Pompy ciepła w Tomaszowie Lubelskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 250 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 193 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Tomaszów Lubelski - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Tomaszów Lubelski

Sunector

33 opinie

Jeżeli szukasz dobrej współpracy to profesjonaliści z Sunector perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

S-COM Szczotka Grzegorz - Pierwszorzędna Energia Odnawialna w Tomaszowie Lubelskim

Pierwszorzędna Energia Odnawialna w Tomaszowie Lubelskim

20 opinii

Planujesz wybrać godnego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? S-COM Szczotka Grzegorz jest na to najlepszym rozwiązaniem. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Tomaszów Lubelski

TradeMark Energy Sp. z o.o.

16 opinii

TradeMark Energy Sp. z o.o. oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Tomaszowa Lubelskiego i z sąsiednich miast. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Firma Usługowo Handlowa Elektro-Moz Tomasz Mozoła - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Tomaszów Lubelski

Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Tomaszów Lubelski

12 opinii

Chesz znaleźć dostawcę opłacalnych gruntowych pomp ciepła w miejscowości Tomaszów Lubelski lub na terenie powiatu i wymagasz atrakcyjnej ceny? Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

SINKO Energy Sp. z o.o - Powietrzne Pompy Ciepła Tomaszów Lubelski

SINKO Energy Sp. z o.o

10 opinii

Klient, który szuka dobrych powietrznych pomp ciepła powinien już teraz zgłosić się do do dostawcy SINKO Energy Sp. z o.o i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

BOB24 Robert Biłas - Znakomite Pompy Ciepła Tomaszów Lubelski

BOB24 Robert Biłas

8 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij BOB24 Robert Biłas. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Seedinstal Michał Stankiewicz - Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Tomaszów Lubelski

Seedinstal Michał Stankiewicz

5 opinii

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod drzwi to normalna metoda pracy Seedinstal Michał Stankiewicz, dzięki której będziesz w pełni zadowolony. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Staranne Pompy Ciepła Tomaszów Lubelski

Staranne Pompy Ciepła Tomaszów Lubelski

4 opinie

Szukasz dobrej firmy od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Energo-Therm Radosław Kuźniar. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Koperwas Spółka Jawna - Solidne Pompy Ciepła Tomaszów Lubelski

Koperwas Spółka Jawna

1 opinia

Myślisz, że solidne pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Green Hause Sp. z o.o. - Profesjonalne Pompy Ciepła Tomaszów Lubelski

Green Hause Sp. z o.o.

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Green Hause Sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

44 Zlecenia - Pompy Ciepła Tomaszów Lubelski

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Rachanie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Rachanie

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tomaszów Lubelski

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Tomaszów Lubelski

2022-09-15 do 2022-09-23

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Tomaszów Lubelski

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Tomaszów Lubelski

2022-09-10 do 2022-09-18

Znakomite Systemy Grzewcze Tomaszów Lubelski

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Tomaszów Lubelski

2022-09-01 do 2022-09-09

Świetna Pompa Ciepła Tomaszów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Tomaszów Lubelski

2022-08-30 do 2022-09-07

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 60m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Tomaszów Lubelski

2022-08-29 do 2022-09-06

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Tomaszów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Tomaszów Lubelski

2022-08-24 do 2022-09-01

Pompa Ciepła

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od pompy ciepła poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Tomaszowa Lubelskiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Tomaszów Lubelski

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tarnawatka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Tarnawatka

2022-08-12 do 2022-08-20

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tomaszów Lubelski

Jako fachowiec działający na obszarze województwa i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Tomaszów Lubelski

2022-08-07 do 2022-08-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Tomaszów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Tomaszów Lubelski

2022-07-27 do 2022-08-04

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zlecającemu, że takiego dostawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Tomaszów Lubelski i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Tomaszów Lubelski

2022-07-24 do 2022-08-01

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Tyszowce

Klient, który poszukuje gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Powinien on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Tyszowce

2022-07-24 do 2022-08-01

Pompa ciepła, bud. do 150m², Tomaszów Lubelski

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: ...

 • Tomaszów Lubelski

2022-07-21 do 2022-07-29

Korzystne Systemy Grzewcze

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie w miejscowości Lubelskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje korzystnego systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Aby poznać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Łaszczów

2022-07-21 do 2022-07-29

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Czartowczyk

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgo...

 • Czartowczyk

2022-07-20 do 2022-07-28

Profesjonalna Energia Odnawialna Tomaszów Lubelski

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Tomaszów Lubelski

2022-07-15 do 2022-07-23

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Tomaszów Lubelski

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Tomaszów Lubelski

2022-07-13 do 2022-07-21

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Tomaszów Lubelski

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w r...

 • Tomaszów Lubelski

2022-07-05 do 2022-07-13

Znakomita Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: d...

 • Telatyn

2022-07-02 do 2022-07-10

Solidna Energia Odnawialna

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w dziedzinie energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w okolicy miejscowości Lubelskie, który napisał "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Łaszczów

2022-07-02 do 2022-07-10

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: posiadam kolektory sloneczne ...

 • Tarnawatka

2022-06-26 do 2022-07-04

Doskonała Pompa Ciepła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Tomaszów Lubelski

2022-06-26 do 2022-07-04

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Pokaż Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Lubelskie i okolicy, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to koniecznie powinien poznać Twoją Firmę. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Lubycza Królewska

2022-06-21 do 2022-06-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Typin

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Typin

2022-06-21 do 2022-06-29

Idealne Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Rachanie

2022-06-20 do 2022-06-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Grodysławice

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca napisał - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Grodysławice

2022-06-16 do 2022-06-24

Solidna Energia Odnawialna

Solidna energia odnawialna to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Tomaszów Lubelski

2022-06-16 do 2022-06-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Grodysławice

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Pokaż propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Grodysławice

2022-06-15 do 2022-06-23

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 20 Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z...

 • Poturzyn

2022-06-14 do 2022-06-22

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 150m², Tomaszów Lubelski

Klienci nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w gąszczu ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście Zlecającemu zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 150m². Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Tomaszów Lubelski

2022-06-10 do 2022-06-18

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu