Pompa ciepła w Opolu Lubelskim

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 863 785 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Opole Lubelskie - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Opole Lubelskie

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Opole Lubelskie

64 opinie

Skoro starasz się znaleźć dostawcę dobrych gruntowych wymienników ciepła to Sunlit.pl Marek Sowka na pewno dobierze odpowiedni produkt. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

TradeMark Energy Sp. z o.o. - Tanie Powietrzne Pompy Ciepła Opole Lubelskie

Tanie Powietrzne Pompy Ciepła

16 opinii

Kupno tanich powietrznych pomp ciepła jest trudniejsze niż może się wydawać, ale TradeMark Energy Sp. z o.o. na pewno pomoże Tobie w znalezieniu właściwego towaru. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

MCW Energia - Pompy Ciepła Opole Lubelskie

MCW Energia

5 opinii

Szukasz profesjonalistów od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje MCW Energia. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

GranEl - Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Opole Lubelskie

Cenione Powietrzne Pompy Ciepła

29 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Opola Lubelskiego, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. GranEl wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci zacną propozycję. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Delektrom Michał Nosewicz - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Opole Lubelskie

Delektrom Michał Nosewicz

4 opinie

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Delektrom Michał Nosewicz poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

TerawatOZE - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Opole Lubelskie

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

4 opinie

Odnawialne źródła energii to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

SUNSERVICE - Perfekcyjna Energia Odnawialna Opole Lubelskie

SUNSERVICE

8 opinii

Firma SUNSERVICE świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Opola Lubelskiego oraz przyległych powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Elektromechanika Chłodnicza Grzegorz Kowalczyk - Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Opolu Lubelskim

Rewelacyjne Gruntowe Wymienniki Ciepła w Opolu Lubelskim

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Elektromechanika Chłodnicza Grzegorz Kowalczyk jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Klimats - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Opole Lubelskie

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła Opole Lubelskie

Trudno Ci się odnaleźć w gąszczu ofert na gruntowe wymienniki ciepła? Fachowcy z Klimats zaproponują Ci najlepsze wyjście. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Techniczne Usługi Natryskowe - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Opole Lubelskie

Techniczne Usługi Natryskowe

Wybór dobrych gruntowych wymienników ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Techniczne Usługi Natryskowe poradzą Ci i znajdą dostosowane rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

30 Zleceń - Pompy Ciepła Opole Lubelskie

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Poniatowa

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z...

 • Poniatowa

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 129m², Opole Lubelskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 129m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Opole Lubelskie

2022-08-21 do 2022-08-29

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Chodel

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Chodel

2022-08-14 do 2022-08-22

Profesjonalna Energia Odnawialna Opole Lubelskie

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Lubelskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Braciejowice

2022-08-01 do 2022-08-09

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Opole Lubelskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Opole Lubelskie

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Idalin

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Lubelskie i okolicy, więc jeśli poszukuje opłacalnego systemów grzewczych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Idalin

2022-07-25 do 2022-08-02

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Opole Lubelskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Chodel

2022-07-16 do 2022-07-24

Wyśmienity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Wilków

2022-06-12 do 2022-06-20

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Poniatowa

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w dziedzinie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w rejonie Lubelskiego, który wysłał zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m²". Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Poniatowa

2022-06-09 do 2022-06-17

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Zarudki

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów grzewczych powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Zarudki

2022-06-04 do 2022-06-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Poniatowa

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy...

 • Poniatowa

2022-05-11 do 2022-05-19

Pompa Ciepła Opole Lubelskie

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Opole Lubelskie

2022-04-03 do 2022-04-11

Korzystne Systemy Grzewcze Opole Lubelskie

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Lubelskiego, więc jeśli szuka korzystnego systemów grzewczych to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Starościn

2022-04-10 do 2022-04-18

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kamionka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kamionka

2022-07-05 do 2022-07-13

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Kamionka

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kamionka

2022-08-03 do 2022-08-11

Odnawialne Źródła Energii

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Lubelskie i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kamionka

2022-09-07 do 2022-09-15

Solidna Energia Odnawialna

Klient poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Kamionka

2022-04-22 do 2022-04-30

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kamionka

Jeżeli nadal jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Lubelskiego na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Kamionka

2022-06-06 do 2022-06-14

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kamionka

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty...

 • Kamionka

2022-08-06 do 2022-08-08

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Kamionka

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 90m², Kamionka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 90m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kamionka

2022-05-04 do 2022-05-04

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kamionka

Jako Firma z rejonu Lubelskiego, nie mając sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła w dobrej cenie każdemu Klientowi i zapewniający dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Powinno Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Kamionka

2022-05-29 do 2022-06-06

Ceniony Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zleceniodawcy, że następnego takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Lubelskie i okolicy. Dlatego jeśli jesteś producentem cenionego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kamień

2022-09-18 do 2022-09-26

Korzystne Systemy Grzewcze

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zlecenie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zemborzyn drugi

2022-05-04 do 2022-05-12

Pompa Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Solec nad Wisłą

2022-06-13 do 2022-06-21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Urzędów

Pokaż Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Lubelskie i okolicy, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to koniecznie powinien poznać Twoją Firmę. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Urzędów

2022-08-23 do 2022-08-31

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 40m², Łopiennik

Jako wybitni specjaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 40m²". Aby uzyskać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Łopiennik

2022-04-20 do 2022-04-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Borzechów

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Lubelskie z pewnością dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Borzechów

2022-08-04 do 2022-08-12

Systemy Grzewcze

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego systemów grzewczych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 160m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kazimierz Dolny

2022-07-16 do 2022-07-24

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Kazimierz Dolny

2022-08-08 do 2022-08-16

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu