Projektowanie ogrodów w Ciechanowie

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 247 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Ciechanowie

Projektowanie ogrodów Ciechanów

Najlepsze Aranżacje Ogrodów

1 opinia

Firma PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALFA-BUD PIOTR MYC świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Ciechanów i z sąsiednich miast. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Aleksa sp. z o.o. - Fantastyczne Projektowanie Ogrodów Ciechanów

Fantastyczne Projektowanie Ogrodów Ciechanów

Fantastyczne projektowanie ogrodów to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w branży. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

F&B - Najlepsze Projekty Ogrodu Ciechanów

Najlepsze Projekty Ogrodu

Chcesz znaleźć wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? FB z Ciechanowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

MASBROSTER Łukasz Chomicz - Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Ciechanów

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do projektowania ogrodów mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

ZUH "Metal-Plast" - Perfekcyjne Projektowanie Zieleni Ciechanów

ZUH "Metal-Plast"

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest projektowanie zieleni. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Oaza Twój Dom i Ogród - Pierwszorzędne Ogrody Przydomowe w Ciechanowie

Pierwszorzędne Ogrody Przydomowe w Ciechanowie

Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Oaza Twój Dom i Ogród z Ciechanowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

DawBUD - Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów Ciechanów

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów

Projektowanie ogrodów to specjalność ekipy z firmy DawBUD - są jednymi z najlepszych w branży. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę.

Slawomir Zukowski Firma Remontowo Budowlana - Doskonałe Planowanie Ogrodu Ciechanów

Slawomir Zukowski Firma Remontowo Budowlana

Firma Slawomir Zukowski Firma Remontowo Budowlana oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z rejonu Ciechanowa i z sąsiednich miast. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

DAMED - Solidne Projektowanie Zieleni Ciechanów

DAMED

Solidne projektowanie zieleni to życiowa pasja ekipy z firmy DAMED - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Michalkop - Najlepsze Projektowanie Ogrodów Ciechanów

Najlepsze Projektowanie Ogrodów Ciechanów

Chesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu najlepszego projektowania ogrodów z Ciechanowa do realizacji zaplanowanych działań? Firma Michalkop jest Twoim rozwiązaniem. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

Najnowsze z 24 zleceń na projektowanie ogrodów w Ciechanowie

Najlepsze Projekty Ogrodów Ciechanów

Wciąż możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od projektów ogrodu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Umów się na rozmowę już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Ciechanów

2023-01-11 do 2023-01-19

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Ciechanów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Ciechanów

2022-07-20 do 2022-07-28

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1000m2, Sochocin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Sochocin

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 800m2, Gzy

Potrzebujesz pracy jako fachowiec od pierwszorzędnego planowania ogrodów w miejscowości Mazowieckie lub w okolicznych miastach? Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Gzy

2022-07-23 do 2022-07-31

Doskonałe Planowanie Ogrodów Ciechanów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Płońsk

2022-08-21 do 2022-08-29

Projektowanie Ogrodów Ciechanów

Masz zamiar wykonać zlecenie na projektowanie ogrodów, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 1000m2 to doskonały wybór. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Płońsk

2022-10-02 do 2022-10-10

Profesjonalne Projektowanie Ogrodu Ciechanów

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne mocne strony jako specjalisty od projektowania ogrodu to zrealizuj zlecenie - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 50-100m2. Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Płońsk

2022-07-28 do 2022-08-05

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Płońsk

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Taras Rodzaj budynku na posesji: Taras Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranżacji: 50-100m2 ...

 • Płońsk

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 1000m2, Płońsk

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Płońsk

2022-10-01 do 2022-10-09

Najlepsze Planowanie Ogrodów

Przekonaj się, że Klienci zlecający planowanie ogrodów są rzetelni. Wyślij ofertę jako ekspert od planowania ogrodów. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Maków Mazowiecki

2022-10-07 do 2022-10-15

Profesjonalne Projektowanie Ogrodu

Ten Klient napisał "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 2500m2". Przyjmij usługę profesjonalnego projektowania ogrodu jako profesjonalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji prac z okolic Makowa Mazowieckiego i przyległych miast. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Maków Mazowiecki

2022-10-07 do 2022-10-15

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 3000m2, Mława

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi projektowania zieleni na bardzo dobrym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Mława

2022-08-16 do 2022-08-24

Najlepsze Planowanie Ogrodów

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o wymianę istniejącego ogrodu, 251-300m2", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Pułtusk

2022-09-06 do 2022-09-14

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1260m2, Pułtusk

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na wyjątkowe projektowanie ogrodu w rejonie Pułtuska i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1260m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Pułtusk

2022-09-30 do 2022-10-08

Projektowanie Ogrodów

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu najwyższej klasy projektowania ogrodów zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1800m2 i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Raciąż

2022-08-20 do 2022-08-28

Pierwszorzędne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Chmielewko

2022-09-13 do 2022-09-21

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Poświętne

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Poświętne

2022-09-14 do 2022-09-22

Doskonałe Projektowanie Zieleni Ciechanów

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi projektowania zieleni na bardzo dobrym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Grudunki

2022-08-22 do 2022-08-30

Projektowanie Zieleni

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry profesjonalista z zakresu rewelacyjnego projektowania zieleni z Mazowieckiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Umów się na rozmowę jeszcze dziś.

 • Serock

2022-10-02 do 2022-10-02

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 600m2, Serock

Bądź pewny, że Klienci zlecający projektowanie ogrodów są dobrej jakości. Wyślij ofertę jako specjalista od projektowania ogrodów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Serock

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 1000m2, Serock

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi projektowania ogrodów na najwyższym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Serock

2022-10-04 do 2022-10-12

Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów

Ten Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2". Zrealizuj zadanie rewelacyjnego projektowania ogrodów jako ekspert w tej branży. Zadeklaruj gotowość do wykonania zleceń z Mazowieckiego i pobliskich powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ludwinowo dębskie

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Jadwisin

Projektowanie ogrodu to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tym fachu. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Jadwisin

2022-09-22 do 2022-09-30

Fantastyczne Projektowanie Zieleni

Fantastyczne projektowanie zieleni to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Janówek pierwszy

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano wczoraj o 17:33

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów