Elektryk w Nowym Dworze Gdańskim

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 858 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Nowym Dworze Gdańskim

Elektryk Nowy Dwór Gdański

Solidne Usługi Elektryczne Nowy Dwór Gdański

9 opinii

Przez zapewnianie solidnej usługi elektrycznej TOMES wybija się w branży. Sławę oddają opinie zadowolonych zleceniodawców. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Dar-el - Rzetelna Firma Elektryczna w Nowym Dworze Gdańskim

Rzetelna Firma Elektryczna w Nowym Dworze Gdańskim

3 opinie

Ta rzetelna firma elektryczna z Nowego Dworu Gdańskiego to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

GRAWER-KA - Wysokiej Klasy Wymiana Instalacji Elektrycznej Nowy Dwór Gdański

GRAWER-KA

3 opinie

Podekscytuje Cię fachowe działanie GRAWER-KA na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Ta firma elektryczna ma wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że wymiana instalacji elektrycznej zostanie zakończone dokładnie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Jazgarski Paweł, Przedsiębiorstwo Inwestycyjne - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Nowy Dwór Gdański

Jazgarski Paweł, Przedsiębiorstwo Inwestycyjne

2 opinie

Od lat pracownicy firmy Jazgarski Paweł Przedsiębiorstwo Inwestycyjne świadczą usługi z zakresu rewelacyjnej wymiany instalacji elektrycznej, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi elektrycznej. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

F.H.U. "Konik" Electric - Service - Solidny Elektryk Nowy Dwór Gdański

F.H.U. "Konik" Electric - Service

4 opinie

F.H.U. Konik Electric - Service zatrudnia solidnych elektryków - nieprzeciętne zaangażowanie i kadra to ich ważne zalety. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Tech. Oskar Brandt - Doskonała Wymiana Instalacji Elektrycznej Nowy Dwór Gdański

Tech. Oskar Brandt

12 opinii

Wybierz tych specjalistów jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do doskonałej wymiany instalacji elektrycznej w miejscowości Nowy Dwór Gdański lub okolicy. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Firma Usługowa Ant-Mar - Doskonałej Jakości Instalacje Elektryczne Nowy Dwór Gdański

Doskonałej Jakości Instalacje Elektryczne Nowy Dwór Gdański

2 opinie

Zrealizowanie instalacji elektrycznych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Firma Usługowa Ant-Mar ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Elektryka w pełnym zakresie dla domu i firmy od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności typowy zakres usług.

Usługi ogólnobudowlane Sobczak Michał - Rzetelne Pogotowie Elektryczne Nowy Dwór Gdański

Rzetelne Pogotowie Elektryczne

7 opinii

Usługi ogólnobudowlane Sobczak Michał to rzetelne pogotowie elektryczne - należy do ścisłej czołówki w okolicy Nowego Dworu Gdańskiego. Sprawdź na własne oczy! Nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Slowik - Dobry Elektryk Nowy Dwór Gdański

Slowik

1 opinia

Szukasz godnego uwagi specjalisty świadczącego usługi elektryczne? Ci elektrycy nie mają sobie równych wśród firm elektrycznych. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców typowy pakiet usług.

BiałkowskiMariusz - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Nowy Dwór Gdański

BiałkowskiMariusz

1 opinia

Instalatorstwo elektryczne w najlepszym wydaniu to dla firmy BiałkowskiMariusz pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 15 zleceń na instalacje elektryczne w Nowym Dworze Gdańskim

Szukam firmy do drobnych prac elektrycznych, 1pkt. el., Nowy Dwór Gdański

Typ budynku: lokal handlowo-usługowy Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: montaż oświetlenia Informacje dodatkowe: Potrzebuję wymienić oświetlenie - zainstalować nowe ledy w kasetonach reklamowych na budynku sklepu spoż...

 • Nowy Dwór Gdański

2023-01-15 do 2023-01-23

Znakomite Instalacje Elektryczne Nowy Dwór Gdański

Zakres zlecenia: wykonanie instalacji elektrycznej Powierzchnia: 350m2 Dostawca materiałów: po stronie Wykonawcy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Bydgoszcz

2023-01-10 do 2023-01-18

Korzystne Roboty Elektryczne Nowy Dwór Gdański

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, montaż roz...

 • Drewnica, pomorskie, nowodworski

2023-01-05 do 2023-01-13

Elektryka Nowy Dwór Gdański

Zakres zlecenia: Brak prądu w mieszkaniu Termin rozpoczęcia prac: możliwe od zaraz...

 • Nowy Dwór Gdański

2022-12-15 do 2022-12-15

Instalacja elektryczna, 300m², Piaskowiec

Zakres zlecenia: Rozdział instalacji Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 101 - 300 Powierzchnia obiektu: 300m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywa...

 • Piaskowiec

2022-12-07 do 2022-12-15

Pierwszorzędna Firma Elektryczna Nowy Dwór Gdański

Zakres zlecenia: wykonanie instalacji elektrycznej Powierzchnia: 6 mieszkań po ok. 60m2 Dostawca materiałów: po stronie wykonawcy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia podczas rozmowy...

 • Bydgoszcz

2022-11-17 do 2022-11-25

Zlecę prace z instalacją elektryczną, 51-100m², Wierciny

Zakres zlecenia: Przeniesienie powrotne przyłącza napowietrznego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient ...

 • Wierciny

2022-10-19 do 2022-10-27

Instalatorstwo Elektryczne Nowy Dwór Gdański

Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna ...

 • Ostaszewo

2022-09-28 do 2022-10-06

Potrzebny elektryk, wymiana instalacji elektrycznej, 101-150m², Drewnica

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

 • Drewnica

2022-09-26 do 2022-10-04

Dobre Roboty Elektryczne

Zakres zlecenia: Kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej wraz z montażem rozdzielni Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 201-300m² Dostawca materiał...

 • Nowy Dwór Gdański

2022-09-03 do 2022-09-11

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków