Elektryk w Kwidzynie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 228 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.


Ranking najlepszych elektryków w Kwidzynie

Elektryk Kwidzyn

Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne

44 opinie

Instalatorstwo elektryczne na najwyższym poziomie to dla firmy DRON-INSTAL Usługi Elektryczne pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu i firmy od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów od elektryczności całkowity standard.

El - Majko - Dobra Firma Elektryczna Kwidzyn

Dobra Firma Elektryczna

13 opinii

Jeżeli interesuje Cię dobra firma elektryczna obsługująca Twój rejon to skorzystaj z doświadczenia El - Majko. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

MM Spark Mariusz Roszkowski - Znakomite Pogotowie Elektryczne Kwidzyn

Znakomite Pogotowie Elektryczne

11 opinii

To znakomite pogotowie elektryczne z Kwidzyna to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie w branży. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

GRAWER-KA - Utalentowany Elektryk Kwidzyn

Utalentowany Elektryk Kwidzyn

3 opinie

GRAWER-KA oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Kwidzyna oraz przyległych powiatów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

DANEL - Rewelacyjne Usługi Elektryczne Kwidzyn

DANEL

1 opinia

Usługi elektryczne nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie wymiany instalacji elektrycznej. Już nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Energy Set Sp. z o.o. - Solidny Elektryk Kwidzyn

Energy Set Sp. z o.o.

9 opinii

Elektryk z właściwym doświadczeniem w kwestii instalatorstwa elektrycznego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

Sienkiewicz gładzie z pasja - Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Kwidzyn

Sienkiewicz gładzie z pasja

2 opinie

Instalatorstwo elektryczne to życiowa pasja ekipy z firmy Sienkiewicz gładzie z pasja - są prawdziwymi ekspertami w branży. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu i firmy od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów zupełny standard.

Tesla Eco - Najwyższej Klasy Elektryk w Kwidzynie

Najwyższej Klasy Elektryk w Kwidzynie

1 opinia

Poszukujesz najwyższej klasy pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? Tesla Eco to elektrycy właśnie dla Ciebie. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów całkowity standard.

Adrian Kisielewski - Doświadczona Firma Elektryczna Kwidzyn

Doświadczona Firma Elektryczna

1 opinia

Nie wątp w doświadczoną kadrę Adrian Kisielewski. Ta znana firma elektryczna jest szanowana w branży w rejonie Kwidzyna za całościowe wykonywanie usług elektrycznych. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, firmy i biura od napraw awarii po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców całkowity standard.

Sebastian Laskowski - Wykwalifikowany Elektryk Kwidzyn

Wykwalifikowany Elektryk Kwidzyn

1 opinia

Usługi elektryczne w wykonaniu firmy elektrycznej XYZ to istny majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu wymiany instalacji elektrycznej. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 17 zleceń na instalacje elektryczne w Kwidzynie

Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. do domu, 11-25mb, Ryjewo

Spowoduj, że prace elektryczne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny doradca z branży prac elektrycznych sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. do domu, 11-25mb. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Ryjewo

2023-01-16 do 2023-01-24

Dam zlecenie na drobne prace elektryczne, mieszkanie, 1pkt. el., Prabuty

Oferujesz propozycję dotyczącą prac elektrycznych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Prabuty

2023-01-08 do 2023-01-10

Opłacalne Roboty Elektryczne Kwidzyn

Rodzaj płyty: indukcyjna Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

 • Kwidzyn

2022-12-20 do 2022-12-20

Najwyższej Klasy Roboty Elektryczne

Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 101-150m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba p...

 • Sadlinki

2022-11-29 do 2022-12-07

Doskonałe Instalacje Elektryczne Kwidzyn

Poszukiwane są doskonałe usługi elektryczne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecenie dla elektryka, pomiary elektryczne, 151-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny instalacji elektrycznych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kwidzyn

2022-11-26 do 2022-12-04

Znakomite Prace Elektryczne Kwidzyn

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna...

 • Kwidzyn

2022-11-23 do 2022-12-01

Tanie Prace Elektryczne

Wybranie prac elektrycznych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zlecenie dla elektryka, przeniesienie punktów elektrycznych, 7m². Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Kwidzyn

2022-11-20 do 2022-11-28

Dobre Roboty Elektryczne

Zakres zlecenia: Montaz termostatu pokojowego,central e ogrzewanie/podlogowka oraz termostatu na podgrzewaczu cieplej wody, dwa termostaty wylaczajace dwie pompy, jedna central e ogrzewanie druga na wezownica podgrzwacza Rodzaj o...

 • Tychnowy

2022-11-17 do 2022-11-25

Instalatorstwo Elektryczne Kwidzyn

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 63m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna...

 • Kwidzyn

2022-10-31 do 2022-11-08

Potrzebny elektryk, wymiana instalacji elektrycznej, do 50m², Kwidzyn

Oferując usługi z zakresu elektryki od kilku lat, szczególnie na obszarze Kwidzyna, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

 • Kwidzyn

2022-10-27 do 2022-11-04

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków