Fundamenty w Sejnach

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 425 081 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 958 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Sejnach

Fundamenty Sejny

Świetne Fundamenty Pod Dom

17 opinii

Jesteś zdania, że świetne fundamenty pod dom to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z BETONACJA - płyty fundamentowe pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

PM-Bud - Wyjątkowe Wylewanie Fundamentów Sejny

Wyjątkowe Wylewanie Fundamentów Sejny

5 opinii

Starasz się odnaleźć solidnego fachowca z zakresu wyjątkowego wylewania fundamentów z Sejn, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma PM-Bud jest Twoim rozwiązaniem. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Usługi remontowo-budowlane Walenty Krakowski - Solidny Fundament Sejny

Usługi remontowo-budowlane Walenty Krakowski

Uwierz specjalistom w dziedzinie fundamentu i zatrudnij Usługi remontowo-budowlane Walenty Krakowski. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

MURATORE - Doskonała Izolacja Fundamentów Sejny

Doskonała Izolacja Fundamentów Sejny

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu doskonałej izolacji fundamentów do realizacji zaplanowanych działań? Firma MURATORE jest do Twojej dyspozycji. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ABC-WIÓR Cezary Mazalewski - Perfekcyjne Wykonanie Fundamentów Sejny

ABC-WIÓR Cezary Mazalewski

Powierz prace dotyczące wykonania fundamentów ekspertom firmy ABC-WIÓR Cezary Mazalewski z miejscowości Sejny. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Sejn są jednymi z najlepszych. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Usługi remontowo-budowlane "KRZYŚ" - Solidne Wylewanie Fundamentów w Sejnach

Solidne Wylewanie Fundamentów w Sejnach

Zaoszczędź pieniądze i powierz prace tym zawodowcom w kwestii wylewania fundamentów z Sejn. Już nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

PIETRZAK FIRMA BUDOWLANA - mgr inż. Andrzej Pietrzak - Świetny Fundament Sejny

PIETRZAK FIRMA BUDOWLANA - mgr inż. Andrzej Pietrzak

Uwierz fachowcom w dziedzinie fundamentu i zatrudnij PIETRZAK FIRMA BUDOWLANA - mgr inż. Andrzej Pietrzak. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

mxfrj - Najlepsze Wykonanie Fundamentów Sejny

Najlepsze Wykonanie Fundamentów

Pragniesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu najlepszego wykonania fundamentów z Sejn, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma mxfrj jest Twoim rozwiązaniem. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Ekologiczne dachy wiórowe - Solidne Fundamenty Pod Dom Sejny

Solidne Fundamenty Pod Dom

Zaufaj ekspertom w dziedzinie fundamentów pod dom i zatrudnij Ekologiczne dachy wiórowe. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Zbyszek domyslawski - Wyjątkowe Wykonanie Fundamentów Sejny

Zbyszek domyslawski

Zleć zadanie wykonania fundamentów ekspertom firmy Zbyszek domyslawski z miejscowości Sejny. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Sejn są jednymi z najlepszych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich.

Najnowsze z 31 zleceń na fundamenty w Sejnach

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Buda Ruska

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Buda ruska

2022-12-18 do 2022-12-26

Najwyższej Klasy Wykonanie Fundamentów Sejny

Klient napisał "Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-200m²". Przyjmij usługę najwyższej klasy wykonania fundamentów jako fachowiec w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia działalności z Podlaskiego i przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Krasnopol

2022-12-14 do 2022-12-22

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 80m², Krasnopol

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 80m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Krasnopol

2022-07-28 do 2022-08-05

Doskonałe Konstrukcje Betonowe Sejny

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: tak Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Witam. Poszukuję soldnej. firmy budowlanej, która umożliwi mi wykonanie: wyk...

 • Magdalenowo

2022-09-11 do 2022-09-19

Znakomite Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: tak Powierzchnia budynku: 130m² Informacje dodatkowe: Zarys prac dotyczy: wylania chudziaka pod ławy) wylanie ław fundamentowych (budy...

 • Magdalenowo

2022-10-24 do 2022-11-01

Doskonałej Jakości Fundamenty Sejny

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od fundamentów poszukujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 138m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Suwałki z pewnością dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Suwałki

2023-01-08 do 2023-01-09

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Suwałki

To zapytanie o treści - Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Suwałk i okolic. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Suwałki

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, do 100m², Suwałki

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Suwałki

2022-10-11 do 2022-10-19

Szukam firmy na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m², Suwałki

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu wysokiej klasy budowy fundamentów z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Suwałki

2022-08-09 do 2022-08-17

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m², Płaska

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: Projekt Przepiórka Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Płaska

2022-09-23 do 2022-10-01

Rewelacyjna Budowa Fundamentów Sejny

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi budowy fundamentów na ponadprzeciętnym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Raczki

2022-08-05 do 2022-09-04

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 301-500m², Raczki

Doprowadź do tego, że konstrukcje betonowe nie będzie dla Klienta tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z zakresu konstrukcji betonowych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 301-500m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Raczki

2022-11-14 do 2022-11-22

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 301-500m², Raczki

Usługi wykonania fundamentów nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie budowy fundamentów. Poznaj szczegóły zlecenia o treści "Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 301-500m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Raczki

2022-10-12 do 2022-10-20

Staranne Fundamenty

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Podpiwniczenie: bez podpiwniczenia Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Raczki

2022-12-16 do 2022-12-24

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m², Augustów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Augustów

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 5 godzin temu

Tanie Usługi Wykonania Fundamentów Sejny

Jeśli tanie usługi wykonania fundamentów w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Klient zgłosił "Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Augustów

2023-01-22 do 2023-01-30

Pierwszorzędne Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: Budynek ketniskowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: Mam wykonany fundament pod inny projekt .i potrzebuję zaadoptowac go do innego p...

 • Filipów drugi

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 3 dni temu

Solidna Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-04-03...

 • Kiliany

2022-11-10 do 2022-11-18

Staranne Fundamenty

Wykonanie fundamentów dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 50m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Rajgród

2022-07-24 do 2022-08-01

Wysokiej Klasy Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: domek rekreacyjny 55m2 zbodowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 50m² Informacje dodatkowe: wylewka pod domek rekreacyjny, parterowy, murowany lub szkieletowy Termin ...

 • Rajgród

2023-01-18 do 2023-01-26

Odpowiednie Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Suchowola

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Gołdap

Usługi wykonania fundamentów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Gołdap

2022-08-11 do 2022-08-19

Wykonanie Fundamentów

Najlepsze wykonanie fundamentów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gołdap

2023-01-24 do 2023-02-01

Staranne Fundamenty

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gołdap

2023-01-04 do 2023-01-12

Fantastyczne Usługi Wykonania Fundamentów

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi wykonania fundamentów Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Marka, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zadowolić odbiorców. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Ełk

2022-10-14 do 2022-10-22

Rewelacyjna Budowa Fundamentów

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze zalety jako eksperta od budowy fundamentów to zrealizuj zlecenie - Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 60m². Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ełk

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na wykonanie ławy fundamentowej, 201-300m², Ełk

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ełk

2022-07-29 do 2022-08-06

Świetne Usługi Wykonania Fundamentów

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi wykonania fundamentów Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Marka, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Ełk

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Grajewo

Przyjmij zlecenie perfekcyjnego wykonania fundamentów o treści "Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m²", jako fachowiec z miejscowości Grajewo. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Grajewa nie masz sobie równych. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Grajewo

2023-01-06 do 2023-01-16

Fantastyczna Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Grajewo

2022-12-30 do 2023-01-07

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Zawady Ełckie

Usługi wykonania fundamentów w Twoim wykonaniu to autentyczny majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia wykonania fundamentów skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zawady ełckie

2022-10-12 do 2022-10-20

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów