Elektryk w Wejherowie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 457 303 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 521 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Wejherowie

Elektryk Wejherowo

Dobry Elektryk

12 opinii

Elektryk z obszerną wiedzą z zakresu dobrych usług elektrycznych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Wojtech Elektronik - Doskonałe Instalacje Elektryczne Wejherowo

Wojtech Elektronik

11 opinii

Przygotowanie instalacji elektrycznych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Wojtech Elektronik ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

Electro Energy A&S - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Wejherowo

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Wejherowo

9 opinii

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od instalacji elektrycznych to trafiłeś w dobre miejsce - Electro Energy AS jest do Twoich usług. Wejherowo i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

AT-ELECTRO - Solidne Pogotowie Elektryczne Wejherowo

AT-ELECTRO

8 opinii

Szukasz pogotowia elektrycznego do niezwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - AT-ELECTRO w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - warto.

ElektroDom - Fantastyczny Elektryk Wejherowo

ElektroDom

7 opinii

Zacznij działać z ElektroDom jeśli szukasz fantastycznych elektryków działających na terenie Wejherowa i w okolicy. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi Elektryczne Sebastian Pupka Lipiński - Wyjątkowe Usługi Elektryczne w Wejherowie

Wyjątkowe Usługi Elektryczne w Wejherowie

4 opinie

Utalentowani pracownicy Usługi Elektryczne Sebastian Pupka Lipiński spełnią Państwa wymagania w temacie usług elektrycznych. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

G-konekt - Rewelacyjne Instalacje Elektryczne Wejherowo

G-konekt

4 opinie

Jesteś zdania, że rewelacyjne instalacje elektryczne to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - elektrycy z tej firmy doradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Instalacje elektryczne od A do Z dla domu, mieszkania, firmy i biura od drobnych prac naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych profesjonalistów typowy zakres usług.

Electrician4you Oskar Wujke - Perfekcyjny Elektryk Wejherowo

Electrician4you Oskar Wujke

3 opinie

Rozpocznij współpracę z Electrician4you Oskar Wujke jeśli szukasz perfekcyjnych elektryków działających w miejscowości Wejherowo oraz w okolicy. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Instalacje Elektryczne "RAFMAG" Jarosław Szwaja - Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Wejherowo

Najwyższej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Wejherowo

2 opinie

Podekscytuje Cię sprawne działanie Instalacje Elektryczne RAFMAG Jarosław Szwaja w miejscowości Wejherowo. Ta firma elektryczna posiada wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że wymiana instalacji elektrycznej zostanie wykonane szybko i z dokładnością. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

AWBEP Michał Klas - Wiarygodna Firma Elektryczna Wejherowo

AWBEP Michał Klas

1 opinia

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników AWBEP Michał Klas. Ta znana firma elektryczna jest szanowana w branży na terenie Wejherowa za szczegółowe podejście do usług elektrycznych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 79 zleceń na instalacje elektryczne w Wejherowie

Znakomite Prace Elektryczne Wejherowo

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: budynek wielorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlen...

 • Reda

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano 2 dni temu

Drobne prace elektryczne, powyżej 5pkt. el., Wejherowo

Typ budynku: lokal handlowo-usługowy Liczba punktów elektrycznych: 6 lub więcej Zakres prac: przeniesienie punktów elektrycznych, montaż oświetlenia, montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Wejherowo

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 3 dni temu

Firma Elektryczna Wejherowo

Oczaruj tego Zlecającego fachowym działaniem w okolicach Wejherowa. Jako uznana firma elektryczna podejmij się zlecenia "Potrzebny elektryk" i udowodnij, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Przedstaw dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Wejherowo

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 3 dni temu

Solidne Usługi Elektryczne Wejherowo

Jeśli usługi elektryczne na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie napisał "Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb". Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Robakowo

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 5 dni temu

Potrzebny elektryk, podłączenie płyty indukcyjnej, Reda

Rodzaj płyty: indukcyjna Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Reda

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 7 dni temu

Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. do domu, 11-25mb, Rumia

Klient napisał "Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. do domu, 11-25mb". Jako perfekcyjna firma elektryczna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Nie trać czasu i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Rumia

2023-02-02 do 2023-02-02

Korzystne Prace Elektryczne

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na przegląd lub pomiary inst. elektrycznej, 101-150m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Pomorskie i okolic. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Zelewo ul Zbożowa /

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecenie dla elektryka na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 11-25pkt. el., Wejherowo

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 11 - 25 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, mo...

 • Wejherowo

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecę okresowy przegląd instalacji + potwierdzenie w w domu, 101-150m², Wejherowo

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Zakres zlecenia: okresowy przegląd instalacji + potwierdzenie Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wejherowo

2023-01-19 do 2023-01-27

Wybitny Elektryk Wejherowo

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż okablowania i puszek Ter...

 • Wejherowo

2023-01-13 do 2023-01-21

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków