Elektryk w Lęborku

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 553 844 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Lęborku

Elektryk Lębork

Usługi Elektryczne El-volt

61 opinii

Nie możesz znaleźć pogotowia elektrycznego do bezzwłocznej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Usługi Elektryczne El-volt już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi Elektryczne Sebastian Pupka Lipiński - Profesjonalny Elektryk Lębork

Profesjonalny Elektryk

10 opinii

Jeśli jeszcze szukasz profesjonalnego elektryka, to zwróć uwagę na firmę Usługi Elektryczne Sebastian Pupka Lipiński. Wykonuje szerokie spektrum usług w dobrych cenach. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

BEVOINSTALL - Wyjątkowe Pogotowie Elektryczne Lębork

Wyjątkowe Pogotowie Elektryczne

7 opinii

Potrzebujesz wyjątkowego pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? BEVOINSTALL to specjaliści, którzy znajdą dla Ciebie właściwe rozwiązania. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Elektron - Usługi elektryczne Oskar Zaremba - Wysokiej Klasy Elektryk Lębork

Wysokiej Klasy Elektryk Lębork

5 opinii

Sprawdź Elektron - Usługi elektryczne Oskar Zaremba jeśli szukasz wysokiej klasy elektryków oferujących swoje usługi na terenie Lęborka i w okolicy. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SYLWEK-ELEKTRYK - Dobra Firma Elektryczna Lębork

Dobra Firma Elektryczna Lębork

4 opinie

Sprawdź doświadczoną kadrę SYLWEK-ELEKTRYK. Ta renomowana firma elektryczna jest ceniona w branży w rejonie Lęborka za gruntowne podejście do usług elektrycznych. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

El-Dante Daniel Wieczorkiewicz - Kompetentny Elektryk Lębork

Kompetentny Elektryk

4 opinie

Potrzebujesz kompetentnego pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w dobrej cenie? El-Dante Daniel Wieczorkiewicz to elektrycy właśnie dla Ciebie. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

EL-TEAM - Dobry Elektryk Lębork

Dobry Elektryk

1 opinia

Dobry elektryk oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Lębork i na obszarze Lęborka. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Energopol Dominik Gałecki - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Lębork

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi elektrycznej w dobrej cenie to firma Energopol Dominik Gałecki jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z dziedziny instalatorstwa elektrycznego. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Ja-elektro Jarosław Tarasiuk - Niezawodne Pogotowie Elektryczne w Lęborku

Niezawodne Pogotowie Elektryczne w Lęborku

14 opinii

Nie możesz znaleźć pogotowia elektrycznego do niezwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Ja-elektro Jarosław Tarasiuk w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

USŁUGI ELEKTRYCZNO BUDOWLANE LESZEK DREWCZYŃSKI - Fenomenalny Elektryk Lębork

USŁUGI ELEKTRYCZNO BUDOWLANE LESZEK DREWCZYŃSKI

11 opinii

Potrzebujesz fenomenalnego pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? USŁUGI ELEKTRYCZNO BUDOWLANE LESZEK DREWCZYŃSKI to elektrycy właśnie dla Ciebie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

Najnowsze z 26 zleceń na instalacje elektryczne w Lęborku

Pierwszorzędna Firma Elektryczna Lębork

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Projekt instalacji: Klient prosi o poradę Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż okablow...

 • Lubowidz

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 5 dni temu

Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Lębork

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Lębork

2024-04-09 do 2024-04-17

Doskonałe Instalacje Elektryczne Lębork

Typ budynku: Domek letniskowy Etap budynku: wybudowany Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Rodzaj instalacji: wewnętrzna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lębork

2024-04-09 do 2024-04-17

Dam zlecenie na wykonanie przyłącza elek. Domek letniskowy, 26-50mb, Lębork

Typ budynku: Domek letniskowy Rodzaj przyłącza: w gruncie Długość przyłącza: 26-50mb Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lębork

2024-04-09 do 2024-04-17

Najwyższej Klasy Roboty Elektryczne Lębork

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlen...

 • Lębork

2024-04-04 do 2024-04-12

Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, mieszkanie, 10pkt. el., Lębork

Zapytanie o treści - Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, mieszkanie, 10pkt. el. jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Lęborka oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lębork

2024-03-22 do 2024-03-30

Zlecenie dla elektryka na wymianę instalacji elektrycznej w domu, 11-25pkt. el., Dziechlino

Ten Klient uważa, że perfekcyjne instalacje elektryczne to skomplikowane zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie dla elektryka na wymianę instalacji elektrycznej w domu, 11-25pkt. el.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako elektryk pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Dziechlino

2024-03-11 do 2024-03-19

Opłacalne Roboty Elektryczne

Zakres prac: rozbudowa instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż ok...

 • Cewice

2024-03-11 do 2024-03-19

Świetne Instalacje Elektryczne

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 201-500m² Zakres zlecenia: dla celów ubezpieczeniowych, Klient prosi o poradę Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łeba

2024-03-06 do 2024-03-14

Instalatorstwo Elektryczne

Instalatorstwo elektryczne nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia o treści "Dam zlecenie na drobne prace elektryczne, mieszkanie, 3pkt. el.". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Cewice

2024-02-29 do 2024-03-08

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków