Projektowanie ogrodów w Szydłowcu

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 244 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Szydłowcu

Projektowanie ogrodów Szydłowiec

KAM-REM

Z czystym sumieniem powierz usługę wyjątkowego projektowania ogrodów specjalistom z firmy KAM-REM. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Szydłowca i pobliskich powiatów. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Prywatne usługi budowlane i remontowo-wykończeniowe - Solidna Aranżacja Ogrodu Szydłowiec

Prywatne usługi budowlane i remontowo-wykończeniowe

Starasz się odnaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu solidnej aranżacji ogrodu z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Prywatne usługi budowlane i remontowo-wykończeniowe jest Twoim rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

P.U.R Gro-bud - Znakomite Projekty Ogrodu Szydłowiec

P.U.R Gro-bud

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to eksperci z P.U.R Gro-bud są dla Ciebie stworzeni. Mają ofertę dla każdego.

BudOlek - Profesjonalne Projektowanie Ogrodu Szydłowiec

BudOlek

Od lat pracownicy BudOlek oferują usługi z zakresu profesjonalnego projektowania ogrodu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Usługi kamieniarskie - Solidne Projekty Ogrodu Szydłowiec

Usługi kamieniarskie

Wciąż potrzebujesz specjalisty od projektów ogrodu? Wykorzystaj doświadczenie Usługi kamieniarskie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Sewertrans - Doskonałe Projektowanie Zieleni w Szydłowcu

Doskonałe Projektowanie Zieleni w Szydłowcu

Wciąż potrzebujesz specjalisty od projektów ogrodu? Wykorzystaj doświadczenie Sewertrans. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

"ECO-MAX" - Najlepsze Planowanie Ogrodu Szydłowiec

"ECO-MAX"

Jeśli szukasz najlepszego planowania ogrodu i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ECO-MAX. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi kamieniarskie - Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodu Szydłowiec

Usługi kamieniarskie

Chesz znaleźć sprawdzonego specjalistę z zakresu wysokiej klasy projektowania ogrodu z Szydłowca, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Usługi kamieniarskie jest Twoim rozwiązaniem. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Usługi kamieniarsko-montarzowe - Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów Szydłowiec

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów Szydłowiec

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to najważniejsze cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest projektowanie ogrodów. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Kacper - Doskonałe Projektowanie Ogrodów Szydłowiec

Kacper

Chesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę z zakresu doskonałego projektowania ogrodów z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Kacper jest Twoim rozwiązaniem. Aby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Najnowsze z 31 zleceń na projektowanie ogrodów w Szydłowcu

Doskonałe Projektowanie Zieleni Szydłowiec

Nie trać energii i przyjmij zapytanie o doskonałe projektowanie zieleni z miejscowościMazowieckie. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Orońsko

2022-11-24 do 2022-12-02

Najlepsze Projektowanie Ogrodu Szydłowiec

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Skarżysko-Kamienna

2022-11-29 do 2022-12-07

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Przysucha

Wybierz zapytanie dotyczące fantastycznego projektowania zieleni od rzetelnych zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Przysucha lub okolicy. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Przysucha

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Wąchock

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Wąchock

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Suchedniów

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2 jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Świętokrzyskiego oraz przyległych powiatów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Suchedniów

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2, Radom

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Radom

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano wczoraj o 14:22

Planowanie Ogrodów Szydłowiec

Fantastyczne planowanie ogrodów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Radom

2022-08-30 do 2022-09-07

Profesjonalna Aranżacja Ogrodu Szydłowiec

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi aranżacji ogrodu na bardzo wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Radom

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 201-250m2, Radom

Jeszcze jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako specjalista od projektów ogrodu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Radom

2022-09-11 do 2022-09-19

Pierwszorzędne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Radom

2022-10-09 do 2022-10-17

Fantastyczne Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Radom

2022-09-02 do 2022-09-10

Pierwszorzędna Aranżacja Ogrodu

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu aranżacji ogrodu realizuj zlecenie na aranżacja ogrodu. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 500m2. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Radom

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Pawłów

Zrealizuj usługę najwyższej klasy projektowania zieleni o treści "Zlecę aranżację nowego ogrodu, 201-250m2", jako specjalista z miejscowości Świętokrzyskie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Świętokrzyskiego nie masz sobie równych. Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Pawłów

2022-11-23 do 2022-12-01

Perfekcyjna Aranżacja Ogrodu

Poszukujesz klienta jako specjalista od perfekcyjnej aranżacji ogrodu w rejonie Świętokrzyskiego lub w okolicznych miastach? Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Mniów

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Mniów

Chcesz przyjąć zlecenie na planowanie ogrodów, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2 to dobry pomysł. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Mniów

2022-08-28 do 2022-09-05

Doskonałe Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Michałowice-Wieś

2022-08-02 do 2022-08-10

Solidne Projekty Ogrodów Szydłowiec

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek użyteczności publicznej Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o su...

 • Opoczno

2022-11-15 do 2022-11-23

Solidne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Opoczno

2022-09-01 do 2022-09-09

Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego r...

 • Bieliny

2022-11-14 do 2022-11-22

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów

Ten Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zlecę wprowadzenie zmian w ogrodzie, 1500m2. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Kielce

2022-09-07 do 2022-09-15

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 500m2, Kielce

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Kielce

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 2000m2, Kielce

Ten Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 2000m2. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kielce

2022-09-05 do 2022-09-13

Aranżacja Ogrodu

Szukasz zlecenia do wykonania jako sprawdzony profesjonalista z zakresu pierwszorzędnej aranżacji ogrodu z Kielc? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kielce

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Kielce

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze mocne strony jako specjalisty od projektowania ogrodów to zrealizuj zlecenie - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 50-100m2. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kielce

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Kielce

Jeżeli wciąż jako dobra firma od projektów ogrodu potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2. Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Kielce bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Kielce

2022-09-17 do 2022-09-25

Aranżacja ogrodu, 251-300m2, Kielce

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi planowania ogrodów na najwyższym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kielce

2022-10-11 do 2022-10-19

Najlepsze Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Kielce

2022-10-11 do 2022-10-19

Aranżacja ogrodu, 4000m2, Kielce

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na fantastyczna aranżacja ogrodu w rejonie Kielc i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Aranżacja ogrodu, 4000m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kielce

2022-11-08 do 2022-11-16

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Kielce

Szukasz zlecenia jako godny zaufania profesjonalista z zakresu wyjątkowej aranżacji ogrodu z Kielc? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kielce

2022-08-09 do 2022-08-17

Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Kielce

2022-09-13 do 2022-09-21

Perfekcyjne Projektowanie Ogrodu

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu perfekcyjnego projektowania ogrodu zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 3700m2 i zostało złożone przez pewnego Konsumenta. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kielce

2022-07-29 do 2022-08-06

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów