Projektowanie ogrodów w Grójcu

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 544 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 573 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Grójcu

Projektowanie ogrodów Grójec

"Studio ArtGarden Project"

40 opinii

Pragniesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu wyjątkowego projektowania ogrodów z Grójca do realizacji zaplanowanych działań? Firma Studio ArtGarden Project jest Twoim rozwiązaniem. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Kamart - Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów Grójec

Kamart

2 opinie

Zleć zadanie projektowania ogrodów profesjonalistom firmy Kamart z miejscowości Grójec. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Grójca są w ścisłej czołówce. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

OGRODY TO MOJA PASJA MARIUSZ MAZUREK - Wysokiej Klasy Planowanie Ogrodu Grójec

Wysokiej Klasy Planowanie Ogrodu Grójec

2 opinie

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi planowania ogrodu na ponadprzeciętnym poziomie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

Krzewolandia - Rewelacyjne Aranżacje Ogrodów Grójec

Krzewolandia

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od aranżacji ogrodów? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Krzewolandia. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Green Garden Rafał Nowak - Fantastyczne Projektowanie Zieleni Grójec

Green Garden Rafał Nowak

3 opinie

Green Garden Rafał Nowak świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Grójca i okolic. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Gerado - Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów w Grójcu

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów w Grójcu

2 opinie

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to główne walory firmy Gerado, której specjalnością jest projektowanie ogrodów. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

PHU.PiK KLAUDIA GŁUSZCZ - Najwyższej Klasy Projektowanie Zieleni Grójec

Najwyższej Klasy Projektowanie Zieleni Grójec

2 opinie

Sprawdź firmę PHU.PiK KLAUDIA GŁUSZCZ jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do najwyższej klasy projektowania zieleni w miejscowości Grójec lub okolicy. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Wmoimogrodzie - Najlepsze Aranżacje Ogrodów Grójec

Najlepsze Aranżacje Ogrodów

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od aranżacji ogrodów? Zaufaj doświadczeniu Wmoimogrodzie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

PLANTEX - Rewelacyjne Projekty Ogrodu Grójec

PLANTEX

Szukasz dobrej firmy od projektów ogrodu? Wykorzystaj kompetencje PLANTEX. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Ustal pasujący termin!

PRI ESTAKADA Magdalena Dąbrowska - Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów Grójec

PRI ESTAKADA Magdalena Dąbrowska

Szukasz fachowców od najwyższej klasy projektowania ogrodów w miejscowości Grójec lub w rejonie powiatu? Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

Najnowsze z 30 zleceń na projektowanie ogrodów w Grójcu

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 900m2, Sułkowice

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania ogrodów realizuj zlecenie na projektowanie ogrodów. Poznaj szczegóły zapytania - Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 900m2. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Sułkowice

2023-01-03 do 2023-01-11

Świetne Projekty Ogrodów Grójec

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Grójec

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 1500m2, Lesznowola

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realiza...

 • Lesznowola

2022-07-26 do 2022-08-03

Profesjonalne Projektowanie Ogrodu Grójec

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Lesznowola

2022-12-31 do 2022-12-31

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Gabrylin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Gabrylin

2022-08-28 do 2022-09-05

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Wola Prażmowska

To zapytanie o treści - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 251-300m2 jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Mazowieckiego i okolic. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wola Prażmowska

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Michałowice-Wieś

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Michałowice-Wieś

2022-08-02 do 2022-08-10

Aranżacja Ogrodu Grójec

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Łoś

2022-08-17 do 2022-08-25

Projektowanie Ogrodu

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Złotokłos

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Runów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Runów

2022-10-03 do 2022-10-11

Wysokiej Klasy Planowanie Ogrodów Grójec

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące wysokiej klasy planowania ogrodów od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Mazowieckiego lub okolicy. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Złotokłos

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 151-200m2, Głosków

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Głosków

2022-09-11 do 2022-09-19

Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Zalesie Górne

2022-09-14 do 2022-09-22

Doskonałe Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierz...

 • Wola mrokowska

2022-12-09 do 2022-12-17

Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Mroków

2022-09-08 do 2022-09-08

Doskonałe Projektowanie Ogrodów Grójec

Wykonaj prace dotyczące doskonałego projektowania ogrodów od pewnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Mazowieckie lub okolicy. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Radziejowice

2022-07-24 do 2022-08-01

Zapytanie o wymianę istniejącego ogrodu, 12000m2, Czersk

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aran...

 • Czersk

2022-09-12 do 2022-09-20

Doskonałe Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Piaseczno

2023-01-20 do 2023-01-28

Rewelacyjne Projektowanie Zieleni

Zaoszczędź sobie kłopotów i zrealizuj zapytanie o rewelacyjne projektowanie zieleni w Piasecznie. Przedstaw dobrą ofertę temu Klientowi - zadzwoń już dziś.

 • Piaseczno

2022-07-28 do 2022-08-05

Najlepsze Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje ...

 • Piaseczno

2022-08-05 do 2022-08-13

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2, Piaseczno

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania zieleni wykonaj zlecenie na projektowanie zieleni. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Piaseczno

2022-08-28 do 2022-08-29

Wysokiej Klasy Aranżacja Ogrodu

Klient poszukuje rewelacyjnej współpracy, pisząc - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 201-250m2. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Piaseczno

2022-08-17 do 2022-08-25

Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania ogrodów realizuj zlecenie na projektowanie ogrodów. Poznaj szczegóły zapytania - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Piaseczno

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Piaseczno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia d...

 • Piaseczno

2022-08-23 do 2022-08-31

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Piaseczno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Piaseczno

2022-12-28 do 2023-01-05

Planowanie Ogrodów

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu doskonałego planowania ogrodów wykonaj zlecenie, które ma treść - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 450m2 i zostało złożone przez pewnego Klienta. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Piaseczno

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 101-150m2, Piaseczno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Piaseczno

2022-11-28 do 2022-12-06

Perfekcyjne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Piaseczno

2023-01-14 do 2023-01-22

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Piaseczno

Chcesz znaleźć Klienta jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Piaseczna. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Piaseczno

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 5 dni temu

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 800m2, Stara Wieś

Planujesz przyjąć zlecenie na aranżacja ogrodu, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 800m2 to rewelacyjny pomysł. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Stara wieś

2022-08-18 do 2022-08-26

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów