu potrzebuje dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Gołaszyn

2022-07-02 do 2022-07-10

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Łuków

2022-07-02 do 2022-07-10

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Tuchowicz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Tuchowicz

2022-06-30 do 2022-07-08

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Łuków

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², znalezienie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Łuków

2022-06-24 do 2022-07-02

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łuków

Jeżeli nadal jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Łukowa na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Łuków

2022-06-23 do 2022-07-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stoczek Łukowski

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Stoczek Łukowski

2022-06-22 do 2022-06-30

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: budynek 35m Termin skorzystani...

 • Łuków

2022-06-17 do 2022-06-25

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodn...

 • Szaniawy-Matysy

2022-06-16 do 2022-06-24

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Adamów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Szkielet drewniany. ...

 • Adamów

2022-06-13 do 2022-06-21

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Adamów

Klient poszukuje taniego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Lubelskiego i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Adamów

2022-06-12 do 2022-06-20

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Charlejów

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Lubelskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Charlejów

2022-06-12 do 2022-06-20

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu