Fundamenty w Siemiatyczach

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 424 992 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 951 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Siemiatyczach

Fundamenty Siemiatycze

Pierwszorzędna Płyta Fundamentowa Siemiatycze

17 opinii

Przygotowanie płyty fundamentowej będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. BETONACJA - płyty fundamentowe ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Brukersi - Profesjonalne Fundamenty Pod Dom Siemiatycze

Brukersi

4 opinie

Jeśli jeszcze szukasz ekspertów od fundamentów pod dom to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Brukersi. Siemiatycze to główny obszar ich działania. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Paweł Kryński - Doskonałej Jakości Fundament Siemiatycze

Doskonałej Jakości Fundament

Jeżeli szukasz profesjonalistów od fundamentu to powierz tę kwestię specjalistom z Paweł Kryński. Siemiatycze to główny obszar ich działania. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - sprawdź!

AS FORMAT - Najlepsza Płyta Fundamentowa Siemiatycze

Najlepsza Płyta Fundamentowa

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od płyty fundamentowej? Skorzystaj z kwalifikacji AS FORMAT. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

MARBUD - Perfekcyjne Fundamenty Pod Dom Siemiatycze

MARBUD

Poszukujesz specjalisty od fundamentów pod dom? Skorzystaj z doświadczenia MARBUD. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Usługi remontowo-budowlane - Najlepszy Fundament Siemiatycze

Najlepszy Fundament

Gdy szukasz dobrej współpracy to eksperci z Usługi remontowo-budowlane są dla Ciebie idealni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

W-Trans - Najlepsze Ławy Fundamentowe w Siemiatyczach

Najlepsze Ławy Fundamentowe w Siemiatyczach

Uważasz, że najlepsze ławy fundamentowe to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z W-Trans dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Umów odpowiedni dla Ciebie termin!

Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Zduniuk - Perfekcyjne Płyty Betonowe Siemiatycze

Perfekcyjne Płyty Betonowe Siemiatycze

Przygotowanie fundamentu będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Zduniuk ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Mariusz Kłoczkowski - Rewelacyjne Płyty Betonowe Siemiatycze

Rewelacyjne Płyty Betonowe

Nadal poszukujesz profesjonalistów od płyt betonowych? Skorzystaj z kwalifikacji USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Mariusz Kłoczkowski. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Firma z oferteo - Znakomite Wzmacnianie Fundamentów Siemiatycze

Znakomite Wzmacnianie Fundamentów

Jeżeli szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Firma z oferteo perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Najnowsze z 30 zleceń na fundamenty w Siemiatyczach

Odpowiednie Konstrukcje Betonowe Siemiatycze

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę odpowiednich konstrukcji betonowych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Siemiatycze

2023-01-16 do 2023-01-24

Rewelacyjne Wykonanie Fundamentów Siemiatycze

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Siemiatycze

2022-11-29 do 2022-12-07

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Drohiczyn

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Drohiczyn

2022-11-12 do 2022-11-20

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m², Siemiatycze

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od fundamentów szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 70m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Siemiatycz na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Siemiatycze

2022-10-02 do 2022-10-10

Budowa Fundamentów Siemiatycze

Potrzebujesz pracy jako fachowiec od wyjątkowej budowy fundamentów w rejonie Mazowieckiego lub w pobliskich miastach? Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Rusków

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 13 godzin temu

Bezkonkurencyjne Konstrukcje Betonowe

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-200m², wybranie bezkonkurencyjnych konstrukcji betonowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Bielsk Podlaski

2022-11-23 do 2022-12-01

Wyjątkowe Wykonanie Fundamentów

Poszukujesz zleceniodawcy jako specjalista od wyjątkowego wykonania fundamentów w miejscowości Podlaskie lub w rejonie powiatu? Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Godzieby

2023-01-17 do 2023-01-25

Fundamenty Siemiatycze

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Suchożebry

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapytanie o wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m², Wysokie Mazowieckie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wysokie Mazowieckie

2023-01-01 do 2023-01-01

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Zbuczyn

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Zbuczyn

2023-01-16 do 2023-01-24

Wykonanie Fundamentów

Usługi wykonania fundamentów nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie wykonania fundamentów. Poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, 301-500m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Siedlce

2022-08-11 do 2022-08-19

Doskonałe Konstrukcje Betonowe

Podjęcie decyzji o wyborze konstrukcji betonowych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 37m². Zaprezentuj ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Siedlce

2023-01-14 do 2023-01-22

Znakomite Usługi Wykonania Fundamentów Siemiatycze

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Siedlce

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 5 dni temu

Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Siedlce

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 6 dni temu

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 90m², Hajnówka

Zdecydowanie o wyborze konstrukcji betonowych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 90m². Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Hajnówka

2022-09-09 do 2022-09-17

Doskonałe Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 150m² Informacje dodatkowe: Ławice, geodeta załatwione, humus zdjęty, energia , woda , stal na działce. Termin roz...

 • Hajnówka

2022-10-25 do 2022-10-26

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 200m², Hajnówka

Szukane są dobre usługi wykonania fundamentów w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 200m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu budowy fundamentów, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Hajnówka

2022-08-17 do 2022-08-25

Perfekcyjne Fundamenty

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od fundamentów szukasz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Hajnówki z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Hajnówka

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Biała Podlaska

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: 11 na 12 wg projektu opałek 3n w systemie kanadyjskim Termin rozpoczęcia p...

 • Biała Podlaska

2022-11-21 do 2022-11-29

Solidne Usługi Wykonania Fundamentów

Szukane są solidne usługi wykonania fundamentów w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 80m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny fundamentów, poznaj szczegóły zlecenia. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Biała Podlaska

2022-12-29 do 2023-01-06

Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Wg.projektu opałek 3n system szkieletowy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w...

 • Biała Podlaska

2022-12-14 do 2022-12-22

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Biała Podlaska

Jeżeli jako dobra firma od fundamentów szukasz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Białej Podlaskiej na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Biała Podlaska

2022-10-23 do 2022-10-31

Zlecę wykonanie fundamentów, do 100m², Biała Podlaska

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Biała Podlaska

2023-01-14 do 2023-01-22

Fantastyczne Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: ściany z bloczków betonowych Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Wykonanie prac ziemnych i ścian z bloczków betonowych na ławie fundament...

 • Biała Podlaska

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, do 100m², Biała Podlaska

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Biała Podlaska

2022-11-21 do 2022-11-29

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 45m², Węgrów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 45m² Informacje dodatkowe: budynek szkieletowy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Węgrów

2023-01-15 do 2023-01-23

Świetne Fundamenty

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 48m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Węgrów

2022-11-30 do 2022-12-08

Pierwszorzędne Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: domek letniskowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 42m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wojszki

2022-08-15 do 2022-08-23

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, do 100m², Lewickie

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Jedenascie m na szesc metrow Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lewickie

2022-11-23 do 2022-12-01

Profesjonalna Budowa Fundamentów

Klient napisał "Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 70m²". Zrealizuj zadanie profesjonalnej budowy fundamentów jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji prac z okolic Podlaskiego i sąsiednich powiatów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Glejsk

2022-10-13 do 2022-10-21

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów