Fundamenty w Sokółce

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 433 061 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 355 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Sokółce

Fundamenty Sokółka

Pierwszorzędne Wylewanie Fundamentów

4 opinie

Powierz zadanie wylewania fundamentów profesjonalistom z miejscowości Sokółka. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Sokółki są jednymi z najlepszych. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

DEC MARCIN DEC - Doskonałe Wykonanie Fundamentów w Sokółce

Doskonałe Wykonanie Fundamentów w Sokółce

3 opinie

Chesz znaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu doskonałego wykonania fundamentów do realizacji zaplanowanych działań? Firma DEC MARCIN DEC jest Twoim rozwiązaniem. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

GENERALE BUILDERS Acewicz Michał - Doskonałej Jakości Fundament Sokółka

Doskonałej Jakości Fundament

3 opinie

Gdy poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z GENERALE BUILDERS Acewicz Michał perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Płyty - Porządny Fundament Sokółka

Płyty

11 opinii

Planujesz wybrać solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Płyty z Sokółki będzie najszybszą drogą. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Frankop - Fantastyczne Wykonanie Fundamentów Sokółka

Fantastyczne Wykonanie Fundamentów Sokółka

3 opinie

Pragniesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu fantastycznego wykonania fundamentów z Sokółki, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Frankop jest gotowa Ci pomóc. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Kolorowy Dom P.U.H. Henryk Mosiejko - Doskonałe Kopanie Fundamentów Sokółka

Kolorowy Dom P.U.H. Henryk Mosiejko

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące kopania fundamentów ekspertom z miejscowości Sokółka. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Sokółki są w ścisłej czołówce. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zadzwoń!

Holik-Bud - Perfekcyjne Wzmacnianie Fundamentów Sokółka

Perfekcyjne Wzmacnianie Fundamentów Sokółka

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od wzmacniania fundamentów to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Holik-Bud. Sokółka i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Rafał Borowski - Perfekcyjna Izolacja Fundamentów Sokółka

Perfekcyjna Izolacja Fundamentów

1 opinia

Od lat pracownicy Rafał Borowski realizują usługi z zakresu perfekcyjnej izolacji fundamentów, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

P-SKI&SKY - Świetny Fundament Sokółka

P-SKI&SKY

Zaufaj fachowcom w dziedzinie fundamentu i zatrudnij P-SKISKY. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wysbud Michał Wysocki - Doskonałe Fundamenty Pod Dom Sokółka

Wysbud Michał Wysocki

Wysbud Michał Wysocki oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Sokółki i z sąsiednich miast. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 31 zleceń na fundamenty w Sokółce

Najwyższej Klasy Konstrukcje Betonowe Sokółka

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sokółka

2023-01-17 do 2023-01-25

Staranne Usługi Wykonania Fundamentów Sokółka

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Suchowola

2022-10-13 do 2022-10-21

Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sokółka

2022-09-17 do 2022-09-25

Porządne Fundamenty Sokółka

Wykonanie fundamentów dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Sokółka

2022-08-26 do 2022-09-03

Znakomite Fundamenty

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Budynek na planie prostokąta o bokach 14 x 8,5 m. Jest w tym garaż jednosta...

 • Sokółka

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 70m², Strękowizna

Zapytanie o treści - Zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 70m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z Podlaskiego oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Strękowizna

2022-12-22 do 2022-12-30

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Czarna Białostocka

Usługi wykonania fundamentów w wykonaniu Twojej firmy to prawdziwy majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia budowy fundamentów nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m². Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Czarna Białostocka

2022-08-27 do 2022-09-04

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 110m², Supraśl

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 110m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Supraśl

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 187m², Wasilków

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 187m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Wasilków

2022-09-14 do 2022-09-22

Rewelacyjne Wykonanie Fundamentów Sokółka

Bądź pewny, że Konsumenci zlecający wykonanie fundamentów są pewni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od wykonania fundamentów. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Knyszyn

2022-11-04 do 2022-11-12

Rewelacyjne Fundamenty

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 136m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Dobrzyniewo Kościelne

2023-01-09 do 2023-01-17

Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Dobrzyniewo duże

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano wczoraj o 13:03

Konstrukcje Betonowe

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę dobrych konstrukcji betonowych gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, z pewnością przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę wykonanie ławy fundamentowej, do 100m². Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Białystok

2022-09-25 do 2022-09-27

Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Białystok

Pokaż Zlecającemu, że takiej propozycji konstrukcji betonowych nie znajdzie w miejscowości Białystok i okolicy, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy konstrukcji betonowych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Białystok

2022-11-07 do 2022-11-07

Doskonałe Usługi Wykonania Fundamentów

Jeśli usługi wykonania fundamentów na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapytanie o wykonanie fundamentów, 70m²". Zaproponuj termin!

 • Białystok

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 70m², Białystok

Usługi wykonania fundamentów w wykonaniu Twojej firmy to majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia budowy fundamentów nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 70m². Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Białystok

2022-10-05 do 2022-10-13

Staranne Fundamenty

Szukane są staranne usługi wykonania fundamentów w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 105m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny fundamentów, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Białystok

2022-08-29 do 2022-09-06

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 70m², Białystok

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: dom modulowy,drewniany Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Białystok

2022-08-31 do 2022-09-08

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 70m², Białystok

Szukane są rzetelne usługi wykonania fundamentów w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 70m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny fundamentów, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Białystok

2022-09-25 do 2022-10-03

Konstrukcje Betonowe

Spowoduj, że konstrukcje betonowe nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany specjalista z zakresu konstrukcji betonowych sporządź najlepszą ofertę pod zlecenie - Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m². Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Białystok

2022-11-19 do 2022-11-27

Najlepsza Budowa Fundamentów Sokółka

Zrealizuj prace dotyczące najlepszej budowy fundamentów od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Białegostoku lub okolicy. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Białystok

2022-11-21 do 2022-11-29

Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m², Białystok

Zlecający, który potrzebuje najlepszej usługi wykonania fundamentów powinien już dziś zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Pokaż propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Białystok

2023-01-02 do 2023-01-10

Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: 14.5 m na 11 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Białystok

2022-10-28 do 2022-11-05

Zlecę wykonanie fundamentów, 101-200m², Białystok

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Białystok

2023-01-08 do 2023-01-08

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Białystok

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Białystok

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapytanie o wykonanie fundamentów, 76m², Białystok

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 76m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Białystok

2023-01-05 do 2023-01-13

Doskonałe Wykonanie Fundamentów

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, do 100m²". Wykonaj zlecenie doskonałego wykonania fundamentów jako fachowiec w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z okolic Białegostoku i sąsiednich powiatów. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Białystok

2023-01-18 do 2023-01-26

Usługi Wykonania Fundamentów

Jako utalentowani specjaliści macie możliwość spełnić wymagania z zakresu usług wykonania fundamentów. Zlecenie brzmi "Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 180m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Białystok

2022-09-18 do 2022-09-26

Doskonałe Fundamenty

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Białystok

2022-09-03 do 2022-09-11

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m², Białystok

Zleceniodawca szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Białystok

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano wczoraj o 07:24

Wyjątkowa Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: niepodpiwniczony Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: dwie płyty po 70 m2 na jednej działce Termin rozpoczęcia...

 • Fasty

2022-10-28 do 2022-11-05

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów