Pompa ciepła w Łukowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 112 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 399 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Łukowie

Pompy ciepła Łuków

Z Górnej Półki Powietrzne Pompy Ciepła

21 opinii

Skoro chcesz dokonać zakupu z górnej półki powietrznych pomp ciepła to S-COM Szczotka Grzegorz z całą pewnością zapewni najlepszy produkt. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Tanie Systemy Grzewcze Łuków

Tanie Systemy Grzewcze

16 opinii

Każdy, kto potrzebuje systemów grzewczych winien niezwłocznie zgłosić się do TradeMark Energy Sp. z o.o. i zobaczyć świetne oferty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

NOVA POWER - Pompy ciepła - Staranne Pompy Ciepła w Łukowie

Staranne Pompy Ciepła w Łukowie

16 opinii

Szukasz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - NOVA POWER - Pompy ciepła jest do Twoich usług. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Darmax - Perfekcyjne Pompy Ciepła Łuków

Perfekcyjne Pompy Ciepła Łuków

13 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Darmax ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

AZEnergia Damian Dobrowolski - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Łuków

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

11 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to zwyczajna metoda pracy AZEnergia Damian Dobrowolski, dzięki której będziesz całkowicie ukontentowany. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

SOLEOS - Perfekcyjna Energia Odnawialna Łuków

SOLEOS

8 opinii

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z SOLEOS perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Nie trać czasu - zadzwoń do nich.

Grupa LEW S.A. - Rewelacyjne Systemy Grzewcze Łuków

Grupa LEW S.A.

5 opinii

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Grupa LEW S.A. przebije je wszystkie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Doskonała Energia Odnawialna Łuków

Doskonała Energia Odnawialna

5 opinii

Firma Wiert-Pol Robert Maciąg to wybitni specjaliści od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z Łukowa i przyległych powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

JW Nowa Energia - Świetne Pompy Ciepła Łuków

Świetne Pompy Ciepła

3 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. JW Nowa Energia ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Klaudia Mościcka - Znakomite Pompy Ciepła Łuków

Znakomite Pompy Ciepła Łuków

2 opinie

Szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Klaudia Mościcka jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 48 zleceń na pompy ciepła w Łukowie

Znakomita Pompa Ciepła Łuków

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Tuchowicz

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 6 dni temu

Markowy Gruntowy Wymiennik Ciepła Łuków

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne wyjście Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Okrzeja

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Trzebieszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Trzebieszów

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Łuków

2023-01-25 do 2023-02-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łuków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łuków

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Łuków

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna pompa ciepła to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Łuków

2023-01-14 do 2023-01-22

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Łuków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łuków

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łuków

Jeśli energia odnawialna na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Łuków

2023-01-12 do 2023-01-20

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Wojcieszków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Cena T...

 • Wojcieszków

2023-01-05 do 2023-01-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łuków

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Skontaktuj się i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Łuków

2023-01-04 do 2023-01-12

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Stoczek Łukowski

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Stoczek Łukowski

2023-01-03 do 2023-01-11

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Stoczek Łukowski

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Stoczek Łukowski

2023-01-01 do 2022-12-16

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Stoczek Łukowski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Stoczek Łukowski

2023-01-01 do 2023-01-09

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający często czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Łuków

2022-12-30 do 2023-01-07

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Łazy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łazy

2022-12-11 do 2022-12-19

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 201-300m², Krzywda

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystani...

 • Krzywda

2022-12-06 do 2022-12-14

Najlepsza Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Łuków

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łuków

Jako Firma z rejonu Łukowa, nie mając sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła w dobrej cenie każdemu Klientowi i zapewniający dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Powinno Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Łuków

2022-12-06 do 2022-12-14

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Trzebieszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesią...

 • Trzebieszów

2022-12-05 do 2022-12-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Teodorów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Teodorów

2022-11-25 do 2022-12-03

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Zembry

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Zembry

2022-11-23 do 2022-12-01

Korzystne Systemy Grzewcze Łuków

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie w miejscowości Lubelskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje korzystnego systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Aby poznać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Ferdynandów

2022-11-16 do 2022-11-24

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stanin

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łuków

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Łukowa, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Łuków

2022-11-14 do 2022-11-22

Solidna Energia Odnawialna Łuków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-11-12...

 • Serokomla

2022-11-12 do 2022-11-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Trzebieszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-12-17...

 • Trzebieszów

2022-11-12 do 2022-11-20

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Łuków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łuków

2022-11-08 do 2022-11-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Trzebieszów

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Trzebieszów

2022-11-03 do 2022-11-05

Porządna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Izolacja styrop...

 • Trzebieszów

2022-10-19 do 2022-10-27

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 280m². Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Zgórznica

2022-10-14 do 2022-10-22

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który planuje kupno gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 280m². Winien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Zgórznica

2022-10-14 do 2022-10-22

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła