Projektowanie ogrodów w Sierpcu

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 248 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Sierpcu

Projektowanie ogrodów Sierpc

Solidne Projektowanie Ogrodów Sierpc

Z czystym sumieniem powierz usługę solidnego projektowania ogrodów ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Sierpca i pobliskich powiatów. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Artur Szałkucki - Perfekcyjne Projekty Ogrodu Sierpc

Artur Szałkucki

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od projektów ogrodu? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Artur Szałkucki. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE LAFAR - Fantastyczne Projektowanie Ogrodów Sierpc

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE LAFAR

Bez oporów zleć zadanie fantastycznego projektowania ogrodów specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Sierpca i pobliskich powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Doskonałe Ogrody Przydomowe Sierpc

USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE z Sierpca jest na to najlepszym rozwiązaniem. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Osoba prywatna - Pierwszorzędne Projektowanie Zieleni w Sierpcu

Pierwszorzędne Projektowanie Zieleni w Sierpcu

Projektowanie zieleni to specjalność tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w branży. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Najnowsze z 24 zleceń na projektowanie ogrodów w Sierpcu

Fantastyczna Aranżacja Ogrodu Sierpc

To zapytanie o treści - Zlecę aranżację nowego ogrodu, 500m2 jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Kujawsko-pomorskiego oraz przyległych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Skrwilno

2022-12-06 do 2022-12-14

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1800m2, Raciąż

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Raciąż

2022-08-20 do 2022-08-28

Wysokiej Klasy Projektowanie Zieleni Sierpc

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchni...

 • Płock

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 1000m2, Płock

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Płock

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2, Płock

Na wypadek jeśli jako dobra firma od projektów ogrodu szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2. Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Płocka z pewnością dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Płock

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 600m2, Płock

To zapytanie o treści - Zlecę aranżację nowego ogrodu, 600m2 jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Płocka i okolic. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Płock

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 151-200m2, Płock

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: rod Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do...

 • Płock

2023-01-10 do 2023-01-18

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodu Sierpc

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Płock

2022-08-22 do 2022-08-30

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Rypin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Rypin

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Karnkowo

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Karnkowo

2022-08-17 do 2022-08-25

Profesjonalna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: przy ogrodeniu Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Gostynin

2022-08-16 do 2022-08-24

Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodów Sierpc

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2 jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z Kujawsko-pomorskiego i z sąsiednich miast. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Baruchowo

2022-09-10 do 2022-09-18

Profesjonalne Planowanie Ogrodów

Wybierz zapytanie dotyczące profesjonalnego planowania ogrodów od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Włocławek lub sąsiednim mieście. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Włocławek

2022-10-18 do 2022-10-26

Projektowanie Ogrodów Sierpc

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Włocławek

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Włocławek

Ten Klient myśli, że znakomite projekty ogrodów to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Włocławek

2022-07-21 do 2022-07-29

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Płońsk

Jeśli dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako eksperta od projektowania ogrodu to zrealizuj zlecenie - Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Płońsk

2022-08-21 do 2022-08-29

Wysokiej Klasy Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Płońsk

2022-10-02 do 2022-10-10

Projektowanie Zieleni

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako dobry profesjonalista z zakresu solidnego projektowania zieleni? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Płońsk

2022-07-28 do 2022-08-05

Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów

Ten Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2". Zrealizuj zadanie rewelacyjnego projektowania ogrodów jako ekspert w tej branży. Zadeklaruj gotowość do wykonania zleceń z Płońska i pobliskich powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Płońsk

2022-07-28 do 2022-08-05

Rewelacyjne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Płońsk

2022-10-01 do 2022-10-09

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 3000m2, Brodnica

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Brodnica

2022-08-09 do 2022-08-17

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aran...

 • Brodnica

2023-01-13 do 2023-01-21

Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Brodnica

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 5 dni temu

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 3000m2, Brodnica Kuj.-Pom.

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Brodnica Kuj.-Pom.

2022-10-30 do 2022-11-07

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów