Elektryk w Człuchowie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 904 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 184 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Człuchowie

Elektryk Człuchów

Sketch Biuro Inżynierskie Adrian Potęga

11 opinii

Szukasz znakomitego elektryka z zakresu wymiany instalacji elektrycznej? Nie szukaj dalej, Sketch Biuro Inżynierskie Adrian Potęga jest firmą, której szukasz. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ARS-INSTAL Rafał Siatkowski - Najlepsze Instalacje Elektryczne Człuchów

Najlepsze Instalacje Elektryczne Człuchów

4 opinie

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od instalacji elektrycznych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ARS-INSTAL Rafał Siatkowski. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od napraw awarii po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności pełen standard.

MADRAS Mariusz Skrzypczak - Wiarygodna Firma Elektryczna Człuchów

MADRAS Mariusz Skrzypczak

5 opinii

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników MADRAS Mariusz Skrzypczak. Ta renomowana firma elektryczna jest ceniona w branży w rejonie Człuchowa za drobiazgowe podejście do usług elektrycznych. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, firmy i biura od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy pakiet usług.

Usługi Elektryczne Grzegorz Mendrek - Doskonałe Instalacje Elektryczne Człuchów

Doskonałe Instalacje Elektryczne

1 opinia

Wciąż szukasz dobrej firmy od instalacji elektrycznych? Wykorzystaj kompetencje Usługi Elektryczne Grzegorz Mendrek. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Komplex-Pro - Najwyższej Klasy Elektryk Człuchów

Najwyższej Klasy Elektryk

2 opinie

Poszukujesz najwyższej klasy pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? Komplex-Pro to elektrycy właśnie dla Ciebie. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów całkowity standard.

Netprom Michał Klimczak - Tanie Usługi Elektryczne Człuchów

Tanie Usługi Elektryczne Człuchów

1 opinia

Pierwszorzędna firma elektryczna świadcząca swoje usługi elektryczne na terenie Człuchowa oraz w rejonie Człuchowa. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, firmy i biura od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów zupełny standard.

Piotr-Kop - Dobry Elektryk w Człuchowie

Dobry Elektryk w Człuchowie

1 opinia

Klient, który planuje kupno usługi elektrycznej musi już teraz zgłosić się do tego elektryka i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Bauterm sp. z o.o, - Profesjonalne Usługi Elektryczne Człuchów

Bauterm sp. z o.o,

1 opinia

Sprawdź wykwalifikowaną grupę pracowników Bauterm sp. z o.o. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży w miejscowości Człuchów za szczegółowe realizowanie usług elektrycznych. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi Elektroinstalacyjne - Dobre Pogotowie Elektryczne Człuchów

Usługi Elektroinstalacyjne

Usługi elektryczne to najważniejszy temat dla tego pogotowia elektrycznego - są prawdziwymi ekspertami w branży. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Dominik Czyżykowski - Wyjątkowe Wykonanie Instalacji Elektrycznych Człuchów

Dominik Czyżykowski

Potrzebujesz elektryków od wyjątkowego wykonania instalacji elektrycznej w rejonie Człuchowa lub w okolicznych miastach? Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

Najnowsze z 13 zleceń na instalacje elektryczne w Człuchowie

Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 26-50pkt. el., Debrzno

Wykonanie instalacji elektrycznych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 26-50pkt. el.. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Debrzno

2023-01-03 do 2023-01-11

Rewelacyjne Instalacje Elektryczne Człuchów

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako dobra firma od instalacji elektrycznych potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie dla firmy na montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el.. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Człuchowa bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Człuchów

2022-12-19 do 2022-12-27

Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, dom, 2pkt. el., Człuchów

Oferując usługi z zakresu elektryki od kilku lat, głównie na obszarze Człuchowa, ale także okolicznych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Człuchów

2022-12-13 do 2022-12-21

Fenomenalna Firma Elektryczna Człuchów

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 7 Powierzchnia obiektu: 20m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pr...

 • Człuchów

2022-11-13 do 2022-11-21

Dobre Usługi Elektryczne Człuchów

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi elektrycznej Twoja firma przewyższa konkurentów. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania odbiorców. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Człuchów

2022-10-24 do 2022-11-01

Elektryka Człuchów

Jako osoba z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży elektryki. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zapytanie dla firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 20m². Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Debrzno

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapotrzebowanie na instalację elektryczną, do 50m², Żukowo

Ten Klient uważa, że doskonałej jakości instalacje elektryczne to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na instalację elektryczną, do 50m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Żukowo

2022-10-08 do 2022-10-10

Dam zlecenie, wymiana instalacji elektrycznej, 51-100m², Czarne

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 1 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna ...

 • Czarne

2022-09-29 do 2022-09-29

Usługi Elektryczne

Jesteś firmą fachową? Jako uznana firma elektryczna, która jest szanowana w branży w miejscowości Pomorskie za szczegółowe realizowanie usług elektrycznych, zrealizuj zlecenie o treści "Zapytanie dla firmy, montaż instalacji elektrycznej, do 50m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Biernatka

2022-09-26 do 2022-10-04

Najwyższej Klasy Prace Elektryczne Człuchów

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jak...

 • Człuchów

2022-09-19 do 2022-09-27

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków