Pompa ciepła w Puławach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 139 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Puławach

Pompy ciepła Puławy

Świetne Pompy Ciepła

52 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Polenergia Pompy Ciepła S.A. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Soltimus Sp. z o.o. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła Puławy

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła

27 opinii

Przeglądasz oferty powietrznych pomp ciepła i nie wybrałeś odpowiedniego dostawcy? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

S-COM Szczotka Grzegorz - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Puławy

S-COM Szczotka Grzegorz

21 opinii

Jeśli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z S-COM Szczotka Grzegorz perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Tanie Systemy Grzewcze w Puławach

Tanie Systemy Grzewcze w Puławach

16 opinii

Każdy, kto poszukuje systemów grzewczych musi niezwłocznie zgłosić się do TradeMark Energy Sp. z o.o. i zobaczyć świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

NOVA POWER - Pompy ciepła - Solidne Odnawialne Źródła Energii Puławy

Solidne Odnawialne Źródła Energii Puławy

16 opinii

Odnawialne źródła energii nie ma dla NOVA POWER - Pompy ciepła żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

SINKO Energy Sp. z o.o - Porządne Pompy Ciepła Puławy

SINKO Energy Sp. z o.o

12 opinii

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu SINKO Energy Sp. z o.o. Puławy i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Technika Grzewcza i Sanitarna Cholewa i S-ka Roman Cholewa i Dawid Cholewa - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Puławy

Technika Grzewcza i Sanitarna Cholewa i S-ka Roman Cholewa i Dawid Cholewa

8 opinii

Wybranie markowych gruntowych wymienników ciepła może być skomplikowane, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

SOLEOS - Perfekcyjne Pompy Ciepła Puławy

SOLEOS

8 opinii

Myślisz, że perfekcyjne pompy ciepła to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Wiert-Pol Robert Maciąg - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Puławy

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Puławy

5 opinii

Wiert-Pol Robert Maciąg oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Puław i z sąsiednich miast. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Green Hause Sp. z o.o. - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Puławy

Green Hause Sp. z o.o.

1 opinia

Drugiego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Puławy i okolicy, dlatego jeśli szukasz świetnych gruntowych wymienników ciepła to natychmiast zobacz Green Hause Sp. z o.o.. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Najnowsze z 72 zleceń na pompy ciepła w Puławach

Z Górnej Półki Gruntowy Wymiennik Ciepła Puławy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek z belitu, półtorej ...

 • Sadurki

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano wczoraj o 08:12

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Powinien on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kazimierz Dolny

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Kazimierz Dolny

To zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Lubelskie oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kazimierz Dolny

2023-01-24 do 2023-02-01

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Puławy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Puławy

2023-01-22 do 2023-01-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Puławy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Puławy

2023-01-19 do 2023-01-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Leokadiów

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Leokadiów

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Puławy

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą systemów grzewczych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Puławy

2023-01-15 do 2023-01-23

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła Puławy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozm...

 • Bronowice

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Baranów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Baranów

2023-01-11 do 2023-01-19

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Puławy

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Puław. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Puławy

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Puławy

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Puławy

2023-01-06 do 2023-01-14

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Puław na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Puławy

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Janowiec

Zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Lubelskiego i okolic. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Janowiec

2023-01-03 do 2023-01-11

Doskonałe Systemy Grzewcze Puławy

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Puław, więc jeśli szuka doskonałego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Puławy

2023-01-02 do 2023-01-10

Perfekcyjna Energia Odnawialna Puławy

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny energii odnawialnej. Klient, który zleca pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Markuszów

2022-12-30 do 2022-12-30

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Puławy

2022-12-27 do 2023-01-04

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że następnego takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Puławy i okolicy. Dlatego jeśli jesteś producentem cenionego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Puławy

2022-12-27 do 2023-01-04

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Kolonia góra puławska

2022-12-27 do 2022-12-15

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Nowy pożóg

2022-12-27 do 2023-01-04

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Puławy

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Puławy

2022-12-08 do 2022-12-16

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający, który planuje kupno pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Musi on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Góra puławska

2022-12-07 do 2022-12-15

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: możliwy...

 • Puławy

2022-12-06 do 2022-12-14

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Lubelskiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Żerdź

2022-12-01 do 2022-12-09

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 3000m², Nałęczów

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 3000m²". Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Nałęczów

2022-12-01 do 2022-12-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kurów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Kurów

2022-11-30 do 2022-12-08

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kurów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: wyliczona pompa na 5 kw Term...

 • Kurów

2022-11-20 do 2022-11-28

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Nałęczów

2022-11-16 do 2022-11-24

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Puławy

2022-11-13 do 2022-11-21

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kazimierz Dolny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kazimierz Dolny

2022-11-12 do 2022-11-20

Odnawialne Źródła Energii

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Nałęczów

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Puławy

Profesjonalna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Puławy

2022-11-02 do 2022-11-10

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła