Projektowanie ogrodów w Ostrowi Mazowieckiej

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 244 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Ostrowi Mazowieckiej

Projektowanie ogrodów Ostrów Mazowiecka

Domitecta Sp. z o.o.

2 opinie

Sprawdź firmę Domitecta Sp. z o.o. jeśli poszukujesz doświadczonych ludzi do rewelacyjnego projektowania ogrodów w miejscowości Ostrów Mazowiecka lub sąsiednim mieście. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

EkoCare - Pierwszorzędne Projekty Ogrodu w Ostrowi Mazowieckiej

Pierwszorzędne Projekty Ogrodu w Ostrowi Mazowieckiej

6 opinii

Uważasz, że pierwszorzędne projekty ogrodu to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Zarezerwuj termin!

DANGARDEN Zakładanie Ogrodów Daniel Łukasik - Rewelacyjne Aranżacje Ogrodów Ostrów Mazowiecka

Rewelacyjne Aranżacje Ogrodów Ostrów Mazowiecka

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od aranżacji ogrodów? Skorzystaj z doświadczenia DANGARDEN Zakładanie Ogrodów Daniel Łukasik. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Ogród Express - Doskonałe Planowanie Ogrodu Ostrów Mazowiecka

Doskonałe Planowanie Ogrodu

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest planowanie ogrodu. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Karol Rębowski Ogród Expert - Porządne Ogrody Przydomowe Ostrów Mazowiecka

Karol Rębowski Ogród Expert

Uważasz, że porządne ogrody przydomowe to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Karol Rębowski Ogród Expert dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

DanGarden-Aranżacja Ogrodów, Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Izabela Łukasik - Doskonałe Projektowanie Ogrodów Ostrów Mazowiecka

DanGarden-Aranżacja Ogrodów, Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Izabela Łukasik

Doskonałe projektowanie ogrodów to najważniejszy temat dla ekipy z firmy DanGarden-Aranżacja Ogrodów Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Izabela Łukasik - są zawodowcami w tej dziedzinie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Zielony Zakątek - Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów Ostrów Mazowiecka

Zielony Zakątek

Bez oporów zleć usługę perfekcyjnego projektowania ogrodów profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Ostrowi Mazowieckiej i sąsiednich miast. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Ogród Expert - Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodu Ostrów Mazowiecka

Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodu Ostrów Mazowiecka

Bez oporów zleć zadanie najwyższej klasy planowania ogrodu specjalistom z firmy Ogród Expert. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Ostrów Mazowiecka i okolicznych powiatów. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Bg projekt - Porządne Nowoczesne Ogrody Ostrów Mazowiecka

Bg projekt

Przygotowanie nowoczesnych ogrodów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Bg projekt ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

DARBUD - Profesjonalne Nowoczesne Ogrody Ostrów Mazowiecka

DARBUD

Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z DARBUD perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 25 zleceń na projektowanie ogrodów w Ostrowi Mazowieckiej

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 1150m2, Ostrów Mazowiecka

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Ostrów Mazowiecka

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 50-100m2, Andrzejewo

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi projektowania zieleni na wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Zaproponuj termin!

 • Andrzejewo

2023-01-02 do 2023-01-10

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 900m2, Kamieńczyk

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 900m2". Przyjmij zlecenie najlepszego projektowania ogrodów jako fachowiec w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Mazowieckiego i przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Kamieńczyk

2022-08-04 do 2022-08-12

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Wysokie Mazowieckie

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Drzewka na posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Po...

 • Wysokie Mazowieckie

2022-11-09 do 2022-11-17

Aranżacja Ogrodu Ostrów Mazowiecka

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Szepietowo

2022-10-12 do 2022-10-20

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 400m2, Miedzna

Nie marnuj energii i przyjmij zapytanie o wyjątkowa aranżacja ogrodu z Mazowieckiego. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Miedzna

2022-08-16 do 2022-08-24

Aranżacja ogrodu, 251-300m2, Brańszczyk

Jeśli kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od projektowania zieleni to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Aranżacja ogrodu, 251-300m2. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Brańszczyk

2022-07-23 do 2022-07-31

Zlecę wprowadzenie zmian w ogrodzie, 1000m2, Brańszczyk

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Brańszczyk

2022-08-28 do 2022-09-05

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 1800m2, Brańszczyk

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje P...

 • Brańszczyk

2022-09-10 do 2022-09-18

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 201-250m2, Łomża

Zaoszczędź sobie kłopotów i wybierz zapytanie o solidne planowanie ogrodów z miejscowościŁomża. Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Łomża

2022-10-30 do 2022-11-07

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodów Ostrów Mazowiecka

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Łomża

2022-10-21 do 2022-10-29

Doskonałe Projekty Ogrodów Ostrów Mazowiecka

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Łomża

2022-09-26 do 2022-10-04

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Łomża

Doskonałe planowanie ogrodów to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Łomża

2022-07-15 do 2022-07-23

Solidne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Łomża

2023-01-19 do 2023-01-27

Aranżacja Ogrodu

Potrzebujesz klienta jako fachowiec od pierwszorzędnej aranżacji ogrodu w miejscowości Łomża lub w przyległych powiatach? Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Łomża

2022-11-04 do 2022-11-12

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Łomża

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: zielona wiata Rodzaj budynku na posesji: przystanek Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do ar...

 • Łomża

2022-11-10 do 2022-11-18

Fantastyczna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Nowe Piekuty

2022-09-12 do 2022-09-20

Pierwszorzędne Planowanie Ogrodów Ostrów Mazowiecka

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Węgrów

2022-07-17 do 2022-07-25

Planowanie Ogrodów

Fantastyczne planowanie ogrodów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • branszczyk koło wyszkowa

2022-09-16 do 2022-09-24

Solidne Projektowanie Zieleni Ostrów Mazowiecka

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny uwagi specjalista z zakresu solidnego projektowania zieleni z Ostrołęki? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Ostrołęka

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 5 dni temu

Doskonałej Jakości Projekty Ogrodów

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Wyszków

2022-11-14 do 2022-11-22

Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Wyszków

2022-08-12 do 2022-08-20

Aranżacja ogrodu, 101-150m2, Grudunki

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania ogrodu wykonaj zlecenie na projektowanie ogrodu. Zapoznaj się ze zleceniem - Aranżacja ogrodu, 101-150m2. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Grudunki

2022-08-22 do 2022-08-30

Solidne Planowanie Ogrodów

Zrealizuj zlecenie dotyczące solidnego planowania ogrodów od wiarygodnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Mazowieckiego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Grębków

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 5 dni temu

Zlecę wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2, Jasienica

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Jasienica

2022-10-05 do 2022-10-13

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów