Elektryk w Kwidzynie

Porównaj oferty od Elektryków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 859 333 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elektryk jest osobą, która może pracować w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Do wykonywania tego zawodu potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, które zdobyć można kończąc szkołę średnią i zdając egzamin.

Wiele osób wybierając szkołę średnią zastanawia się, ile zarabia elektryk. Decyzja o nauce tego zawodu wydaje się być dobra, bo średnia pensja na samodzielnym stanowisku wynosi około 5000 zł brutto. Więcej może zarobić auto elektryk oraz osoba zajmująca się systemami alarmowymi, ale również branża budowlana gwarantuje całkiem solidne wynagrodzenie.

Największą pensję otrzymać mogą osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, ale w tym przypadku zachodzi konieczność samodzielnego opłacania składek ubezpieczeniowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych, co sprawia, że ostateczny zarobek wcale nie musi być wyższy niż na etacie. Pamiętajmy, że praca elektryka wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia, a wszelkie błędy na etapie prac instalacyjnych mogą skończyć się nawet porażeniem prądem. To właśnie dlatego zawód ten powinny wykonywać osoby odpowiedzialne i odpowiednio wykształcone. Dzięki nim cała instalacja w naszym domu działać będzie zgodnie z oczekiwaniami.

Cena usług elektrycznych waha się w zależności od zakresu prac, jakie trzeba przeprowadzić oraz regionu, w którym będzie wykonywana. Zdecydowanie najdroższe są usługi w dużych miastach. Jeśli zamierzamy wykonać nową instalację w stolicy, elektryk z miasta Warszawa bez wątpienia policzy za usługę zdecydowanie więcej, niż taki sam fachowiec w Rzeszowie czy Zabrzu. W branży budowlanej bardzo często rozlicza się na podstawie ilości punktów, jakie wykonuje specjalista. Każdy włącznik światła, gniazdko elektryczne czy punkt oświetleniowy wyceniany jest na określoną stawkę. Znając projekt instalacji elektrycznej można więc bez trudu policzyć, ile będzie nas kosztować jego realizacja.

Uśredniając stawki krajowe, można przyjąć, że wykonanie jednego punktu elektrycznego to koszt około 50-70 zł. Cena ta zawiera wyłącznie prace instalacyjne. Tzw. biały montaż liczony jest według odrębnej stawki. Musimy się jednak liczyć, że w trakcie prac monterskich pojawiają się również dodatkowe opłaty takie jak montaż skrzynki z bezpiecznikami, założenie alarmu czy innych rzeczy potrzebnych inwestorowi w domu. Warto więc poprosić o ostateczny kosztorys, by mieć absolutną pewność, iż wyliczona przez nas na podstawie ilości punktów kwota nie przekroczy naszego budżetu.

Elektryk Kwidzyn - ranking najlepszych firm

Elektryk Kwidzyn

Instalatorstwo Elektryczne

43 opinie

Instalatorstwo elektryczne na najwyższym poziomie to dla firmy DRON-INSTAL Usługi Elektryczne pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu i firmy od serwisu instalacji po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów od elektryczności całkowity standard.

El - Majko - Dobra Firma Elektryczna Kwidzyn

Dobra Firma Elektryczna

12 opinii

Jeżeli interesuje Cię dobra firma elektryczna obsługująca Twój rejon to skorzystaj z doświadczenia El - Majko. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

MM Spark Mariusz Roszkowski - Znakomite Pogotowie Elektryczne Kwidzyn

Znakomite Pogotowie Elektryczne

10 opinii

To znakomite pogotowie elektryczne z Kwidzyna to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie w branży. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

GRAWER-KA - Utalentowany Elektryk Kwidzyn

Utalentowany Elektryk Kwidzyn

3 opinie

GRAWER-KA oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Kwidzyna oraz przyległych powiatów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

Energy Set - Usługi Elektryczne Kwidzyn

Energy Set

9 opinii

Usługi elektryczne nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie wymiany instalacji elektrycznej. Już nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Tesla Eco - Elektryk Kwidzyn

Tesla Eco

1 opinia

Elektryk z właściwym doświadczeniem w kwestii instalatorstwa elektrycznego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. ABC instalacji elektrycznych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności standardowa metoda działania.

DANEL - Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Kwidzyn

DANEL

1 opinia

Instalatorstwo elektryczne to życiowa pasja ekipy z firmy DANEL - są prawdziwymi ekspertami w branży. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu i firmy od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów zupełny standard.

Sebastian Laskowski - Najwyższej Klasy Elektryk w Kwidzynie

Najwyższej Klasy Elektryk w Kwidzynie

1 opinia

Poszukujesz najwyższej klasy pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? Sebastian Laskowski to elektrycy właśnie dla Ciebie. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów całkowity standard.

INFO ENERGIA GROUP Sp. z o.o. - Doświadczona Firma Elektryczna Kwidzyn

Doświadczona Firma Elektryczna

70 opinii

Nie wątp w doświadczoną kadrę INFO ENERGIA GROUP Sp. z o.o.. Ta znana firma elektryczna jest szanowana w branży w rejonie Kwidzyna za całościowe wykonywanie usług elektrycznych. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, firmy i biura od napraw awarii po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców całkowity standard.

P.H.U. EKOMATIC MIKOŁAJ BRZUZY - Pogotowie Elektryczne Kwidzyn

Pogotowie Elektryczne Kwidzyn

3 opinie

Usługi elektryczne w wykonaniu firmy elektrycznej XYZ to istny majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu wymiany instalacji elektrycznej. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

12 Zleceń - Elektryk Kwidzyn

Szukam firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 151-200m², Bądki

Oczaruj Zleceniodawcę profesjonalnym działaniem w okolicach Pomorskiego. Jako znana firma elektryczna podejmij się zlecenia "Szukam firmy, wymiana instalacji elektrycznej, 151-200m²" i udowodnij, że realizacja instalacji elektrycznych zostanie wykonana dokładnie. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Bądki

2022-09-24 do 2022-09-24

Dam zlecenie, montaż instalacji elektrycznej, do 50m², Kwidzyn

Dla Klienta namierzenie rewelacyjnej firmy elektrycznej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Kwidzyna, którzy znają się na swojej robocie. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Kwidzyn

2022-08-11 do 2022-08-19

Elektryk - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 49 368 Elektryków najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Kwidzyn

Zakres zlecenia: Córka skończyła światło a ja teraz nie mam pradu Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 30 Powierzchnia obiektu: 63m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: os...

 • Kwidzyn

2022-08-11 do 2022-08-19

Tanie Usługi Elektryczne Kwidzyn

Odpowiedz na zlecenie jako dobra firma elektryczna świadcząca swoje usługi elektryczne na terenie Pomorskiego oraz w pobliskich miastach. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Sadlinki

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę prace z instalacją elektryczną, 51-100m², Kwidzyn

Zakres zlecenia: Montaż gniazdek Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna T...

 • Kwidzyn

2022-08-02 do 2022-08-10

Solidny Elektryk Kwidzyn

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 126 Powierzchnia obiektu: 100m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jak...

 • Kwidzyn

2022-08-01 do 2022-08-09

Perfekcyjna Elektryka Kwidzyn

Jako elektryk działający na terenie Kwidzyna i świadczący liczne usługi z zakresu perfekcyjnej elektryki zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Dam zlecenie, wymiana instalacji elektrycznej, do 50m²". Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Kwidzyn

2022-06-23 do 2022-06-23

Zlecenie dla elektryka, przeniesienie punktów elektrycznych, 151-200m², Tychnowy

Zakres zlecenia: przeniesienie punktów elektrycznych Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 3 Powierzchnia obiektu: 151-200m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osob...

 • Tychnowy

2022-06-10 do 2022-06-18

Zlecę prace z instalacją elektryczną, 35m², Kwidzyn

Zakres zlecenia: naprawa przepływowego podgrzewacza wody Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 35m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe ja...

 • Kwidzyn

2022-06-09 do 2022-06-12

Znakomita Firma Elektryczna Kwidzyn

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 70m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osob...

 • Kwidzyn

2022-05-13 do 2022-05-21

Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi świadczy elektryk?

Elektryk odpowiada za wszelkie prace związane z instalacją elektryczną. W ramach kompleksowych usług elektrycznych wykonuje:

 • projekt instalacji elektrycznej,
 • przyłącze elektryczne do domu,
 • nową instalację elektryczną,
 • wymianę instalacji elektrycznej,
 • punkty elektryczne,
 • montaż rozdzielni,
 • przeróbki instalacyjne,
 • montaż urządzeń elektrycznych,
 • montaż osprzętu elektrycznego,
 • pomiary elektryczne wraz z raportem pomiarowym.

Jeśli w Twoim mieszkaniu doszło do awarii elektrycznej, skorzystaj z usług elektryka w ramach pogotowia elektrycznego. W krótkim czasie fachowiec przyjedzie do Ciebie i naprawi usterkę.

Jak wybrać elektryka?

Wybór elektryka powinien być przemyślany. Przed podjęciem decyzji sprawdź, czy firma świadcząca usługi elektryczne:

 1. Posiada legalną działalność.
 2. Mile widziana jest też strona www.
 3. Posiada odpowiednie i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Podpisuje umowy.
 5. Zapewnia gwarancję na darmowe naprawy elektryczne w ustalonym w umowie okresie.
 6. Bierze na siebie załatwienie wszystkich formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Oferuje ceny rynkowe, czy może zawyża/zaniża stawkę.

Szukając elektryka, rozeznaj się wśród rodziny i znajomych czy na portalach ogłoszeniowych (np. Oferteo.pl). Wybierz osobę kompetentną, doświadczoną i polecaną.

Jakie uprawnienia powinien mieć elektryk?

Do legalnego wykonywania zawodu każdy elektryk powinien posiadać niezbędne i aktualne uprawnienia.

Do najpopularniejszych należą uprawnienia SEP oraz uprawnienia budowlane (UB).

Uprawnienia SEP dzielą się na trzy różne grupy:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Świadectwa kwalifikacyjne D oraz E mają okres ważności do 5 lat.

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej przede wszystkim zależy od zakresu i skomplikowania wykonywanych prac.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu średnio kosztuje od ok. 80 do 100 zł za m2.

W przypadku samej robocizny za punkt elektryczny zapłacisz ok. 55 zł, natomiast za okablowanie 5 – 15 zł/mb. Oczywiście do robocizny trzeba też doliczyć materiały elektryczne.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2, zapłacisz mniej więcej 5000 zł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Elektryków
Udostępnij znajomemu