Projektowanie ogrodów w Przasnyszu

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 702 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 580 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Przasnyszu

Projektowanie ogrodów Przasnysz

F.U.H. Zielony ogród Przemysław Wróblewski

Sprawdź tych specjalistów jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do profesjonalnego planowania ogrodu na terenie Przasnysza lub okolicy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

DJL Team - Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów Przasnysz

DJL Team

Firma DJL Team oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Przasnysza oraz przyległych powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Usługi remontowo - Budowlane - Pierwszorzędne Ogrody Przydomowe Przasnysz

Usługi remontowo - Budowlane

Na wypadek jeśli wciąż szukasz dobrej firmy od ogrodów przydomowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Usługi remontowo - Budowlane. Przasnysz i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

FUH - Pierwszorzędne Projektowanie Zieleni Przasnysz

FUH

Jeśli szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z FUH są dla Ciebie idealni. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Kozbud - Perfekcyjne Ogrody Przydomowe Przasnysz

Kozbud

Poszukujesz specjalisty od ogrodów przydomowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Kozbud jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najnowsze z 29 zleceń na projektowanie ogrodów w Przasnyszu

Solidne Projektowanie Ogrodu Przasnysz

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec z zakresu solidnego projektowania ogrodu z Mazowieckiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Poświętne

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 2500m2, Maków Mazowiecki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: Budynek gospodarczy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchni...

 • Maków Mazowiecki

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 2500m2, Maków Mazowiecki

Szukasz Zlecającego jako dobry fachowiec z zakresu pierwszorzędnego planowania ogrodów z Makowa Mazowieckiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Maków Mazowiecki

2022-10-07 do 2022-10-15

Staranne Projekty Ogrodów Przasnysz

Ten Zlecający nadal potrzebuje profesjonalistów od projektów ogrodu. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Ciechanów

2022-07-20 do 2022-07-28

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodów Przasnysz

To zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 101-150m2 jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Ciechanów oraz przyległych powiatów. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Ciechanów

2023-01-11 do 2023-01-19

Perfekcyjne Projektowanie Zieleni Przasnysz

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Chmielewko

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidna Aranżacja Ogrodu Przasnysz

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Mława

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 800m2, Gzy

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Gzy

2022-07-23 do 2022-07-31

Aranżacja ogrodu, 101-150m2, Grudunki

Upewnij się, że Klienci zlecający aranżacja ogrodu są rzetelni. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od aranżacji ogrodu. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Grudunki

2022-08-22 do 2022-08-30

Doskonałej Jakości Projekty Ogrodów

Ten Zlecający wciąż potrzebuje dobrej firmy od projektów ogrodu. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zaproponuj termin!

 • Nidzica

2022-09-23 do 2022-10-01

Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aran...

 • Pułtusk

2022-09-06 do 2022-09-14

Aranżacja Ogrodu

Klient wprowadził zapytanie "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1260m2". Wykonaj zadanie najwyższej klasy aranżacji ogrodu jako specjalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z Pułtuska i pobliskich powiatów. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Pułtusk

2022-09-30 do 2022-10-08

Fantastyczne Projektowanie Ogrodu

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 51-100m2 jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Ostrołęki oraz przyległych powiatów. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Ostrołęka

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 3 dni temu

Rewelacyjna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Działdowo

2022-10-22 do 2022-10-22

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Działdowo

Planujesz przyjąć zlecenie na aranżacja ogrodu, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2 to rewelacyjny pomysł. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Działdowo

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 500m2, Jedwabno

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 500m2", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Jedwabno

2022-07-20 do 2022-07-28

Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Sochocin

2022-08-01 do 2022-08-09

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Płońsk

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu planowania ogrodów wykonaj zlecenie na planowanie ogrodów. Zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Płońsk

2022-08-21 do 2022-08-29

Projektowanie Ogrodu

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu fantastycznego projektowania ogrodu zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 1000m2 i zostało napisane przez rzetelnego Zleceniodawcę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Płońsk

2022-10-02 do 2022-10-10

Planowanie Ogrodów

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu planowania ogrodów wykonaj zlecenie, które brzmi - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 50-100m2 i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Płońsk

2022-07-28 do 2022-08-05

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Płońsk

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Taras Rodzaj budynku na posesji: Taras Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranżacji: 50-100m2 ...

 • Płońsk

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 1000m2, Płońsk

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Płońsk

2022-10-01 do 2022-10-09

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1800m2, Raciąż

Nie marnuj energii i przyjmij zlecenie na pierwszorzędne planowanie ogrodów z miejscowościMazowieckie. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Raciąż

2022-08-20 do 2022-08-28

Solidne Planowanie Ogrodów

Zrealizuj zlecenie dotyczące solidnego planowania ogrodów od wiarygodnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Mazowieckiego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • branszczyk koło wyszkowa

2022-09-16 do 2022-09-24

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodu

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy projektowanie ogrodu w rejonie Warmińsko-mazurskiego i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Pasym

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 3 dni temu

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Serock

Nie trać energii i wybierz zapytanie o pierwszorzędne projektowanie ogrodu z Mazowieckiego. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Serock

2022-10-02 do 2022-10-02

Solidne Projekty Ogrodów

Klient napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 600m2". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie projektów ogrodu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Serock

2022-08-16 do 2022-08-24

Projektowanie Ogrodów

Masz zamiar przyjąć zlecenie na projektowanie ogrodów, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 1000m2 to wspaniały wybór. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Serock

2022-10-04 do 2022-10-12

Pierwszorzędna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Ludwinowo dębskie

2022-08-30 do 2022-09-07

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów