Projektowanie ogrodów w Gostyninie

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 248 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Gostyninie

Projektowanie ogrodów Gostynin

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Gostynin

Potrzebujesz specjalistów od wyjątkowego projektowania ogrodu w rejonie Gostynina lub w przyległych powiatach? Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

EMI-BUD kosztorysowanie-Usługi Budowlane - Najwyższej Klasy Aranżacja Ogrodu Gostynin

Najwyższej Klasy Aranżacja Ogrodu Gostynin

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do aranżacji ogrodu ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

CES-GOST - Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów Gostynin

Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów

CES-GOST świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Gostynin i okolic. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Usługi budowlane oraz ukladanie kostki brukowej oraz kamienia granitowego. - Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodu Gostynin

Usługi budowlane oraz ukladanie kostki brukowej oraz kamienia granitowego.

Właśnie wybierasz godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Usługi budowlane oraz ukladanie kostki brukowej oraz kamienia granitowego. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

ZIELONA PRACOWNIA - Najwyższej Klasy Projektowanie Zieleni w Gostyninie

Najwyższej Klasy Projektowanie Zieleni w Gostyninie

Sprawdź firmę ZIELONA PRACOWNIA jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do najwyższej klasy projektowania zieleni w miejscowości Gostynin lub okolicy. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Hometech - Porządne Ogrody Przydomowe Gostynin

Porządne Ogrody Przydomowe

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od ogrodów przydomowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Hometech. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Najnowsze z 24 zleceń na projektowanie ogrodów w Gostyninie

Aranżacja Ogrodu Gostynin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: przy ogrodeniu Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Gostynin

2022-08-16 do 2022-08-24

Profesjonalne Projekty Ogrodów Gostynin

Na wypadek jeśli wciąż jako ekspert od projektów ogrodu szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 101-150m2. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Kutna bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kutno

2023-01-10 do 2023-01-18

Solidne Projektowanie Ogrodu Gostynin

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania ogrodu zrealizuj zlecenie na projektowanie ogrodu. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Płock

2022-08-16 do 2022-08-24

Profesjonalne Projektowanie Zieleni Gostynin

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu profesjonalnego projektowania zieleni wykonaj zlecenie, które brzmi - Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2 i zostało złożone przez sprawdzonego Konsumenta. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Płock

2022-11-24 do 2022-12-02

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 1000m2, Płock

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Płock

2022-11-23 do 2022-12-01

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 600m2, Płock

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Płock

2023-01-08 do 2023-01-16

Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodów Gostynin

Szukasz Zlecającego jako dobry specjalista z zakresu najwyższej klasy planowania ogrodów z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Płock

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Płock

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Płock

2022-08-22 do 2022-08-30

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2, Baruchowo

Jeśli dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako eksperta od projektowania ogrodu to zrealizuj zlecenie - Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Baruchowo

2022-09-10 do 2022-09-18

Fantastyczne Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierz...

 • Mstowo

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Łowicz

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Łowicz

2022-07-21 do 2022-07-29

Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powie...

 • Łowicz

2022-07-20 do 2022-07-28

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Choceń

2022-12-14 do 2022-12-22

Doskonała Aranżacja Ogrodu

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi aranżacji ogrodu na ponadprzeciętnym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest wiarygodny. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Łęczyca

2023-01-02 do 2023-01-10

Wysokiej Klasy Aranżacja Ogrodu

Wysokiej klasy aranżacja ogrodu to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w branży. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Włocławek

2022-10-18 do 2022-10-26

Najwyższej Klasy Projektowanie Zieleni

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu projektowania zieleni zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Zlecę aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2 i zostało złożone przez rzetelnego Klienta. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Włocławek

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Włocławek

Nadal możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od projektów ogrodu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Włocławek

2022-07-21 do 2022-07-29

Fantastyczne Projektowanie Ogrodu

To zapytanie o treści - Zlecę aranżację nowego ogrodu, 2000m2 jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Łódzkiego oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Ozorków

2023-01-06 do 2023-01-14

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Sochaczew

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na wyjątkowe projektowanie ogrodu w rejonie Sochaczewa i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 251-300m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Sochaczew

2022-10-10 do 2022-10-18

Rewelacyjna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do...

 • Sochaczew

2023-01-17 do 2023-01-25

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 500m2, Zgierz Kania Gora

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje P...

 • Zgierz Kania Gora

2023-01-20 do 2023-01-28

Perfekcyjne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Stryków

2022-08-08 do 2022-08-16

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów

Ten Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Karnkowo

2022-08-17 do 2022-08-25

Planowanie Ogrodów

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu doskonałego planowania ogrodów wykonaj zlecenie, które ma treść - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1800m2 i zostało złożone przez pewnego Klienta. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Raciąż

2022-08-20 do 2022-08-28

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów