Projektowanie ogrodów w Mławie

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 469 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 568 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Mławie

Projektowanie ogrodów Mława

Kompleksowe Usługi Ogrodnicze So-Czysta-Zieleń.Pl Łukasz Jankowski

Wiele długich lat pracownicy Kompleksowe Usługi Ogrodnicze So-Czysta-Zieleń.Pl Łukasz Jankowski realizują usługi z zakresu aranżacji ogrodu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Grzegorz Wójcik - Rewelacyjne Aranżacje Ogrodów Mława

Grzegorz Wójcik

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od aranżacji ogrodów to skorzystaj z doświadczenia Grzegorz Wójcik. Mława - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Forest Land Group - Usługi specjalistyczne - Wyjątkowe Projektowanie Ogrodów Mława

Forest Land Group - Usługi specjalistyczne

Z czystym sumieniem powierz usługę wyjątkowego projektowania ogrodów specjalistom z firmy Forest Land Group - Usługi specjalistyczne. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Mławy i pobliskich powiatów. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

F.U. Pracowania Architektury Krajobrazu Zielona Sceneria - Profesjonalne Projektowanie Ogrodów Mława

Profesjonalne Projektowanie Ogrodów Mława

Projektowanie ogrodów to najważniejszy temat dla ekipy z firmy F.U. Pracowania Architektury Krajobrazu Zielona Sceneria - są prawdziwymi ekspertami w branży. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Garden - Architektura Krajobrazu - Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Mława

Garden - Architektura Krajobrazu

Szukasz specjalistów od wyjątkowego projektowania ogrodu w rejonie Mławy lub w rejonie powiatu? Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Bogdan Zalewski - Wysokiej Klasy Planowanie Ogrodu Mława

Bogdan Zalewski

Chesz znaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu wysokiej klasy planowania ogrodu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Bogdan Zalewski jest Twoim rozwiązaniem. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Eko-garden - Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów w Mławie

Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów w Mławie

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Eko-garden, która świadczy usługi projektowania ogrodów na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 29 zleceń na projektowanie ogrodów w Mławie

Aranżacja ogrodu, 251-300m2, Chmielewko

Wybierz zapytanie dotyczące fantastycznego projektowania zieleni od rzetelnych zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Mazowieckie lub okolicy. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Chmielewko

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidna Aranżacja Ogrodu Mława

Planujesz przyjąć zlecenie na aranżacja ogrodu, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 3000m2 to świetny wybór. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Mława

2022-08-16 do 2022-08-24

Doskonała Aranżacja Ogrodu

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Ciechanów

2022-07-20 do 2022-07-28

Znakomite Projekty Ogrodów Mława

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Ciechanów

2023-01-11 do 2023-01-19

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Działdowo

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Działdowo

2022-10-22 do 2022-10-22

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Działdowo

Chcesz przyjąć zlecenie na planowanie ogrodów, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2 to dobry pomysł. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Działdowo

2023-01-04 do 2023-01-12

Pierwszorzędne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Raciąż

2022-08-20 do 2022-08-28

Najlepsze Projekty Ogrodów

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od projektów ogrodu. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Nidzica

2022-09-23 do 2022-10-01

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1000m2, Sochocin

Zdecyduj się na prace dotyczące solidnego projektowania ogrodów od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Mazowieckiego lub okolicy. Zapraszamy do kontaktu.

 • Sochocin

2022-08-01 do 2022-08-09

Projektowanie Zieleni Mława

Jeśli dobra cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne cechy jako specjalisty od projektowania zieleni to zrealizuj zlecenie - Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Płońsk

2022-08-21 do 2022-08-29

Solidne Projektowanie Ogrodu Mława

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec z zakresu solidnego projektowania ogrodu z Płońska? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Płońsk

2022-10-02 do 2022-10-10

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Płońsk

Zapytanie o treści - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 50-100m2 jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z Płońska i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Płońsk

2022-07-28 do 2022-08-05

Doskonałe Projektowanie Ogrodów Mława

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Taras Rodzaj budynku na posesji: Taras Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranżacji: 50-100m2 ...

 • Płońsk

2022-07-28 do 2022-08-05

Perfekcyjne Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Płońsk

2022-10-01 do 2022-10-09

Doskonałe Projekty Ogrodów

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od projektów ogrodu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Dąbrówno

2022-07-17 do 2022-07-25

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 500m2, Skrwilno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Skrwilno

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 800m2, Gzy

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Gzy

2022-07-23 do 2022-07-31

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 2500m2, Maków Mazowiecki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: Budynek gospodarczy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchni...

 • Maków Mazowiecki

2022-10-07 do 2022-10-15

Projektowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: Żaden Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranżacji...

 • Maków Mazowiecki

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 500m2, Jedwabno

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 500m2 jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z rejonu Warmińsko-mazurskiego i z sąsiednich miast. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Jedwabno

2022-07-20 do 2022-07-28

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Poświętne

Nie trać energii i zrealizuj zapytanie o fantastyczne planowanie ogrodów w Mazowieckim. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Poświętne

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Brzozie

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wyjątkowe projektowanie ogrodów w rejonie Kujawsko-pomorskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Brzozie

2022-07-26 do 2022-08-03

Perfekcyjne Projekty Ogrodów

Zrealizowanie projektów ogrodu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o wymianę istniejącego ogrodu, 251-300m2. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Pułtusk

2022-09-06 do 2022-09-14

Wyjątkowe Planowanie Ogrodów

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1260m2", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Pułtusk

2022-09-30 do 2022-10-08

Rewelacyjne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Rypin

2022-10-06 do 2022-10-14

Aranżacja ogrodu, 101-150m2, Grudunki

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu planowania ogrodów wykonaj zlecenie na planowanie ogrodów. Zapoznaj się ze zleceniem - Aranżacja ogrodu, 101-150m2. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Grudunki

2022-08-22 do 2022-08-30

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 3000m2, Brodnica Kuj.-Pom.

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Brodnica Kuj.-Pom.

2022-10-30 do 2022-11-07

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 3000m2, Brodnica

Chcesz znaleźć zlecenia jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Brodnica

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Brodnica

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Brodnica

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 3 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów