Projektowanie ogrodów w Nowym Dworze Mazowieckim

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 172 072 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 134 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Nowym Dworze Mazowieckim

Projektowanie ogrodów Nowy Dwór Mazowiecki

Anna Różycka

2 opinie

Powierz usługę projektowania ogrodów specjalistom firmy Anna Różycka z miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego są w ścisłej czołówce. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Tomagarden - Pierwszorzędna Aranżacja Ogrodu Nowy Dwór Mazowiecki

Tomagarden

1 opinia

Już od kilku lat pracownicy firmy Tomagarden realizują usługi z zakresu pierwszorzędnej aranżacji ogrodu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

OGRODY TB - Doskonałe Projektowanie Ogrodów Nowy Dwór Mazowiecki

Doskonałe Projektowanie Ogrodów

1 opinia

Sprawdź tych specjalistów jeśli szukasz doświadczonych ludzi do doskonałego projektowania ogrodów na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

GASPER Kinga Sobczak - Solidne Projektowanie Ogrodów Nowy Dwór Mazowiecki

Solidne Projektowanie Ogrodów

2 opinie

Starasz się odnaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu solidnego projektowania ogrodów, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma GASPER Kinga Sobczak jest Twoim rozwiązaniem. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

TULIPANEK Usługi Ogrodnicze - Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów Nowy Dwór Mazowiecki

TULIPANEK Usługi Ogrodnicze

1 opinia

Bez oporów zleć usługę rewelacyjnego projektowania ogrodów profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Nowego Dworu Mazowieckiego i okolicznych miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Dom i Ogród Storczyk - Pierwszorzędne Ogrody Przydomowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Pierwszorzędne Ogrody Przydomowe w Nowym Dworze Mazowieckim

1 opinia

Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Dom i Ogród Storczyk z Nowego Dworu Mazowieckiego jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

GuyWithThePlants - Fantastyczne Projektowanie Zieleni Nowy Dwór Mazowiecki

Fantastyczne Projektowanie Zieleni Nowy Dwór Mazowiecki

4 opinie

Potrzebujesz ekspertów od fantastycznego projektowania zieleni w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki lub w przyległych miastach? Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Garden Expert - Rewelacyjne Projektowanie Zieleni Nowy Dwór Mazowiecki

Rewelacyjne Projektowanie Zieleni Nowy Dwór Mazowiecki

9 opinii

Planujesz wybrać godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Garden Expert jest na to skuteczną metodą. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Bahl - Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodu Nowy Dwór Mazowiecki

Bahl

Wybierz Bahl jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do najwyższej klasy planowania ogrodu na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego lub okolicy. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

TREEL Sławomir Czajkowski USŁUGI DENDROLOGICZNE - Najlepsze Projektowanie Ogrodu Nowy Dwór Mazowiecki

TREEL Sławomir Czajkowski USŁUGI DENDROLOGICZNE

Po prostu zleć usługę projektowania ogrodu specjalistom firmy TREEL Sławomir Czajkowski USŁUGI DENDROLOGICZNE z miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego są w ścisłej czołówce. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 99 zleceń na projektowanie ogrodów w Nowym Dworze Mazowieckim

Fantastyczne Projektowanie Zieleni Nowy Dwór Mazowiecki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje P...

 • Boża wola

2022-10-03 do 2022-10-11

Profesjonalne Projektowanie Zieleni

Potrzebujesz zlecenia jako specjalista od profesjonalnego projektowania zieleni w rejonie Nowego Dworu Mazowieckiego lub w pobliskich powiatach? Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-09-26 do 2022-10-04

Rewelacyjna Aranżacja Ogrodu Nowy Dwór Mazowiecki

Aranżacja ogrodu to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Zaproponuj termin już teraz!

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 800m2, Nowy Dwór Mazowiecki

To zapytanie o treści - Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 800m2 jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-07-24 do 2022-08-01

Zlecę wymianę istniejącego ogrodu, 251-300m2, Nowy Dwór Mazowiecki

Ten Klient jeszcze poszukuje dobrej firmy od projektów ogrodu. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę wymianę istniejącego ogrodu, 251-300m2, chcąc doświadczonych specjalistów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-07-22 do 2022-07-30

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 1400m2, Błędowo

Planowanie ogrodów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w branży. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Błędowo

2022-06-23 do 2022-07-01

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Zakroczym

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Zakroczym

2022-06-14 do 2022-06-22

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Nowy Dwór Mazowiecki

Chcesz przyjąć zlecenie na planowanie ogrodów, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2 to dobry pomysł. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-06-14 do 2022-06-22

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Chotomów

Wybierz zapytanie dotyczące fantastycznego projektowania zieleni od rzetelnych zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Mazowieckie lub okolicy. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Chotomów

2022-06-10 do 2022-06-18

Projektowanie Ogrodów Nowy Dwór Mazowiecki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Legionowo

2022-10-16 do 2022-10-24

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Nowy Dwór Mazowiecki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Legionowo

2022-06-27 do 2022-07-05

Doskonałej Jakości Projekty Ogrodów Nowy Dwór Mazowiecki

Ten Zlecający wciąż potrzebuje dobrej firmy od projektów ogrodu. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zaproponuj termin!

 • Legionowo

2022-11-11 do 2022-11-19

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Legionowo

2022-09-02 do 2022-09-10

Rewelacyjne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: montaż metalowego domku ogrodowego o wym.3.20na 2.60m i wykonanie wylewki betonowej pod ten domek Rodzaj budynku na posesji: budynek gospodarczy Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniej...

 • Legionowo

2022-09-01 do 2022-09-09

Projekty Ogrodów

Klient napisał zlecenie brzmiące "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie projektów ogrodu daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Legionowo

2022-11-11 do 2022-11-19

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 400m2, Legionowo

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Legionowo

2022-10-17 do 2022-10-25

Wysokiej Klasy Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Goworowo

2022-06-20 do 2022-06-28

Solidna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Wieliszew

2022-08-04 do 2022-08-12

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 1000m2, Łomianki Dolne

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego ...

 • Łomianki dolne

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Łomianki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia d...

 • Łomianki

2022-07-02 do 2022-07-10

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 151-200m2, Łomianki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Łomianki

2022-11-29 do 2022-12-07

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Wojcieszyn

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Wojcieszyn

2022-06-16 do 2022-06-24

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Nieporęt

Potrzebujesz pracy jako specjalista od wysokiej klasy planowania ogrodów w rejonie Mazowieckiego lub w przyległych powiatach? Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Nieporęt

2022-07-31 do 2022-08-08

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Serock

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Podjazd + ścieżki prowadzące do domu Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i pros...

 • Serock

2022-10-02 do 2022-10-02

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 600m2, Serock

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 600m2", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Już teraz skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Serock

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 1000m2, Serock

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 1000m2 jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i okolic. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Serock

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Ludwinowo Dębskie

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Ludwinowo dębskie

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Jadwisin

Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2. To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Złóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Jadwisin

2022-09-22 do 2022-09-30

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów