Elektryk w Słupsku

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 745 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 649 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Słupsku

Elektryk Słupsk

Firma Elektryczno-Hydrauliczna "ELDAN" Wiesław Puzdrowski

22 opinie

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę pogotowia elektrycznego. Specjaliści z Firma Elektryczno-Hydrauliczna ELDAN Wiesław Puzdrowski zaplanują i kompleksowo zakończą prace. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Usługi Elektryczne Damian Placek - Sumienny Elektryk Słupsk

Usługi Elektryczne Damian Placek

16 opinii

Ten elektryk działa w rejonie miejscowości Słupsk i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnego instalatorstwa elektrycznego. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Instalacje Elektryczne Sebastian Skrzydlak - Doskonała Wymiana Instalacji Elektrycznej Słupsk

Doskonała Wymiana Instalacji Elektrycznej

14 opinii

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest wymiana instalacji elektrycznej. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Best Rank Sp. z o.o. - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Słupsk

Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Słupsk

13 opinii

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi wymiany instalacji elektrycznej na bardzo dobrym poziomie. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców typowy pakiet usług.

El-elektron - Solidne Instalatorstwo Elektryczne Słupsk

El-elektron

6 opinii

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy El-elektron spełnią Państwa oczekiwania odnośnie instalatorstwa elektrycznego. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Usługi Elektryczne Sebastian Pupka Lipiński - Rewelacyjny Elektryk Słupsk

Rewelacyjny Elektryk

4 opinie

Nie możesz znaleźć rzetelnego specjalisty wykonującego usługi elektryczne? Ci elektrycy nie mają sobie równych w Słupsku. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Instal-home - Staranne Instalacje Elektryczne w Słupsku

Staranne Instalacje Elektryczne w Słupsku

4 opinie

Jeśli interesuje Cię rewelacyjna wymiana instalacji elektrycznej w rejonie Słupska i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z doświadczenia Instal-home. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

G-konekt - Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej Słupsk

Najlepsza Wymiana Instalacji Elektrycznej Słupsk

4 opinie

Zatrudnij specjalistów z G-konekt jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do najlepszej wymiany instalacji elektrycznej na terenie Słupska. Skontaktuj się i poznaj ofertę.

Instalacje Elektryczne "RAFMAG" Jarosław Szwaja - Rzetelne Pogotowie Elektryczne Słupsk

Rzetelne Pogotowie Elektryczne

2 opinie

Celny wybór rzetelnego pogotowia elektrycznego jest niełatwy, dlatego warto zainteresować się Instalacje Elektryczne RAFMAG Jarosław Szwaja - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Install&lForce - Solidne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Słupsk

Install&lForce

6 opinii

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi wykonania instalacji elektrycznej na najwyższym poziomie. Elektryka w pełnym zakresie dla domu i firmy od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców typowy zakres usług.

Najnowsze z 42 zleceń na instalacje elektryczne w Słupsku

Elektryka Słupsk

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: Naprawa siły Informacje dodatkowe: Mam do naprawienia siłę bo jeden z kabli jest zmostkowany Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Słupsk

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 8 dni temu

Szukam elektryka do drobnych prac elektrycznych, mieszkanie, 3pkt. el., Słupsk

Jako elektryk działający na obszarze Słupska i świadczący rozmaite usługi elektryczne poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Szukam elektryka do drobnych prac elektrycznych, mieszkanie, 3pkt. el.". Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Słupsk

2023-01-17 do 2023-01-25

Dam zlecenie na rozbudowa instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el., Słupsk

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako uznana firma elektryczna, która jest rozchwytywana w branży w rejonie Słupska za dokładne podejście do usług elektrycznych, podejmij się zlecenia mówiącego "Dam zlecenie na rozbudowa instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el.". Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Słupsk

2023-01-17 do 2023-01-25

Wiarygodna Firma Elektryczna Słupsk

Typ budynku: mieszkanie Rodzaj przyłącza: Klient prosi o poradę Długość przyłącza: do 10mb Informacje dodatkowe: chcielibyśmy licznik przedpłatowy Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Słupsk

2023-01-12 do 2023-01-20

Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb, Słupsk

Odpowiedz na zapytanie jako elektryk z właściwym doświadczeniem w temacie elektryki. W Twojej firmie dbanie o zadowolenie swoich Klientów to rzecz powszednia. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Słupsk

2023-01-09 do 2023-01-17

Perfekcyjna Elektryka

Rodzaj płyty: indukcyjna Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Słupsk

2023-01-07 do 2023-01-15

Dam zlecenie na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el., Słupsk

Jako firma zatrudniająca znakomitych elektryków i charakteryzująca się wyjątkowym zaangażowaniem, ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el. jest idealne do Ciebie. Pokaż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Słupsk

2023-01-05 do 2023-01-13

Pierwszorzędny Elektryk Słupsk

Jako wiarygodny specjalista i pierwszorzędny elektryk oferujesz swoje usługi na terenie Słupska i w sąsiednich miastach? Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Słupsk

2023-01-05 do 2023-01-10

Dam zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el., Słupsk

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, mont...

 • Słupsk

2023-01-03 do 2023-01-11

Usługi Elektryczne Słupsk

Należąc do elektryków z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi elektryczne w miejscowości Słupsk i w całym powiecie? Jesteś świetnym kandydatem do tego ogłoszenia. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Słupsk

2023-01-03 do 2023-01-11

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków