Fundamenty w Mogilnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 867 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 088 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Mogilnie

Fundamenty Mogilno

Rewelacyjny Fundament

20 opinii

Chcesz znaleźć wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Parati Sp. z o.o. z Mogilna będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Altius Sp. z o.o. - Solidny Fundament Mogilno

Altius Sp. z o.o.

10 opinii

Firma Altius Sp. z o.o. świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Mogilno oraz przyległych powiatów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE KACPER BORYS - Rewelacyjne Wylewanie Fundamentów Mogilno

Rewelacyjne Wylewanie Fundamentów

5 opinii

Zleć zadanie wylewania fundamentów fachowcom firmy USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE KACPER BORYS z miejscowości Mogilno. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Mogilna nie mają sobie równych. Skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

P.H.U FIL-POL - Świetne Ławy Fundamentowe Mogilno

Świetne Ławy Fundamentowe Mogilno

3 opinie

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od ław fundamentowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia P.H.U FIL-POL. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Usługi minikoparką Jerzy Skowron - Doskonałe Wykonanie Fundamentów Mogilno

Usługi minikoparką Jerzy Skowron

Starasz się odnaleźć godnego uwagi profesjonalistę z zakresu doskonałego wykonania fundamentów z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Usługi minikoparką Jerzy Skowron jest Twoim rozwiązaniem. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

PHU W.K - Profesjonalne Fundamenty Pod Dom w Mogilnie

Profesjonalne Fundamenty Pod Dom w Mogilnie

Jeśli nadal potrzebujesz profesjonalistów od fundamentów pod dom to skorzystaj z doświadczenia PHU W.K. Mogilno i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

An-bud - Staranne Wzmacnianie Fundamentów Mogilno

An-bud

Zaufaj fachowcom w dziedzinie wzmacniania fundamentów i zatrudnij An-bud. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

EWIMAR-BUD GÓRSKI MARCIN - Solidne Wylewanie Fundamentów Mogilno

EWIMAR-BUD GÓRSKI MARCIN

Od wielu lat pracownicy EWIMAR-BUD GÓRSKI MARCIN realizują usługi z zakresu solidnego wylewania fundamentów, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

AN-BUD - Fantastyczne Kopanie Fundamentów Mogilno

Fantastyczne Kopanie Fundamentów Mogilno

Uwierz fachowcom w dziedzinie ław fundamentowych i zatrudnij AN-BUD. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Woj-bud Wojciech Wojciechowski - Fantastyczne Wylewanie Fundamentów Mogilno

Woj-bud Wojciech Wojciechowski

Zleć usługę wylewania fundamentów ekspertom firmy Woj-bud Wojciech Wojciechowski z miejscowości Mogilno. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Mogilna są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 31 zleceń na fundamenty w Mogilnie

Staranne Usługi Wykonania Fundamentów Mogilno

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Palędzie dolne

2023-01-17 do 2023-01-25

Wyjątkowa Budowa Fundamentów Mogilno

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące wyjątkowej budowy fundamentów od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Kujawsko-pomorskie lub okolicy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Strzelno

2023-01-16 do 2023-01-19

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 115m², Strzelno

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi wykonania fundamentów na wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest wiarygodny. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Strzelno

2023-01-16 do 2023-01-19

Wykonanie Fundamentów Mogilno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 115m² Informacje dodatkowe: Projekt budynku : Dom w balsamowcach 8 Szerokość : 12 m Długość : 9.90m Wysok...

 • Strzelno

2023-01-16 do 2023-01-19

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-200m², Gębice

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gębice

2022-08-21 do 2022-08-29

Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, 137m², Janikowo

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 137m² Informacje dodatkowe: Długość 15m, szerokość 10,7 , projekt Rogatek, Jeśli potrzebne są jakieś konkret...

 • Janikowo

2023-01-02 do 2023-01-10

Tanie Usługi Wykonania Fundamentów

Usługi wykonania fundamentów nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie budowy fundamentów. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, do 100m²". Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Inowrocław

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Inowrocław

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od fundamentów szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Inowrocławia na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Inowrocław

2022-12-11 do 2022-12-19

Doskonałe Usługi Wykonania Fundamentów

Jako wybitni pracownicy jesteście w stanie spełnić oczekiwania z zakresu usług wykonania fundamentów. Ogłoszenie ma treść "Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, do 100m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Inowrocław

2023-01-16 do 2023-01-24

Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 46m², Sławęcinek

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 46m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie ławy fundamentowej - 32mb (przekrój 50cm x 50cm). Zakres prac: -...

 • Sławęcinek

2022-09-25 do 2022-10-03

Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Piotrków Kujawski

Zlecający poszukuje świetnej współpracy i pisze - Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Piotrków Kujawski

2022-12-15 do 2022-12-23

Wyjątkowe Wykonanie Fundamentów

Jeśli świadczysz wyjątkowe usługi wykonania fundamentów i wykonanie fundamentów na terenie miejscowości Radziejów oraz okolicznych miast to to zapytanie ofertowe jest zorientowane na Ciebie. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Radziejów

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, 35m², Radziejów

Jeśli usługi wykonania fundamentów w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, 35m²". Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Radziejów

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 35m², Radziejów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Radziejów

2022-09-05 do 2022-09-13

Pierwszorzędne Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: letniskowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Tomiszewo

2022-08-08 do 2022-08-16

Zapytanie o wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m², Chomiąża Szlachecka

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: tak Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Chomiaza szlachecka Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chomiąża szlachecka

2023-01-06 do 2023-01-14

Zapytanie o wykonanie fundamentów, 101-200m², Kazimierz Biskupi

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kazimierz Biskupi

2022-09-12 do 2022-09-20

Perfekcyjna Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 244m² Informacje dodatkowe: Nazwa projektu: dom w przebiśniegach 22 (Archon) Termin rozpoczęcia prac: 2023...

 • Gniezno

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 70m², Gniezno

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gniezno

2022-08-11 do 2022-08-19

Staranne Fundamenty Mogilno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 167m² Informacje dodatkowe: projekt e-252 WAX1162 Termin rozpoczęcia prac: 2023-10-10...

 • Gniezno

2022-12-05 do 2022-12-13

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Gniezno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gniezno

2022-08-19 do 2022-08-27

Solidne Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Gniezno

2022-09-27 do 2022-10-05

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 88m², Gniezno

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 88m² Informacje dodatkowe: Dom w kosaćcach OZE Termin rozpoczęcia prac: 2023-10-20...

 • Gniezno

2023-01-15 do 2023-01-23

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 60m², Prądocin

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 60m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Prądocin

2022-10-07 do 2022-10-15

Najwyższej Klasy Konstrukcje Betonowe Mogilno

Jesteś w stanie zaoferować korzystną propozycję dotyczącą konstrukcji betonowych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Żnin

2022-07-19 do 2022-07-27

Budowa Fundamentów

Potrzebujesz pracy jako fachowiec od wyjątkowej budowy fundamentów w rejonie Kujawsko-pomorskiego lub w pobliskich miastach? Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Smerzyn

2023-01-04 do 2023-01-05

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 134m², Pszczółczyn

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na rewelacyjne wykonanie fundamentów w rejonie Kujawsko-pomorskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 134m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pszczółczyn

2022-07-21 do 2022-07-29

Tanie Konstrukcje Betonowe

Ten Klient, który nadal nie znalazł konstrukcji betonowych, choć poszukuje od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam zapytanie o treści - Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 80m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Nowe dąbie

2022-11-26 do 2022-12-04

Profesjonalne Fundamenty

Jeżeli nadal jako dobra firma od fundamentów poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Łabiszyn

2022-12-29 do 2023-01-03

Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m², Łabiszyn

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łabiszyn

2022-12-11 do 2022-12-19

Profesjonalna Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 107m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łabiszyn-Wieś

2023-01-10 do 2023-01-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów