Projektowanie ogrodów w Sokołowie Podlaskim

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 426 395 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 029 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Sokołowie Podlaskim

Projektowanie ogrodów Sokołów Podlaski

MIR-MET Mirosław Gałecki

Powierz usługę projektowania ogrodu specjalistom firmy MIR-MET Mirosław Gałecki z miejscowości Sokołów Podlaski. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Sokołowa Podlaskiego nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Usługi budowlano - remontowo - wykonczeniowe - Profesjonalne Projektowanie Ogrodów Sokołów Podlaski

Profesjonalne Projektowanie Ogrodów Sokołów Podlaski

Starasz się odnaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu profesjonalnego projektowania ogrodów z Sokołowa Podlaskiego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Usługi budowlano - remontowo - wykonczeniowe jest do Twojej dyspozycji. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Michał Mąka - Rewelacyjne Ogrody Przydomowe w Sokołowie Podlaskim

Rewelacyjne Ogrody Przydomowe w Sokołowie Podlaskim

Uwierz specjalistom w dziedzinie ogrodów przydomowych i zatrudnij Michał Mąka. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Usługi Budowlane i Izolacyjne - Fantastyczne Projektowanie Zieleni Sokołów Podlaski

Fantastyczne Projektowanie Zieleni Sokołów Podlaski

Firma Usługi Budowlane i Izolacyjne oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Sokołowa Podlaskiego oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Najnowsze z 31 zleceń na projektowanie ogrodów w Sokołowie Podlaskim

Projekty Ogrodów Sokołów Podlaski

Wykonanie projektów ogrodu dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 400m2. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Miedzna

2022-08-16 do 2022-08-24

Doskonałej Jakości Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Kamieńczyk

2022-08-04 do 2022-08-12

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 2000m2, Grębków

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako specjalisty od projektowania zieleni to wykonaj zlecenie - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 2000m2. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Grębków

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 8 dni temu

Aranżacja Ogrodu Sokołów Podlaski

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Siedlce

2022-09-27 do 2022-10-05

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 201-250m2, Siedlce

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania ogrodu wykonaj zlecenie na projektowanie ogrodu. Zapoznaj się ze zleceniem - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 201-250m2. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Siedlce

2022-07-30 do 2022-08-07

Solidne Projektowanie Ogrodów Sokołów Podlaski

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający projektowanie ogrodów są wiarygodni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od projektowania ogrodów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Siedlce

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2, Łosice

Poszukujesz pracy jako specjalista od fantastycznego projektowania zieleni w rejonie Łosic lub w przyległych miastach? Przedłóż propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Łosice

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2, Łosice

Ten Klient poszukuje świetnej współpracy i pisze - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2. To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Łosice

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 50-100m2, Andrzejewo

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wyjątkowe projektowanie ogrodów w rejonie Mazowieckiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 50-100m2", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Andrzejewo

2023-01-02 do 2023-01-10

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 1150m2, Ostrów Mazowiecka

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne zalety jako eksperta od projektowania zieleni to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 1150m2. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Ostrów Mazowiecka

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 101-150m2, Szepietowo

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Szepietowo

2022-10-12 do 2022-10-20

Aranżacja ogrodu, 251-300m2, Brańszczyk

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Aranżacja ogrodu, 251-300m2. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Już nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Brańszczyk

2022-07-23 do 2022-07-31

Zlecę wprowadzenie zmian w ogrodzie, 1000m2, Brańszczyk

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Brańszczyk

2022-08-28 do 2022-09-05

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 1800m2, Brańszczyk

Jeżeli jeszcze jako dobra firma od projektów ogrodu szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 1800m2. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Brańszczyk

2022-09-10 do 2022-09-18

Pierwszorzędne Planowanie Ogrodów Sokołów Podlaski

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Podlaskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Nowe Piekuty

2022-09-12 do 2022-09-20

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Wysokie Mazowieckie

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Drzewka na posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Po...

 • Wysokie Mazowieckie

2022-11-09 do 2022-11-17

Profesjonalne Planowanie Ogrodów

Wybierz zapytanie dotyczące profesjonalnego planowania ogrodów od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Mazowieckie lub sąsiednim mieście. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Jasienica

2022-10-05 do 2022-10-13

Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodu Sokołów Podlaski

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Milejczyce

2022-09-26 do 2022-10-04

Profesjonalna Aranżacja Ogrodu

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu aranżacji ogrodu wykonaj zlecenie, które ma treść - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2 i zostało złożone przez sprawdzonego Konsumenta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Wyszków

2022-11-14 do 2022-11-22

Fantastyczne Planowanie Ogrodów

Wykonaj zlecenie fantastycznego planowania ogrodów o treści "Zlecę aranżację nowego ogrodu, 251-300m2", jako specjalista z miejscowości Wyszków. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Wyszkowa jesteś w ścisłej czołówce. Umów się na rozmowę jeszcze dziś.

 • Wyszków

2022-08-12 do 2022-08-20

Perfekcyjne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • branszczyk koło wyszkowa

2022-09-16 do 2022-09-24

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 350m2, Czerśl

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Czerśl

2022-07-21 do 2022-07-29

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Mińsk Mazowiecki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Pow...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-08-21 do 2022-08-29

Aranżacja Ogrodu

Szukasz zlecenia do wykonania jako sprawdzony profesjonalista z zakresu pierwszorzędnej aranżacji ogrodu z Mińska Mazowieckiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Mińsk Mazowiecki

2023-01-19 do 2023-01-27

Doskonałe Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Stoczek Łukowski

2023-01-22 do 2023-01-30

Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodu

Wysokiej klasy projektowanie ogrodu to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Jamielne

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano wczoraj o 23:23

Perfekcyjne Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Po...

 • Łuków

2022-08-17 do 2022-08-25

Aranżacja ogrodu, 700m2, Siennica

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Siennica

2022-10-17 do 2022-10-25

Pierwszorzędne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Międzyrzec Podlaski

2022-07-27 do 2022-08-04

Projektowanie Ogrodów

Przyjmij zlecenie najlepszego projektowania ogrodów o treści "Aranżacja ogrodu, 201-250m2", jako specjalista z miejscowości Mazowieckie. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Ostrówek

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 8 dni temu

Pierwszorzędne Projekty Ogrodów

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako specjalista od projektów ogrodu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Duczki

2022-10-12 do 2022-10-20

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów